Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zlikwidować trajtki, zostawić puste przystanki ozdobione moim prywatnym wizerunkiem, a oszczędności uzyskane w ten sP0sób przeznaczyć na tantiemy dla mnie, co P0zwoli mi nabyć mój pierwszy samochód. A wtedy P0każę rowerakom !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze online z domu nawet ponad 22 000 USD, dzięki czemu praca jest bardzo łatwa tylko w wolnym czasie. W ostatnim miesiącu za tę łatwą pracę domową zapłaciłem 22745 dolarów. Dołącz do tej pracy już teraz i zarabiaj więcej pieniędzy co miesiąc online. Wystarczy kliknąć link internetowy tutaj, aby rozpocząć ...... Otwórz tę stronę ......>>>>>> Www.Slate74.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK będzie musiało się przerzucić na wodór zamiast prądu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
putinflacja hahah, spokojnie to tylko putinflacja hahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać tu - NIEUDOLNOŚĆ kierownictwa MPK. A co z wadium dostawcy ? Czyżby celowo zapomniano go określić ??? Moim zdaniem - KIEROWNICTWO z dnia na dzień poszłoby szukać NOWEJ PRACY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tramwaje rozwiązały by problem komunikacji w Kozim Grodzie!!! Taka dziura jak Olsztyn dzięki środkom UE pozyskanym w odpowiednim czasów, pobudowała jedne z najnowocześniejszych linii w Europie. A u nas rozwijano zawalidrogi trojlebusiane 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tramwaje rozwiązały by problem komunikacji w Kozim Grodzie!!! Taka dziura jak Olsztyn dzięki środkom UE pozyskanym w odpowiednim czasów, pobudowała jedne z najnowocześniejszych linii w Europie. A u nas rozwijano zawalidrogi trojlebusiane
Tylko tramwaje kone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram głosy o liniach tramwajowych, Unia Europejska mogłaby sfinansować większą część projektu: Pierwsza Średnicowa Linia Tramwajowa w Lublinie wraz z dedykowaną Elektrownią. Jeżeli Miasto wybudowałoby taki projekt czyli Elektrownię wraz z linią tramwajową, to energii mogłoby wystarczyć na obsługę potrzeb również trolejbusów, które nie ukrywajmy zużywają jej bardzo dużo nawet gdy (co przeważnie się dzieje) stoją w tych samych korkach co autobusy i osobówki. Tramwaje nie marnują energii na stanie w korkach. Inna kwestia, obawiam się, że w nadchodzących wyborach samorządowych, kontrkandydat Krzysztofa Żuka, podniesie wizję budowy linii tramwajowej w Lublinie i będzie się wspierać nie tylko dofinansowaniem Unijnym, ale też koneksjami w Ministerstwach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...