Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Majdanek to część Lublina, więc o co chodzi? niektórym już zupełnie odbiło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinna tym się zając prokuratura. bo jak tam jest zdrowa żywność to gdzie indziej jaka jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten Bartosz Staszewski to pozywa wszystkich, no nie można już mieć swoich poglądów. Za myślozbrodnie pod sąd, a za tzw mowę nienawiści to do łagru najlepiej. Już to kiedyś było w ZSRR gdzie wsadzano do więzień za opowiadanie dowcipów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majdanek to część Lublina, więc o co chodzi? niektórym już zupełnie odbiło..
 Dokładnie. Nawet przystanki się nazywają Majdanek 01 Majdanek 02... Jedni lepsi od drugich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
homoterroryzm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet obrońca z urzędu obali oskarżyciela . Moim zdanie to chodzi o to że jak nie mogą zacząć z Placu Zamkowego , to niech zaczną z " dzielnicy Majdanek " .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogła napisać Na Czuby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądnijcie jeszcze wpisy pod artykułem na temat tego eventu na stronie ***. Myślę, że tam prokuratura będzie miała też wiele do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu co z tym dowodem, bo szanowny redaktor pozostawił niedopowiedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest więc ta ich tolerancja ? Potocznie Majdankiem nazywany jest także cmentarz komunalny. Można tam np na spacer z wycieczką pójść. Jeśli chodzi jednak o Muzeum na Majdanku, właściwa nazwa to "KL Lublin". Takiej sugestii nie doczytałem się ja, ani chyba żaden sędzia nie złapie tego tropu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majdanek to część Lublina, więc o co chodzi? niektórym już zupełnie odbiło..
 O to, że Majdanek w kontekście historycznym kojarzy się jednoznacznie. Ale jeżeli się uciekało z lekcji historii czy j. polskiego, to się nie wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czymś innym jest krytyka, nawet jeśli jest to obrażanie ludzi, które mieszczą się w granicach wolności słowa. A czym inny są groźby (i to śmiercią), powołując sie przy tym na nazistowskie praktyki. To nie jest już wolność słowa tylko przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest więc ta ich tolerancja ? Potocznie Majdankiem nazywany jest także cmentarz komunalny. Można tam np na spacer z wycieczką pójść. Jeśli chodzi jednak o Muzeum na Majdanku, właściwa nazwa to "KL Lublin". Takiej sugestii nie doczytałem się ja, ani chyba żaden sędzia nie złapie tego tropu.
 Aha, tzn. gdyby Tobie ktoś zasugerował Abramowice, to też byś pomyślał, że chodzi tylko o dzielnicę, a nie o specjalistyczną placówkę, która w Lublinie potocznie jest właśnie tak nazywana? :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powołać komisje śledcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi Majdanek kojarzy się z JW i pewnie o to chodziło autorowi że jeżeli by poszli do wojska to głupoty by się ich nie trzymały!!! A jeżeli oni są tacy porządni itd to niech doniosą do prokuratury też na siebie i swoich zwolenników po wpisach jakie się ukazały pod artykułem na temat przysięgi WOT na Placu Zamkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majdanek to dzielnica Lublina, Auschwitz to po niemiecku Oświęcim, wyciąganie prawej ręki na wprost to zamawianie pięciu piw, swastyka to hinduski symbol szczęścia, a w ogóle to wy przecież nie jesteście rasistami, homofobami, "ale..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd kolesie są finansowani ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz tęczowi się popisali. Z sytuacji na sytuacje, ruch LGBT coraz bardziej się kompromituje... Za stwiedzenie " na majdanek" chcą ludzi karać jakby ktoś mówił: do gazu z "kochającymi inaczej". UWAGA z uwagi na irracjonalne podejście i pozywanie wszytkich dookoła muszę od razu objaśnić, że nie mysle w ten sposób i nie chec nikogo gazować jedynie przytaczam przykład wydaje mi się nadintrpetacji działaczy LGBT w przypadku stwierdzenia "Na majdanek?!"- to nie jest nawoływanie do nienawiści- tyłumacze się by nikt nie pozwał mnie za byleco ;) Jednocześnie warto by pozywający zdał sobie sprawę że majdanek to nie jest jednozaczna nawa nawołująca do mowy nienawiści i wiążąca w przypadku intencji związnych z ludobujstwem. Osobista prośba do działaczy LGBT: uspokójcie się i przestańcie straszyć każdego sądami, kto nie podziela waszych postulatów, lub po prostu żartuje w sarkastyczny sposób (przyklejając mu łatkę homofoba). Tolerancja nie boli z resztą sami o tym mówicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orwell na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służyłem w jednosce wojskowej JW 1699 w latach 90-tych i dla tysięcy żołnierzy Majdanek to poligon zwany pasem taktycznym na którym była strzelnica dla BWP ( Bojowy Wóz Pancerny).Majdanek ma wiele znaczeń dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...