Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nadzwyczajna sesja Rady Miasta Lublin. Kibice żużlowi przed Ratuszem [relacja]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2020 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Żużel lubelski jest całkowicie w rękach Ludzi z Wypchanymi Portfelami (w tym powiązanych z tebewałem), którzy podpuszczają kibiców do bicia piany niezwiązanej zupełnie z tematyką dzisiejszej sesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zbiegowisko kiboli było zarejestrowane w stosownych urzędach? Czy to kolejna ustawka miłośnika motóru i deweloperów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ. POTRZEBUJEMY DRÓG A NIE IGRZYSK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc pod uwagę że po kilku latach rządów Żuka mamy połowę ulic w śródmieściu do natychmiastowego remontu, i jednocześnie ten sam Żuk narzeka na brak pieniędzy w budżecie to.... skąd wezmą na ten stadion, który, co by nie myśleć, jest jednak pewnym dobrem luksusowym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawianie stadionu obok dużych osiedli (całe Czuby) to chory pomysł!!! to jest masakrycznie głośny sport który całkowicie zaburzy komfort życia w tej części miasta... zakładanie takiego wydatku przy konkretnej dziurze budżetowej Lublina??? ale przecież takie "błahostki" i komfort życia w Tubtinie nie obchodzą naszych radnych... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro jest taka popularność żużla, to i powinni być sponsorzy i kasa od nich... jestem przeciwny pakowaniu publicznych pieniędzy w kolejny stadion, już mamy arenę która jest, delikatnie mówiąc, średnio wykorzystywana, także limit bizantyjskich inwestycji na 20 lat wyczerpany... stadion żużlowy niech budują sponsorzy prywatni (albo państwowi typu bogdanka czy azoty)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś twierdzi, że dziś żużel jest jak czytam w jednem z komentarzy "makabrycznie głośnym sportem" to jest totalnym ignorantem i malkontentem. I co gorsza nigdy nie był na żużlu. Nie siej niezdrowej paniki ćwierćinteligencie z Koziej Wólki tylko najpierw pójdź na mecz żużlowy a potem napisz jeszcze raz czy było głośno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro jest taka popularność żużla, to i powinni być sponsorzy i kasa od nich... jestem przeciwny pakowaniu publicznych pieniędzy w kolejny stadion, już mamy arenę która jest, delikatnie mówiąc, średnio wykorzystywana, także limit bizantyjskich inwestycji na 20 lat wyczerpany... stadion żużlowy niech budują sponsorzy prywatni (albo państwowi typu bogdanka czy azoty)
 A ja jestem przeciwny pakowania publicznych pieniedzy w drogi chodniki I szkoly I przedszkola,. Chcesz poslac dziecko do szkoly to zloz sie z reszta rodzicow na szkole a nie z moich beda chodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro jest taka popularność żużla, to i powinni być sponsorzy i kasa od nich... jestem przeciwny pakowaniu publicznych pieniędzy w kolejny stadion, już mamy arenę która jest, delikatnie mówiąc, średnio wykorzystywana, także limit bizantyjskich inwestycji na 20 lat wyczerpany... stadion żużlowy niech budują sponsorzy prywatni (albo państwowi typu bogdanka czy azoty)
A ja jestem przeciwny pakowania publicznych pieniedzy w drogi chodniki I szkoly I przedszkola,. Chcesz poslac dziecko do szkoly to zloz sie z reszta rodzicow na szkole a nie z moich beda chodzic
 nie no, nie rób k....wy z logiki.... społeczeństwo współczesne umówiło się dawno temu że szkolenictwo do pewnego poziomu jest finansowane z podatków, bo wykształcenie to duża wartość.... a jeżdzenie paru chłopaków w kółko na motorynkach przy akompaniamencie pijackich śpiewów innych paru chłopaków to nie jest aż tak niezbędna do funkcjonowania społeczeństwa rzecz, żeby wszyscy podatnicy robili na to zrzutę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie pan Piotr Więckowski, znowu podpuścił garstkę fanów by robiła wrzask. Miasto wybuduje mu stadion żeby razem z całą rodziną żyć jak pączek w maśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupy dewelopersko-platformerskie START!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś twierdzi, że dziś żużel jest jak czytam w jednem z komentarzy "makabrycznie głośnym sportem" to jest totalnym ignorantem i malkontentem. I co gorsza nigdy nie był na żużlu. Nie siej niezdrowej paniki ćwierćinteligencie z Koziej Wólki tylko najpierw pójdź na mecz żużlowy a potem napisz jeszcze raz czy było głośno...
 to bardzo ciekawe co piszesz. obecnie stadion na al. zygmuntowskich słychać na osiedlu czuby... ciekawe że jak przeniosą go pod same osiedle to się wyciszy... a kozia wólka to chyba dla fanów żużla skoro sobie kozła wrzucili na flagę...   :)   myśl co piszesz...    :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żużel lubelski jest całkowicie w rękach Ludzi z Wypchanymi Portfelami (w tym powiązanych z tebewałem), którzy podpuszczają kibiców do bicia piany niezwiązanej zupełnie z tematyką dzisiejszej sesji.
