Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Już lepiej żeby się nie pokazywali. Będziemy na wieki pamiętać o ich hańbie. A szczególnie teraz, kiedy ich guru wzywa NIK do sprawdzenia legalności ezgaminów.
 Na wieki piszesz? Tyle nie dasz rady pociągnąć... Z Twoją nienawiścią, durnotą wypowiedzi pod każdym artykułem o nauczycielach daje Ci maksymalnie kilka lat. Hańbą jest to, że dzisiaj każdy może napluć drugiemu w twarz i za to jest bezkarny. Pamiętaj król Salomon znany był z mądrości i roztropnosci w rozwiązywaniu sporów. Ty natomiast jesteś zakompleksionym małym idiotą, który daje upust swoim frustracjom na forum. Żyj dalej w nienawiści, podpuszczaj jednego na drugiego, pluj na niego a nagroda czeka Cię wielka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracy pogonić 500 plus i emeryturę plus a nie leżą i hejtują i mają jeszcze za to płacone pieniędzmi ciężko pracującymi podatnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzicie, organizujcie się i zgłaszacie do Urzędów Skarbowych "uczyciele" udzielających korepetycji płatnych. Niech US sprawdzają czy wykazują te dochody i płacą podatki. Wypowiedzieli wojnę dzieciom i ich rodzicom więc bez żadnych skrupułów możemy to robić, tym bardziej, że takie zachowanie jest uczciwe. Chcą podwyżek z budżetu, który to budżet okradają unikajac płacenia podatków. Hipokryzja nauczycieli sięga zenitu. I oni mają czelność mówić coś o uczciwości i honorze?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie pasuje praca za 3tys. netto za 18h w tygodniu, to niech idą do prywatnych firm. Tam zobaczą jak się pracuje za 2,5-3tys. brutto za 40-50h w tygodniu. Strajk ten ma znikome poprawcie wśród rodziców, 80% jest przeciwnych i krytycznie nastawionych do rządami nauczycieli. Połowa społeczeństwa zarabia mniej niż oni i nie strajkuje a oni chcieliby mieć zarobki ministra i nic nie robić. Takiemu panu od w-f płacić 4tys. netto za 18h tygodniowo? Tyle zarabia doktor habilitowany na uczelniach wyższych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzicie, organizujcie się i zgłaszacie do Urzędów Skarbowych "uczyciele" udzielających korepetycji płatnych. Niech US sprawdzają czy wykazują te dochody i płacą podatki. Wypowiedzieli wojnę dzieciom i ich rodzicom więc bez żadnych skrupułów możemy to robić, tym bardziej, że takie zachowanie jest uczciwe. Chcą podwyżek z budżetu, który to budżet okradają unikajac płacenia podatków. Hipokryzja nauczycieli sięga zenitu. I oni mają czelność mówić coś o uczciwości i honorze?!
  Jak wynika z wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi, nauczyciel udzielający korepetycji nie spełnia warunku prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to, że nie musi rejestrować działalności gospodarczej, prowadzić księgowości ani wystawiać faktur. To przecież Twój premier ogłosił mała konstytucję dla biznesu i fakt że dochody do 1000 nie są opodatkowane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na zbity pysk część strajkujących nauczycieli. Niech szukają pracy w sektorze prywatnym. Koniec z tolerowaniem ich karygodnych zachowań. W jakiej prywatnej firmie, właściciel akceptowalny strajk? Już dawno otrzymaliby wypowiedzenia. Chętnych do pracy w szkołach nie brakuje, jest za dużo nauczycieli. Niech pracują po 28h/tydzień jak w np. Niemczech. Zarabiać chcą miliony ale pracować nie ma komu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie pasuje praca za 3tys. netto za 18h w tygodniu, to niech idą do prywatnych firm. Tam zobaczą jak się pracuje za 2,5-3tys. brutto za 40-50h w tygodniu. Strajk ten ma znikome poprawcie wśród rodziców, 80% jest przeciwnych i krytycznie nastawionych do rządami nauczycieli. Połowa społeczeństwa zarabia mniej niż oni i nie strajkuje a oni chcieliby mieć zarobki ministra i nic nie robić. Takiemu panu od w-f płacić 4tys. netto za 18h tygodniowo? Tyle zarabia doktor habilitowany na uczelniach wyższych!
