Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 kwietnia 2010 r.
9:36
Edytuj ten wpis

Mucha do Palikota: Wara! Palikot odpowiada filmem z YouTube (wideo)

Autor: Zdjęcie autora rp
0 16 A A

Wojna między dwiema najbardziej znanymi postaciami lubelskiej PO rozgorzała na dobre. Na internetowych blogach Muchy i Palikota doszło do kolejnej wymiany ciosów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Joanna Mucha i Janusz Palikot od dawna nie pałają do siebie sympatią. Jednak w ostatnich tygodniach oboje nie silą się już na kurtuazję.

Dwa dni temu koalicja posłów z Lubelszczyzny ogłosiła, że ich kandydatem na szefa PO w regionie jest poseł Włodzimierz Karpiński. Wśród sojuszników Karpińskiego znalazła się Mucha. Palikot, który będzie się starał o ponowny wybór, skomentował, że za jego konkurentami stoi Grzegorz Schetyna, a on sam jest po stronie Donalda Tuska.

Mucha odparowała na internetowym blogu: "Janusz Palikot manipuluje. Janusz Palikot manipuluje, bo wie, że może przegrać. Janusz Palikot nie ma poparcia Donalda Tuska. Nie ma też konfliktu między Donaldem Tuskiem i Grzegorzem Schetyną."

Posłania dopisała "parę słów do Janusza Palikota: My wszyscy - posłowie, senatorowie, członkowie PO - wszyscy stoimy po stronie Donalda Tuska. Nie waż się mieszać Premiera do swoich prywatnych, śmiesznych wojenek. Wara."

Palikot nie pozostał dłużny. Wrzucił na swojego bloga animowany film "Mucha nie siada". Jego bohaterem jest mucha, która pozbawiona skrzydełek przez gazowy palnik rzuca: "No to se k... polatałam".



Palikot dodał: "Słowo "wara" odnosi się jednak do zwierząt, i że nie powinno się go używać w relacjach pomiędzy członkami partii. Dlatego martwi mnie ten sposób odzywania się do mnie przez Joannę. Czy naprawdę jestem dla Ciebie czymś w rodzaju psa? Wierzę, że nie.".

Kilka dni temu pisaliśmy, że Palikot zaproponował posłance w sms-ie start na prezydenta Lublina. Mucha nazwała to prowokacją, poseł mówił o primaaprilisowym żarcie. Wcześniej ludzie z otoczenia Palikota sugerowali, że Mucha chce przejąć władzę nad partią na Lubelszczyźnie. Na polecenie Grzegorza Schetyny.

– Nie szykuję się do wyborów, nie biorę tego nawet pod uwagę. To kolejne teorie spiskowe, jakie wymyśla Janusz. Zaczyna wpadać w paranoję, nie może podejść z dystansem do mojej kariery – komentowała nam Joanna Mucha.

Kilka miesięcy temu Palikot w internetowym wyznaniu "grzechów" 2009 przyznał, że zabrakło mu dystansu do kariery partyjnej koleżanki.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ramzes / 9 kwietnia 2010 o 11:10
0
miau, bzz,miauuuu, bzzzzzzzzzzzzzz,miaaauu, bzz bzz
o to dialogi na cztery nogi
z platformy ))))))))))
Avatar
Przedsiębiorca / 9 kwietnia 2010 o 10:10
0
[size=5]Dopóki Palikot atakował chamsko i prostacko PiS i Kaczyńskiego był kochaniutki i słodki dla całej PO. Indywidualista na miarę naszych czasów. Wspaniały i elokwentny. Pełnił funkcję ust i sumienia Tuska, wypowiadał to co chciał Tusk i w Platforma. Nazbierał tym dużo punktów.

Teraz gdy zaczął rozmawiać o Schetynie i Tusku i Platformie o zmianach od razu chcą zamknąć mu usta, pomiatają, plują i udają wielce obrażonych.
Czemu gdy naprawdę chamsko i prostacko atakował Prezydenta Mucha milczała?? Czy dziś jest bardziej chamski? Nie wydaje mi się.
Palikot chce zmian w Platformie i do tego ma prawo jako jeden z jej szefów[/size]
[size=5]Dopóki Palikot atakował chamsko i prostacko PiS i Kaczyńskiego był kochaniutki i słodki dla całej PO. Indywidualista na miarę naszych czasów. Wspaniały i elokwentny. Pełnił funkcję ust i sumienia Tuska, wypowiadał to co chciał Tusk i w Platforma. Nazbierał tym dużo punktów.