 Dziadu weź się za uczciwą pracę a będziesz miał wypchany portwel. Na trollowaniu majątku nie zrobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc pod uwagę że po kilku latach rządów Żuka mamy połowę ulic w śródmieściu do natychmiastowego remontu, i jednocześnie ten sam Żuk narzeka na brak pieniędzy w budżecie to.... skąd wezmą na ten stadion, który, co by nie myśleć, jest jednak pewnym dobrem luksusowym??
 A ile ulic do remontu było za "Wsamraśnego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biorąc pod uwagę że po kilku latach rządów Żuka mamy połowę ulic w śródmieściu do natychmiastowego remontu, i jednocześnie ten sam Żuk narzeka na brak pieniędzy w budżecie to.... skąd wezmą na ten stadion, który, co by nie myśleć, jest jednak pewnym dobrem luksusowym??
A ile ulic do remontu było za "Wsamraśnego"
 no właśnie o dziwo mniej, bo to było kilkanaście lat temu i jeszcze wtedy takie np. Racławckie czy staszica nie były w tak agonalnym stanie jak teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ci, którzy dziś między innymi za pośrednictwem tego forum plują na lubelski żużel niech pokażą mi inną dyscyplinę, która byłaby w Lublinie tak popularna jak Speedway. No słucham mądrale? Tacy mądrzy jesteście, że chcecie wyeliminować z przestrzeni publicznej sport przyciągający tłumy? To co oferujecie sensownego w zamian, co zainteresuje i zgromadzi 15 tysięcy ludzi? Jakieś propozycje? Nie piszcie o drogach, chodnikach ponieważ na to środki pochodzą z innych funduszy i budowa nowego stadionu absolutnie nie ograniczy w żaden sposób tych inwestycji. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Czy budowa Areny Lublin wpłynęła niekorzystnie na budowę miejskiej infrastruktury? Wypowiadajcie się sensownie zamiast rzucać inwektywami, które nie mają odzwierciedlenia w stanie faktycznym. Rozumku życzę i przede wszystkim zgłębienia tematu a potem dopiero wylewajcie tutaj swoje mądrości... Co zaś tyczy się głośności żużla to zapewniam was, że nie jest głośniejszy od grupki żuli spod najbliższego śmietnika lub sklepu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest bęben to jest i cyrk !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ci, którzy dziś między innymi za pośrednictwem tego forum plują na lubelski żużel niech pokażą mi inną dyscyplinę, która byłaby w Lublinie tak popularna jak Speedway. No słucham mądrale? Tacy mądrzy jesteście, że chcecie wyeliminować z przestrzeni publicznej sport przyciągający tłumy? To co oferujecie sensownego w zamian, co zainteresuje i zgromadzi 15 tysięcy ludzi? Jakieś propozycje? Nie piszcie o drogach, chodnikach ponieważ na to środki pochodzą z innych funduszy i budowa nowego stadionu absolutnie nie ograniczy w żaden sposób tych inwestycji. Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Czy budowa Areny Lublin wpłynęła niekorzystnie na budowę miejskiej infrastruktury? Wypowiadajcie się sensownie zamiast rzucać inwektywami, które nie mają odzwierciedlenia w stanie faktycznym. Rozumku życzę i przede wszystkim zgłębienia tematu a potem dopiero wylewajcie tutaj swoje mądrości... Co zaś tyczy się głośności żużla to zapewniam was, że nie jest głośniejszy od grupki żuli spod najbliższego śmietnika lub sklepu...
 co za śmieszne argumenty...oczywiście że budowa areny stanowiła znaczne obciążenie dla budżetu miasta i spowolniła choćby tempo remontów ulic....budżet miasta to jest jeden worek, zawsze jest "coś za coś", to jest kwestia priorytetów, na co akurat kasa pójdzie w danym roku...ja nie jestem przeciwnikiem żużla, tylko czy w Lublinie jest już tak "zayebiście" ze wszystkim, że możemy wydawać kase na takie luksusowe bibeloty jak stadion żużlowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy założeniu, że stadion będzie kosztował 200 mln zł, a średnia ilość widzów na meczu to ok 10.000, to wystarczy aby każdy kibic kupił cegiełkę na budowę stadionu za 20.000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Czy budowa Areny Lublin wpłynęła niekorzystnie na budowę miejskiej infrastruktury?" tak niedochodowy moloch wymaga ciągłych dopłat... postawmy następny!!! oby żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...