Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Januszek dobry ziomek a Mucha to zakompleksione babsko co dorwało się do władzy na dodatek bardzo tępa =P a co do filmiku to widziałem go już ze 200 razy i za każdym razem mnie śmieszy po prostu za....y
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2010 r. o 11:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GGelo napisał:
Januszek dobry ziomek a Mucha to zakompleksione babsko co dorwało się do władzy na dodatek bardzo tępa =P a co do filmiku to widziałem go już ze 200 razy i za każdym razem mnie śmieszy po prostu za......ty
200 razy !!! chyba mamy tu jakiegoś deb***a ale mimo wszystko gratuluje poczucia humoru - płytkiego co prawda ale zawsze a wylizałeś już rowka pali kotowi
Ostatnio edytowany 8 kwietnia 2010 r. o 11:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maska napisał:
a wylizałeś już rowka pali kotowi
chyba pali musze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród nie może dostać chleba więc dajcie mu igrzyska.....Taki już ten Naród jest!...............Wy, jako politycy macie u mnie uznanie ,że tak koncertowo potraficie nim manipulować-naprawdę szczere gratulacje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg ,,Slownika poprawnej polszczyzny,,P.Doroszewskiego wara to precz od... Zadufany w siebie wielbiciel Gombrowicza tak mowi uwazajac do dobrego tonu marny aktor teatru groteski politycznej,nedzny iminitator Stanczyka zarzuca PP Musze nieuctwo i nieznajomosc polskich slow. Nieudane dziecko pieknego m.Bilgoraj zaszczycil milosnikow swojej osoby wpisem na swoim blogu skarzac sie na porownanie z psem. Nic mylnego ,do psa mowi sie waruj tj.pilnuj,siedz. Swojego psa dyscyplinuje mowiac ,,fee. Jak zdyplinowac kogos kto cierpi na ,,manie grandosa;? Wróc Januszku do nalewek tam jest twoje miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walka dwóch buldogów pod dywanem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot to jednak zwykły cham i w dodatku bez poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kibicuję Włodziowi, może wreszcie zainteresuja się nim media - a jest czym! Skala wałków jest olbrzymia! Ale to zdaje się standard w PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rubaszność i prostactwo, czyli "szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie", ale jakie skuteczne. Blady strach padł na platfomersów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyganial kocioł garnkowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maska napisał:
200 razy !!! chyba mamy tu jakiegoś deb***a ale mimo wszystko gratuluje poczucia humoru - płytkiego co prawda ale zawsze a wylizałeś już rowka pali kotowi
Wolę Palikota jak inne owady.Mucha z taką inteligencją jest bardziej niebezpieczna niż z bronią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam wybierać miedzy Muchą a Paligłupem to wybieram Muchę przynajmniej nie mam odruhu wymiotnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za to mam odruch jak widzę takie błędy ortograficzne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEŁNY MATRIX JAK ZA PRL. MY TU GADU GADU, A TYMCZASEM np.realne (faktyczne) bezrobocie w Polsce to ok. 20%, czyli co 5-ta dorosła osoba pragnąca podjąć pracę. A zarobki – szacuje się, iż w ok. 35% są na poziomie od 1 do 1,5 tys. zł (w tym najczęściej np. bez ubezpieczenia i na tzw. zlecenie). Łącznie z bezrobotnymi stanowi to 55% obywateli RP. W 2009 r. było ok. 5,5 tys. samobójstw. Analogicznie w 2005 r. skutecznych samobójstw było 4,5 tys. czyli wzrost aż o ok. 20% !!! A jakie są statystyki ludzi bezdomnych i poddawanych eksmisji ? Tego się nie dowiemy np. z Głównego Urzędu Statystycznego. Dlaczego ? W tym roku mają być dwie podwyżki cen gazu. Od maja o 10 proc., a kolejną podwyżkę gazownicy szykują na zimę.Ceny energii elektrycznej, gazu, czynszu za mieszkanie i żywności - wszyscy znamy. Oto Polska 2010 r., po 20-tu latach tzw. transformacji gospodarczej i ustrojowej, członek UE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki Palikot atakował chamsko i prostacko PiS i Kaczyńskiego był kochaniutki i słodki dla całej PO. Indywidualista na miarę naszych czasów. Wspaniały i elokwentny. Pełnił funkcję ust i sumienia Tuska, wypowiadał to co chciał Tusk i w Platforma. Nazbierał tym dużo punktów. Teraz gdy zaczął rozmawiać o Schetynie i Tusku i Platformie o zmianach od razu chcą zamknąć mu usta, pomiatają, plują i udają wielce obrażonych. Czemu gdy naprawdę chamsko i prostacko atakował Prezydenta Mucha milczała?? Czy dziś jest bardziej chamski? Nie wydaje mi się. Palikot chce zmian w Platformie i do tego ma prawo jako jeden z jej szefów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miau, bzz,miauuuu, bzzzzzzzzzzzzzz,miaaauu, bzz bzz o to dialogi na cztery nogi z platformy ))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...