Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na jakim etapie są drogowe inwestycje w Lublinie? Problem z rondem przy Gali i mostem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2019 r. o 18:17 Powrót do artykułu
ciekawe czy w lublinie tez jakiś ekooszołom wprowadzi strefe czystego powietrza w centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy w lublinie tez jakiś ekooszołom wprowadzi strefe czystego powietrza w centrum
 Mam nadzieje ze wprowadzi. Po to Żuk robi te "autostrady" zeby na nie wyprowadzic ruch z centrum. A w centrum autobusem co mnie bardzo cieszy :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ulicy choiny przekroczyły już 43%.... tak inwestycja to jedna wielka KPINA z ludzi. Tempo robót przypomina wyścig ślimaków, bez obrazy ślimaków. Gdzie nie spojrzeć wszystko rozp........ne od miesięcy i pomimo szczerych chęci trudno się dopatrzeć szczególnego postępu. Ale cóż to firma na specjalnych prawach- tu przekroczenia terminu nie mają zupełnie znaczenia bo kary i tak nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy w lublinie tez jakiś ekooszołom wprowadzi strefe czystego powietrza w centrum
Mam nadzieje ze wprowadzi. Po to Żuk robi te "autostrady" zeby na nie wyprowadzic ruch z centrum. A w centrum autobusem co mnie bardzo cieszy :)
 ciekawe czy bedziesz taki za jak ci policze za wjazd do strefy 2x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, które to firmy tak się ślimaczą? Hmm niech zgadnę PRDL czy KPRD? Bo inne niedobre wyzyskiwacze ogólnopolskie jakoś zawsze potrafią wyrobić się w terminie, a firmy z lubelszczyzny zawsze mają aneksik na terminek i wszycy zadowoleni. Ciekawe ciekawe dlaczego ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary nie bedzie i tak bo przeciez zaskoczyla ich w styczniu zima ktorej niktbsie nie spodziewal. Hahaha. A tak na serio to na ten Zukowy folwark placimy my podatnicy a nie jakies tam panstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zunio i tak nigdy nie nalicza żadnych kar za opóźnienia korporacjom, podobnie jak to ma miejsce w przypadku opłat adiacenckich (renty planistycznej), tak więc nie ma pośpiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz wykopią jakieś kości albo monety i będzie usprawiedliwienie dla opóźnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z karami dla Budimeksu za niedotrzymanie terminu na Bohaterów Monte Cassino? Budimex poszedł do sądu, a urzędnicy grzecznie się z nim zgodzili? Nic nie słychać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, które to firmy tak się ślimaczą? Hmm niech zgadnę PRDL czy KPRD? Bo inne niedobre wyzyskiwacze ogólnopolskie jakoś zawsze potrafią wyrobić się w terminie, a firmy z lubelszczyzny zawsze mają aneksik na terminek i wszycy zadowoleni. Ciekawe ciekawe dlaczego ... ?
 No tak - Budimex i Strabag się wyrabia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo nawet z opóźnieniem ale niech się coś robi. Jeszcze ul.ul.Zana, Wiejska, przedłużenie Koryznowej i kilka pomniejszych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pierwszej kolejności powinna zostać wyremontowana Al. Witosa, część Zygmuntowskiej przy ogródkach działkowych wraz z wiaduktową częścią Mełgiewskiej. Stan nawierzchni w obydwie strony przypomina Nagasaki 5 min po zrzuceniu bomby. Przecież to jest centrum miasta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest bardziej zacofany niż miasta w Afryce. Rosyjska mentalność, wódka , pijaństwo, lenistwo , brak kultury na drogach. Żuk tworzy nowe stanowiska dla pslowcow którzy przegrali wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić robić niech się Lublin dalej rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest bardziej zacofany niż miasta w Afryce. Rosyjska mentalność, wódka , pijaństwo, lenistwo , brak kultury na drogach. Żuk tworzy nowe stanowiska dla pslowcow którzy przegrali wybory.
 Zacofane to są Biała Podlaska, Kraśnik czy Świdnik czyli miasta w których władzę sprawuje albo jeszcze do niedawna sprawował PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy w lublinie tez jakiś ekooszołom wprowadzi strefe czystego powietrza w centrum
Mam nadzieje ze wprowadzi. Po to Żuk robi te "autostrady" zeby na nie wyprowadzic ruch z centrum. A w centrum autobusem co mnie bardzo cieszy :)
ciekawe czy bedziesz taki za jak ci policze za wjazd do strefy 2x
 W mpk mi policzysz ? Ja sobie pozalatwiam pieszo sprawy urzedowe i bankowe. Nie musze sie wpier.. do samego centrum autem zeby w *** bylo cieplo. Wygodnickie pokolenie autem najlepiej do sklepu wjechac. A w strefie powinni cene 4x podniesc to by Januszostwo parkowalo pod Auchanem i jechalo autobusem na piwo przy niedzieli to by ulice nie byly pozawalane zlomami i chodniki rozpieprzone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na gminę Borki, to dopiero jazda. Tu nie wolno, bo przeciw, tu hmm nie bo głosowali przeciwko mi, ale tu pojedziemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy w lublinie tez jakiś ekooszołom wprowadzi strefe czystego powietrza w centrum
Mam nadzieje ze wprowadzi. Po to Żuk robi te "autostrady" zeby na nie wyprowadzic ruch z centrum. A w centrum autobusem co mnie bardzo cieszy :)
ciekawe czy bedziesz taki za jak ci policze za wjazd do strefy 2x
W mpk mi policzysz ? Ja sobie pozalatwiam pieszo sprawy urzedowe i bankowe. Nie musze sie wpier.. do samego centrum autem zeby w *** bylo cieplo. Wygodnickie pokolenie autem najlepiej do sklepu wjechac. A w strefie powinni cene 4x podniesc to by Januszostwo parkowalo pod Auchanem i jechalo autobusem na piwo przy niedzieli to by ulice nie byly pozawalane zlomami i chodniki rozpieprzone
 ta lodowke sobie rowere na bagaznik.centrum pustoszeje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zrobic wolniej a dokładniej niz szybciej a spartaczyć...Znawcy sie odezwali od budowy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁADZE LUBLINA ZNOWU WCISKAJĄ NAM SCIENCE FICTION TAK JAK Z ARKADAMI I CHCĄ NAS PRZEKONAĆ ŻE DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA ZOSTANIE ZROBIONE: • rozebrać stary most w ul. Fabrycznej i zbudować w jego miejscu nowy • odtworzyć jezdnię Al. Zygmuntowskich • zbudować nową jezdnię ul. Lubelskiego Lipca ’80 • przesunąć nieco rondo w stronę centrum • zaślepić ul. 1 Maja, budując na jej końcu parking • zbudować trakcję trolejbusową między rondem a Targami Lublin • zamontować sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu ul. Fabrycznej i Bronowickiej • wytyczyć nowe ścieżki rowerowe oraz ułożyć chodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...