 To czemu ty nie pracujesz tych 50 godzin tygodniowo? Lepiej żyć z płatnej twórczości na forach??? Pamiętaj również dzieci, które zrobiłeś kiedyś dorosną i dodatkowe źródło utrzymania z 500 plus zniknie. Ja nie chcę zarobków ministra. Wystarczy mi zwrot kosztów paliwa jak niektórzy biorą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na zbity pysk część strajkujących nauczycieli. Niech szukają pracy w sektorze prywatnym. Koniec z tolerowaniem ich karygodnych zachowań. W jakiej prywatnej firmie, właściciel akceptowalny strajk? Już dawno otrzymaliby wypowiedzenia. Chętnych do pracy w szkołach nie brakuje, jest za dużo nauczycieli. Niech pracują po 28h/tydzień jak w np. Niemczech. Zarabiać chcą miliony ale pracować nie ma komu!
 Ja chce tak pracować. Zdradź mi również ile nauczyciel w Niemczech zarabia w stosunku do średniej krajowej??? Ty wypowiedzenia nie otrzymasz od szefa. Mops niestety nie zwalnia nierobów zerujacych na innych osobach. A tacy maja potem najwięcej do powiedzenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel i inteligent...smiechu warte...po ich popisach zdanie mam wyrobione, zachowuja sie jak rajfurki bazarniane, forsa, forsa....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel i inteligent...smiechu warte...po ich popisach zdanie mam wyrobione, zachowuja sie jak rajfurki bazarniane, forsa, forsa....
 Oj Stasiu przestań... Sam przecież nie odmawiasz grosza który dają z budżetu państwa. Tego samego budżetu do którego się nie dokładasz bo nie pracujesz. Taki Ferdek kiepski z ciebie. On też ma zdanie wyrobione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że rząd nie ulegnie i nie dostaną podwyżek, jakich żądają a dodatkowo nie otrzymają wynagrodzeń za czas strajku. Niech im Broniarz (to zawód tego Pana) ze składek płaci. W głowach im się poprzewracało. Oni uważają się za elitę a chamstwo i bractwo z nich wychodzi. Kto jeszcze może dostać płatny roczny urlop na podreperowanie zdrowia? Co to jest w ogóle?! Jak jest chory, to niech idzie na zwolnienie tudzież rentę, tak jak inne grupy zawodowe. Koniec z tolerowaniem takich przywilejów. Jak im nie pasuje niech się zwalniają i szukają pracy w innych zawodach, nikt ich siła nie będzie zatrzymywać. W żaden sposób nie odpowiadają za efekty kształcenia, każdy musi dostać tyle samo, niezależnie czy pracuje wzorowo czy byle jak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że rząd nie ulegnie i nie dostaną podwyżek, jakich żądają a dodatkowo nie otrzymają wynagrodzeń za czas strajku. Niech im Broniarz (to zawód tego Pana) ze składek płaci. W głowach im się poprzewracało. Oni uważają się za elitę a chamstwo i bractwo z nich wychodzi. Kto jeszcze może dostać płatny roczny urlop na podreperowanie zdrowia? Co to jest w ogóle?! Jak jest chory, to niech idzie na zwolnienie tudzież rentę, tak jak inne grupy zawodowe. Koniec z tolerowaniem takich przywilejów. Jak im nie pasuje niech się zwalniają i szukają pracy w innych zawodach, nikt ich siła nie będzie zatrzymywać. W żaden sposób nie odpowiadają za efekty kształcenia, każdy musi dostać tyle samo, niezależnie czy pracuje wzorowo czy byle jak.