Teraz gdy zaczął rozmawiać o Schetynie i Tusku i Platformie o zmianach od razu chcą zamknąć mu usta, pomiatają, plują i udają wielce obrażonych.
Czemu gdy naprawdę chamsko i prostacko atakował Prezydenta Mucha milczała?? Czy dziś jest bardziej... rozwiń
Avatar
~real~ / 8 kwietnia 2010 o 16:00
0
PEŁNY MATRIX JAK ZA PRL.
MY TU GADU GADU, A TYMCZASEM np.realne (faktyczne) bezrobocie w Polsce to ok. 20%, czyli co 5-ta dorosła osoba pragnąca podjąć pracę. A zarobki – szacuje się, iż w ok. 35% są na poziomie od 1 do 1,5 tys. zł (w tym najczęściej np. bez ubezpieczenia i na tzw. zlecenie). Łącznie z bezrobotnymi stanowi to 55% obywateli RP. W 2009 r. było ok. 5,5 tys. samobójstw. Analogicznie w 2005 r. skutecznych samobójstw było 4,5 tys. czyli wzrost aż o ok. 20% !!! A jakie są statystyki ludzi bezdomnych i poddawanych eksmisji ? Tego się nie dowiemy np. z Głównego Urzędu Statystycznego. Dlaczego ? W tym roku mają być dwie podwyżki cen gazu. Od maja o 10 proc., a kolejną podwyżkę gazownicy szykują na zimę.Ceny energii elektrycznej, gazu, czynszu za mieszkanie i żywności - wszyscy znamy. Oto Polska 2010 r., po 20-tu latach tzw. transformacji gospodarczej i ustrojowej, członek UE.
PEŁNY MATRIX JAK ZA PRL.
MY TU GADU GADU, A TYMCZASEM np.realne (faktyczne) bezrobocie w Polsce to ok. 20%, czyli co 5-ta dorosła osoba pragnąca podjąć pracę. A zarobki – szacuje się, iż w ok. 35% są na poziomie od 1 do 1,5 tys. zł (w tym najczęściej np. bez ubezpieczenia i na tzw. zlecenie). Łącznie z bezrobotnymi stanowi to 55% obywateli RP. W 2009 r. było ok. 5,5 tys. samobójstw. Analogicznie w 2005 r. skutecznych samobójstw było 4,5 tys. czyli wzrost aż o ok. 20% !!! A jakie są statystyki ludzi bezdomnych i pod... rozwiń
Avatar
Kamka / 8 kwietnia 2010 o 15:01
0
Ja za to mam odruch jak widzę takie błędy ortograficzne...
Avatar
malone / 8 kwietnia 2010 o 14:34
0
jak mam wybierać miedzy Muchą a Paligłupem to wybieram Muchę przynajmniej nie mam odruhu wymiotnego.
Avatar
sopel-mormon@wp.pl / 8 kwietnia 2010 o 14:15
0
maska napisał:
200 razy !!! chyba mamy tu jakiegoś deb***a ale mimo wszystko gratuluje poczucia humoru - płytkiego co prawda ale zawsze

a wylizałeś już rowka pali kotowi

Wolę Palikota jak inne owady.Mucha z taką inteligencją jest bardziej niebezpieczna niż z bronią.
Avatar
serNick / 8 kwietnia 2010 o 14:14
0
przyganial kocioł garnkowi
Avatar
ktosik / 8 kwietnia 2010 o 14:01
0
Rubaszność i prostactwo, czyli "szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie", ale jakie skuteczne. Blady strach padł na platfomersów.
Avatar
Ewans Ojudo / 8 kwietnia 2010 o 12:47
0
A ja kibicuję Włodziowi, może wreszcie zainteresuja się nim media - a jest czym! Skala wałków jest olbrzymia! Ale to zdaje się standard w PO.
Avatar
witek / 8 kwietnia 2010 o 12:33
0
Palikot to jednak zwykły cham i w dodatku bez poczucia humoru.
Avatar
ramzes / 9 kwietnia 2010 o 11:10
0
miau, bzz,miauuuu, bzzzzzzzzzzzzzz,miaaauu, bzz bzz
o to dialogi na cztery nogi
z platformy ))))))))))
Avatar
Przedsiębiorca / 9 kwietnia 2010 o 10:10
0
[size=5]Dopóki Palikot atakował chamsko i prostacko PiS i Kaczyńskiego był kochaniutki i słodki dla całej PO. Indywidualista na miarę naszych czasów. Wspaniały i elokwentny. Pełnił funkcję ust i sumienia Tuska, wypowiadał to co chciał Tusk i w Platforma. Nazbierał tym dużo punktów.

