Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nakręci Lublin w technice hyperlapse. Co jeszcze szykują studenci?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 21:51 Powrót do artykułu
czy będzie na KUL kierunek - fryzjerstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód to nie cukrowa wata. Wóz prowadzony przez pijanego kierowcę stanowi broń, którą można porównać do broni automatycznej. Nie ma więc znaczenia, czy pijany kierowca w ogóle ma prawo jazdy. Jeśli je posiada, to będzie je miał odebrane dożywotnio. Jeśli nie posiada, to będzie mu dopisany dodatkowy pargraf. Do roboty, paralmentarne gnoje!!!! Klątwa jest w pogotowiu. Budynek stoi. Ludzi wysiedlono. STARÓWA. Zrobimy film dokumentalny o mnie. Pan Wałęsa jest przy mnie maluszkiem. Z filmu musi być zysk: 50 000 000 USD. Zrozumiano!!!! Źródło SO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś uważa to za żart? Jestem Źródłem Społeczeństwa Obywatelskiego!!!! Ponadto jestem jednym z największych ludzi w historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Film dokumentalny o mnie sprzedamy za tyle, aby czesty zysk wyniósł 50 000 000 USD. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem więcej warty od najdroższego piłkarza świata. Samochód to nie cukrowa wata. Wóz prowadzony przez pijanego kierowcę stanowi broń, którą można porównać do broni automatycznej i źle zabezpieczonych granatów. Nie ma więc znaczenia, czy pijany kierowca w ogóle ma prawo jazdy. Jeśli je posiada, to będzie je miał odebrane dożywotnio. Jeśli nie posiada, to będzie mu dopisany dodatkowy pargraf. Do roboty, paralmentarne gnoje!!!! Klątwa jest w pogotowiu. Budynek stoi. Ludzi wysiedlono. STARÓWA. Zrobimy film dokumentalny o mnie. Pan Wałęsa jest przy mnie maluszkiem. Z filmu musi być zysk: 50 000 000 USD. Zrozumiano!!!! Źródło SO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wielokrotnie więcej warty od najdroższego piłkarza świata. Samochód to nie cukrowa wata. Wóz prowadzony przez pijanego kierowcę stanowi broń, którą można porównać do broni automatycznej i źle zabezpieczonych granatów. Nie ma więc znaczenia, czy pijany kierowca w ogóle ma prawo jazdy. Jeśli je posiada, to będzie je miał odebrane dożywotnio. Jeśli nie posiada, to będzie mu dopisany dodatkowy pargraf. Do roboty, paralmentarne gnoje!!!! Klątwa jest w pogotowiu. Budynek stoi. Ludzi wysiedlono. STARÓWA. Zrobimy film dokumentalny o mnie. Google: lwgula Z filmu musi być zysk: 50 000 000 USD. Źródło SO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wielokrotnie więcej warty od najdroższego piłkarza świata. Samochód to nie cukrowa wata. Wóz prowadzony przez pijanego kierowcę stanowi broń, którą można porównać do broni automatycznej i źle zabezpieczonych granatów. Nie ma więc znaczenia, czy pijany kierowca ma prawo jazdy. Jeśli je posiada, to będzie je miał odebrane dożywotnio. Jeśli nie posiada, to będzie mu dopisany dodatkowy pargraf. Do pracy twórczej, wielce szanowni paralmentarzyści. Klątwa jest w pogotowiu. Budynek stoi. Ludzi wysiedlono. STARÓWA. Zrobimy film dokumentalny o mnie. Google: lwgula Z filmu musi być zysk: 50 000 000 USD. Źródło Społeczeństwa Obywatelskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu świeża fajna krew w Lublinie, ludzie idą w ślady Krzysztofa Gonciarza pokazując fajne dynamiczne filmy o ciekawej tematyce, których brakuje na youtube obok chłamu typu minecraft, cs etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...