Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
„Te pieniądze im się po prostu należały”, a gorszy sort niech nie narzeka, też dostał podwyżki prądu, gazu i wieli innych rzeczy. Jak to mówił doradca Pana Tuska cyt. ,,ludzie mają za***ać za miskę ryżu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Grad to wieloletni działacz Platformy Obywatelskiej, poseł czterech kadencji, minister skarbu w pierwszym rządzie Donalda Tuska. Do drugiego gabinetu nie został powołany, a ponieważ ma czwórkę dzieci - jak mówią rozmówcy z Sowy - "nie daje [już] rady" i trzeba dać mu zarobić. Rozmówcy narzekają, że "dyszka brutto" to "trochę słabo jest". Istna głodowa pensja! Morawiecki proponuje więc więcej "dyszek". Nie liczą się kompetencje, nie ma mowy o żadnych otwartych konkursach, o żadnej weryfikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - PiSowczycy wstali z kolan, a żeby nie było, że sami sobie przyznali podwyżki ("nam się te pieniądze po prostu należały"), to przepchnęli to ustawą, która rzuciła na żer także samorządowców niePiSowskich. Ja nie wiem, że ludzie nie mają jeszcze dość ogromnej inflacji, skokowej podwyżki cen prądu i gazu, Pegasusa, nieumiejętności radzenia sobie z czymkolwiek, cwaniactwa, kolesiostwa i niekompetencji też PiSowskiej hołoty! Toż nawet w Kazachstanie ludzie się wkurzyli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - PiSowczycy wstali z kolan, a żeby nie było, że sami sobie przyznali podwyżki ("nam się te pieniądze po prostu należały"), to przepchnęli to ustawą, która rzuciła na żer także samorządowców niePiSowskich. Ja nie wiem, że ludzie nie mają jeszcze dość ogromnej inflacji, skokowej podwyżki cen prądu i gazu, Pegasusa, nieumiejętności radzenia sobie z czymkolwiek, cwaniactwa, kolesiostwa i niekompetencji też PiSowskiej hołoty! Toż nawet w Kazachstanie ludzie się wkurzyli!!!
 Przypominam ci ,że skoro twój pryncypał i inni z opozycji nie chcą tych podwyżek moga je przeznaczyć na szczytne cele w postaci darowizn. Ale jakoś nie słyszę i nie widzę tych deklaracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - PiSowczycy wstali z kolan, a żeby nie było, że sami sobie przyznali podwyżki ("nam się te pieniądze po prostu należały"), to przepchnęli to ustawą, która rzuciła na żer także samorządowców niePiSowskich. Ja nie wiem, że ludzie nie mają jeszcze dość ogromnej inflacji, skokowej podwyżki cen prądu i gazu, Pegasusa, nieumiejętności radzenia sobie z czymkolwiek, cwaniactwa, kolesiostwa i niekompetencji też PiSowskiej hołoty! Toż nawet w Kazachstanie ludzie się wkurzyli!!!
Przypominam ci ,że skoro twój pryncypał i inni z opozycji nie chcą tych podwyżek moga je przeznaczyć na szczytne cele w postaci darowizn. Ale jakoś nie słyszę i nie widzę tych deklaracji.
 Ale podatki, ZUSy od nowej kwoty zapłacić muszą... A no i wzrośnie średnia krajowa i będzie mógł pinokio się chwalić jakie to u nas są średnie wynagrodzenia... Wolska marzeń, POlska w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak - PiSowczycy wstali z kolan, a żeby nie było, że sami sobie przyznali podwyżki ("nam się te pieniądze po prostu należały"), to przepchnęli to ustawą, która rzuciła na żer także samorządowców niePiSowskich. Ja nie wiem, że ludzie nie mają jeszcze dość ogromnej inflacji, skokowej podwyżki cen prądu i gazu, Pegasusa, nieumiejętności radzenia sobie z czymkolwiek, cwaniactwa, kolesiostwa i niekompetencji też PiSowskiej hołoty! Toż nawet w Kazachstanie ludzie się wkurzyli!!!
Przypominam ci ,że skoro twój pryncypał i inni z opozycji nie chcą tych podwyżek moga je przeznaczyć na szczytne cele w postaci darowizn. Ale jakoś nie słyszę i nie widzę tych deklaracji.
Nie wiem, skąd pomysł, że mam jakiegoś pryncypała, a zwłaszcza, że jest on samorządowcem. Wykonuję wolny zawód, więc nie trafiłeś. Ale wy po tej PiSowskiej stronie wszędzie czujecie jakieś farmy trolli, jakichś urzędników wypisujących na forach cuda w obronie wadz spoza PiS-u. Nie sądź po sobie, bo to właśnie PiSowskie aparatczyki, które trafiły do różnego rodzaju urzędów i SSP okazują się miernotami bez wiedzy, doświadczenia i obycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest artykuł o wyroku sądu dot. wykorzystywania seksualnego dziecka przez tatusia? Tatuś, jeśli mu się nie uda wymigać, będzie musiał powstrzymać się na  rok od uciech z pociechą. A gdzie jest informacja o tym, że 12 letnia dziewczynka popełniła samobójstwo przed świętami, bo sąd przez 10 miesięcy nie zdążył zareagować i zostawił ją samą z pedofilami pod jednym dachem? To są sprawy nieważne?
To są sprawy bardzo ważne, każdy przypadek pedofilii trzeba tępić i karać z całą surowością prawa. Zapytam więc - czy przywołane przez ciebie przypadki pochodzą z naszego regionu? Bo jeśli nie, to od biedy tym można tłumaczyć brak artykułów na ich temat - wszak DW jest pismem regionalnym. Jeśli to nasz region, to faktycznie powinni o tym napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki inflacja Stanowiska = wolska naszych marzeń :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...