Teraz gdy zaczął rozmawiać o Schetynie i Tusku i Platformie o zmianach od razu chcą zamknąć mu usta, pomiatają, plują i udają wielce obrażonych.
Czemu gdy naprawdę chamsko i prostacko atakował Prezydenta Mucha milczała?? Czy dziś jest bardziej chamski? Nie wydaje mi się.
Palikot chce zmian w Platformie i do tego ma prawo jako jeden z jej szefów[/size]
[size=5]Dopóki Palikot atakował chamsko i prostacko PiS i Kaczyńskiego był kochaniutki i słodki dla całej PO. Indywidualista na miarę naszych czasów. Wspaniały i elokwentny. Pełnił funkcję ust i sumienia Tuska, wypowiadał to co chciał Tusk i w Platforma. Nazbierał tym dużo punktów.

Teraz gdy zaczął rozmawiać o Schetynie i Tusku i Platformie o zmianach od razu chcą zamknąć mu usta, pomiatają, plują i udają wielce obrażonych.
Czemu gdy naprawdę chamsko i prostacko atakował Prezydenta Mucha milczała?? Czy dziś jest bardziej... rozwiń
Avatar
~real~ / 8 kwietnia 2010 o 16:00
0
PEŁNY MATRIX JAK ZA PRL.
MY TU GADU GADU, A TYMCZASEM np.realne (faktyczne) bezrobocie w Polsce to ok. 20%, czyli co 5-ta dorosła osoba pragnąca podjąć pracę. A zarobki – szacuje się, iż w ok. 35% są na poziomie od 1 do 1,5 tys. zł (w tym najczęściej np. bez ubezpieczenia i na tzw. zlecenie). Łącznie z bezrobotnymi stanowi to 55% obywateli RP. W 2009 r. było ok. 5,5 tys. samobójstw. Analogicznie w 2005 r. skutecznych samobójstw było 4,5 tys. czyli wzrost aż o ok. 20% !!! A jakie są statystyki ludzi bezdomnych i poddawanych eksmisji ? Tego się nie dowiemy np. z Głównego Urzędu Statystycznego. Dlaczego ? W tym roku mają być dwie podwyżki cen gazu. Od maja o 10 proc., a kolejną podwyżkę gazownicy szykują na zimę.Ceny energii elektrycznej, gazu, czynszu za mieszkanie i żywności - wszyscy znamy. Oto Polska 2010 r., po 20-tu latach tzw. transformacji gospodarczej i ustrojowej, członek UE.
PEŁNY MATRIX JAK ZA PRL.
MY TU GADU GADU, A TYMCZASEM np.realne (faktyczne) bezrobocie w Polsce to ok. 20%, czyli co 5-ta dorosła osoba pragnąca podjąć pracę. A zarobki – szacuje się, iż w ok. 35% są na poziomie od 1 do 1,5 tys. zł (w tym najczęściej np. bez ubezpieczenia i na tzw. zlecenie). Łącznie z bezrobotnymi stanowi to 55% obywateli RP. W 2009 r. było ok. 5,5 tys. samobójstw. Analogicznie w 2005 r. skutecznych samobójstw było 4,5 tys. czyli wzrost aż o ok. 20% !!! A jakie są statystyki ludzi bezdomnych i pod... rozwiń
Avatar
Kamka / 8 kwietnia 2010 o 15:01
0
Ja za to mam odruch jak widzę takie błędy ortograficzne...
Avatar
malone / 8 kwietnia 2010 o 14:34
0
jak mam wybierać miedzy Muchą a Paligłupem to wybieram Muchę przynajmniej nie mam odruhu wymiotnego.
Avatar
sopel-mormon@wp.pl / 8 kwietnia 2010 o 14:15
0
maska napisał:
200 razy !!! chyba mamy tu jakiegoś deb***a ale mimo wszystko gratuluje poczucia humoru - płytkiego co prawda ale zawsze

a wylizałeś już rowka pali kotowi

Wolę Palikota jak inne owady.Mucha z taką inteligencją jest bardziej niebezpieczna niż z bronią.
Avatar
serNick / 8 kwietnia 2010 o 14:14
0
przyganial kocioł garnkowi
Avatar
ktosik / 8 kwietnia 2010 o 14:01
0
Rubaszność i prostactwo, czyli "szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie", ale jakie skuteczne. Blady strach padł na platfomersów.
Avatar
Ewans Ojudo / 8 kwietnia 2010 o 12:47
0
A ja kibicuję Włodziowi, może wreszcie zainteresuja się nim media - a jest czym! Skala wałków jest olbrzymia! Ale to zdaje się standard w PO.
Avatar
witek / 8 kwietnia 2010 o 12:33
0
Palikot to jednak zwykły cham i w dodatku bez poczucia humoru.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!