Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nawet pięć lat bez Zalewu Zemborzyckiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2019 r. o 18:39 Powrót do artykułu
Nie chce nic mówić, ale spuszczenie całej wody ze zbiornika spowoduje tyle przy aktualnych suszach, że zbiornik już na zawsze pozostanie pusty. Chociaż przecież idiotom na tym zależy zniszczyć Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasypać i niech develorzuk stawia bloki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic to nie da. Dopóki mieszkańcy Prawiednik, Krężnicy, Zemborzyc i okolic będą srali do dziurawych szamb. Najpierw zróbcie kanalizację i oczyszczalnie ścieków, później zabierajcie się do czyszczenia z(a)lewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaj pięć lat pobierania pensji z naszych podatków a na koniec tekst że "jednak się nie da"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się pomysł spuszczenia zbiornika. Powstanie doskonałe miejsce w którym wody nie będzie. Nie lubię wody i c***! Mam prawo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ludzie z Wód Polskich będą działać tak jak gadają to jeszcze sporo wody upłynie w Bystrzycy, zanim cokolwiek uda się zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z planowanym na marinie kompleksem apartamętów 10 m od linii wody z prywatnymi, odgrodzonym od plebsu plażami i przystaniami ufundowanymi z kasy miejskiej w ramach "rewitalizacji"? Czy pisiaki po raz kolejny zrujnują ten POtencjał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem nad zalewem z dziesięć lat , to i 5 mnie nie zbawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zadowoleni będą mieszkańcy okolicznych bloków nie będzie zalewu będzie cisza spokój a w lecie to na balkonie będzie można posiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po spuszczeniu wody wyjdą tam różne kwiatki. Nie jedna osoba będzie telepała portkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo konkretnie, albo wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to mogę spuścić portki i najulać do zalewu. Tam i tak już wszystko pływa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytaj pięć lat pobierania pensji z naszych podatków a na koniec tekst że "jednak się nie da"
 Za poprzednich prezydentów z Żukiem na czele też się nie dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ludzie z Wód Polskich będą działać tak jak gadają to jeszcze sporo wody upłynie w Bystrzycy, zanim cokolwiek uda się zrobić.
 Dobrze, że Żuk rozwiązał problem Zalewu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak będzieta spuszczać wodę to zamawiam największego suma. Obiecuję zjeść go na oczach wszystkich! SUROWEGO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie podobają tłumy nad zalewem to było nie kupować tam mieszkania. Mało deweloperów gdzie indziej buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiaki z WP nic z tym zalewem nie zrobią, ale co wezmą pieniędzy za te pozorowane działania, to ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zapowiadają 5, to za 15 nie skończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierdu pierdu a efekt będzie taki jak w stadninach buahahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jasne wodę spuszczą i zaraz zabraknie pieniędzy i po zalewie zostanie tylko wielka błotnista śmierdząca dziura. I to tyle....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...