Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Msza święta przez komórkę

Utworzony przez gil, 8 listopada 2007 r. o 10:16 Powrót do artykułu
Czy kościół chce być tak skromny ja Chrystus,że bedzie odprawiał msze w komórce.A co z kościołami?, przerobią je na elewatory do zbóż.Nareście będzie skromniej niz w willowych kościołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, że to swojego rodzaju cud na lubelskiej innowacyjnie pustyni.Jestem mieszkańcem tej parafii i mogę się mylić ale z tego co widzę mogę to tam nie ubywa ale przybywa ciągle realnych uczestników mszy i nabożeńst.Jaki to ma zwiazek z transmisjami to nie wiem, ale wiem, że pomimo posiadania przez ludzi kin domowych o fantastycznej jakości, na dobre koncery, filmy czy do filharmoni po bilety trzeba w długich kolejkach stać.Nie zapominaj też o emigracji zarobkowej dla której możliwość wirtualnej obecności i bliskości ze znajomymi i rodziną w czasie różnych uroczystości i powszednich dni Ich parafii jest balsamem dla ducha stęsknionego za "starymi śmieciami" .To, że Kościół Katolicki idzie z duchem czasu to świadczy tylko dobrze o Nim jako o instytucji społecznej i Jego ewangelizacyjnej misji. Możesz używać zamiast płyt CD igły i płyt analogowych tylko po co rzeźbić w technologicznej przeszłości?Telewizja ruchoma jest nieuchronnością i lubelscy ks. Sercanie ten egzamin zaliczyli na 6+ bo zanim już wkrótce zostaną wygaszone z mocy prawa nadajniki analogowej TV i Ty bedziesz mógł powiedzieć, że już to znasz bo msze w komóce czasami ogladasz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosmos i głupota ludzka są bez granic.Ogrom kosmosu eksplorowany jest z pomocą coraz to nowszych osiągnięć techniki.Bezdenność głupoty ludzkiej tymi samymi instrumentami.W autach dwudziestego pierwszego wieku wieszane są krzyżyki, medaliki, różańce,obrazki ze świętymi.Druk, telewizja, internet (będące również jak najbardziej ateistycznymi osiągnięciami myśliludzkiej, przeczącymi wszystkim religiom) używane są przez religijnych agresorów dozaśmiecania świata i hamowania postępu, a nawet paradoksalnemu, jak wszystko religijne,demonizowaniu tych osiągnięć.Najśmieszniejszym ostatnio jest "udowadnianie" istnienia boga metodami NAUKOWYMI (!!!)z zarzucaniem naukowcom ich własnej NIENAUKOWOŚCI (???) jednocześnie upierając się,że religie stoją poza sferą materialną, nie podlegającą NAUCE (?!?!?!). Paranoia, czy gorzej?Zdaje się, że jednak jest stu procentowy termin na to zjawisko: RELIGIA, jako nowe słowona ultra skrajną paranoję, w myśli i czynie!...Trzeba ewangelizować na każdy możliwy sposób...Tym, którzy posiadają antyciała zwane racjonalnością i rozumem, żaden wirus wiary nie jestw stanie wywołać choroby. Cały ten oklepany, stary i obdarty cyrk odwiedzą przez internetczy cell-phone, jego więźniowie lubujący się w błazeństwie i tacy z dziecinnymi, niewybrednymirozumkami.Enter!Lucyferysta: Nad-Satanista, jego logiczny następca w konsekwencji Ewolucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...