 Normalny w nocy i porankiem żoną się zajmuje. Frustrat pisze natomiast komentarze. 4 rano a on już na straży ładu społecznego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkują a nie jedli, nie pili a PO ulicach się włóczyli. Czy wyszli na ulice czy wyszli na ciapy. I dobrze Im tak i Ich mecenasom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Elektroniku na ul. Wojciechowskiej nie strajkują! Widać jeszcze są w Lublinie prawdziwi nauczyciele. Cieszę się, że tam mój syn poszedł do szkoły. Absolutnie nie popieram takiej formy protestu, nauczyciele zaszkodzą jedynie swoim uczniom i pokazują tym samym, że zupełnie nie zależy im na swoich wychowankach. Ludzie przecież 3000pln netto to nie jest niskie wynagrodzenie. Co wy mówicie w ogóle? Jak macie nadgodziny, co nie jest trudne to macie znacznie więcej. Moja siostra pracuje jako nauczyciel dyplomowany i w ubiegłym roku na PIT na 68000 pln przychodu. Kwota uwzględnia przychód z jednego miejsca pracy. Czy to jest mało? Większość marzy o takich zarobkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto tu mówi o godności! Godnością jest w tym zawodzie dbałość o ucznia a nie o własny , niezłe nabity portfel. Co to za gadanie o zarobkach! Wy macie bardzo dobre zarobki! Policzcie ile macie za godzinę! Wliczcie do tego kasę za 2 prawie 3 miesiące wolnego! Gdzie wasza inteligencja!!! Apel do rządu, nie ulegać! Poza tym, robicie spęd i POdpuszczacie jeszcze młodzież ! Tak jak was Broniarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się lepiej wezmą do roboty, nieroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie będą mieli co do gara wrzucić to zmiekna rząd z wami nie gada? to kogo posciliscie na spotkanie 4 razy broniarza??? co was dyma machnie na was ręką a wy zostaniecie złym wspomnieniem u rodziców i już nie będzie kelwiatkow, voucherow, i drogich prezentów na koniec roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo PiS, skutecznie zasialiście ziarno nienawiści wśród społeczeństwa co do nauczycieli, tymczasem premier skubie OFE bo ciemny lud zapluł się w nienawiści i niczego nie widzi, nawet tego że jest okradany przez ludzi których wybrał. Ale ciemny lud wszystko kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja żyję w jakimś innym świecie?! Przecież rząd rozmawiał z nimi, przedstawił swoje propozycje i uczciwie powiedział, że w tym roku na więcej nie będzie, bo rozdał gdzie indziej. Przecież zaraz zastrajkuje następna  grupa - ludzie, opamiętajcie się, przecież tak nie można!! Wzniecacie tylko gniew społeczny, na razie przed wyjściem tych niezadowolonych z waszego strajku ratuje was tylko strach ludzi, bo przecież od was zależy jak ich dzieci będą traktowane w przyszłym roku szkolnym. I to dlatego tak mało słyszycie negatywnych uwag - rodzice boją się waszej zemsty (nawet takiej nie w pełni świadomej). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja żyję w jakimś innym świecie?! Przecież rząd rozmawiał z nimi, przedstawił swoje propozycje i uczciwie powiedział, że w tym roku na więcej nie będzie, bo rozdał gdzie indziej. Przecież zaraz zastrajkuje następna  grupa - ludzie, opamiętajcie się, przecież tak nie można!! Wzniecacie tylko gniew społeczny, na razie przed wyjściem tych niezadowolonych z waszego strajku ratuje was tylko strach ludzi, bo przecież od was zależy jak ich dzieci będą traktowane w przyszłym roku szkolnym. I to dlatego tak mało słyszycie negatywnych uwag - rodzice boją się waszej zemsty (nawet takiej nie w pełni świadomej). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...