Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na saksy latem. W ofertach pracy za granicą można przebierać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2019 r. o 08:25 Powrót do artykułu
I w Niemczech emeryta stać na wynajęcie opiekunki, a u nas kuźwa sam emeryt przymiera głodem bo za ok. 1400-1700 zł to może sie sam najwyzej po *** podrapać jak jeszcze da radę, bo jego wypracowane pieniądze za 35-50 letnią pracę przeznaczane są na rozmnażającą się plusową patologię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gość pokarz mi emeryta z taką kwota jaką napisałeś takie jest średnie wynagrodzenie u prywaciarza w Polsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No narzekajacy nauczyciele co tak biadola ze im źle macie wachlarz pracy wyjechać i tyrac poznacie smak własnego potu .Praca jest ludzi potrzebują.Można przebierać w ofertach tylko czy wy temu podolacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redakcja już zatrudnia imigrantów bez znajomości języka polskiego lub kaleki - oto przykłady: "i jak" (zamiast "jak i"), "Dopierają" (zamiast "Dobierają"), " trzy zmianowy" (zamiast "trzyzmianowy"). Jakie stawki Redakcja płaci tym biednym ludziom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy POKARZ to pracownik fabryki pokemonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota to głupota, a picie to jest życie. Jak się rozmnożycie to oprócz MOPSu i po 500zł przytulicie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....największym zainteresowaniem cieszą się rekrutujący lekarzy i pielęgniarki. Nawet na Uniwersytecie Medycznym i nie czekają na zaliczenie przez kandydatów specjalizacji, tylko biorą na "pniu"! Czy można się dziwić tym najzdolniejszym, że korzystają z okazji i unikając zarobków na poziomie kasjerki z byle marketu czmychają do Skandynawii lub innego Beneluksu? Mój syn od 4 lat mieszka i pracuje w Vancouver bardzo sobie chwaląc decyzję o emigracji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech platforma wyjeżdża na szparagi do niemiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłem raz na takie wycieczce pracowej :D hajs odłozony i mam na studia na WSB :) praca znaleziona i spokojnie sie studiuje nikogo o pieniadze nie prosze , po studiach lepsza praca sie na pewno znajdzie :P ale w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też wyjechałam tylko na wakacje 5 lat temu z Promedicą do Niemiec do opieki i już tak zostałam. Zarobki w dużej mierze zdecydowały ale też szacunek Niemców do mojej pracy. Znam dużo takich jak ja co mieli być tylko chwilę a zostali na stałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Sebek, miło mi czytać, że wybrałeś właśnie studia w Wyższej Szkole Bankowej. Korzystając z okazji zapraszam osoby zainteresowane studiami I stopnia właśnie do Nas. Wszelkie informacje na temat dostępnych kierunków oraz warunki rekrutacji znaleźć można na naszej stronie internetowej: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Warto pamiętać, że aplikując na studia I stopnia do 16 lipca można zaoszczędzić aż 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku oraz 85 zł (brak opłaty wpisowego). Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ta Holandia - piękny kraj! Kilka razy wyjeżdżałem tam z otto, zobaczyłem dużo fajnych miejsc, poznałem mieszkańców, coś niesamowitego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w Niemczech, da się fajnie zarobić i poznać kulturę kraju. Bałam się jechać sama, dzięki otto znalazłam prace i pojechałam. Tam poznałam swojego męża! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SzybkieCV to rzeczywiście najlepszy sposób na osiągnięcie fajnie wyglądającego CV który przyciągnie uwagę pracodawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do wyjazdu do Niemiec to wielokrotnie korzystałem z agencji premium-work.pl polecam wyjazd z nimi, namówiłem też znajomych, zależy jakie kto ma doświadczenie ale praca znajdzie się praktycznie dla każdego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...