Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zxcvbnm napisał:
A teraz ciekawostka - zdefiniuj trudną sprawę. Jak będziesz miał definicję, którą uzgodnisz np. z okradzioną na tagu babcią, albo rodzicem, którego dziecku ukradli rower to możesz się zabierać za przekształcenia Policji. Ale i tak nie wróżę ci nic dobrego, bo skończysz na tym, że każda sprawa nawet spuszczenia powietrza z kół samochodu będzie trudną i skomplikowaną, a nawet kryminalną, bo raczej nie znajdziesz sprawcy, a zawsze może to być potraktowane jako próba zabójstwa, bo przecież brak powietrza w oponie może być przyczyną wypadku. Powodzenia
Trzeba być kierowcą z niepełnego wytrysku, by próbować jechać autem bez powietrza w kołach... Ponadto skoro kobita podaje nazwisko gościa, który ja nęką, a policjanci nie potrafią go zatrzymać, to albo im sie nie chce, albo jest dokładnie tak jak to w kawałach o policjantach - deb***e do kwadratu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki obłęd w oczach, ciekawe ile wziął i kto mu pomagała z Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pseudo detektywowi ktos kiedys wytoczy sprawe ze pan byly ZOMOwiec sie nie pozbiera Takie rzeczy to tylko we wschodniej Europie moga sie dziac................tępy ciemnogrod obywatelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mussanka napisał:
Nie POLICJANCIE jako się jest na L4 to się choruje, jak jest się w stanie wykonywać prace nawet w domu to nie należy się zasiłek chorobowy tylko wynagrodzenie za pracę. mam nadzieje na zakrojoną na szeroką skalę kontrolę zwolnień lekarskich - także mundurówki
tak, tak, zycie a twoj piekny widok teczowego swiata to dwie odrebne rzeczy nie wiem ile masz lat, ale dowiesz sie niedlugo jakim polska jest dzikim krajem, jak mawial jeden krajan nie jestem policjantem, jeszcze raz powtarzam, wiem ze dziwne jest to dla kogos, bo jak mozna nie krytykowac policji czy sm? rozumiem ze niechec bierze sie z nekania was chocby za wykroczenia drogowe, no ale sa ldzie ktorzy znaja ich prace i nie krytykuja na kazdym kroku, swoja droga jestem ciekaw czy kazdy z was wielce oswieconych jest taki super w swojej pracy, codziennie norma 400 %, domyslam sie ze tak bo kazdy polak jest nieomylny i bezkrytyczny w stosunku do siebie, widzi tylko wady innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego Rutkowski jeszcze w pudle nie siedzi? Przecież został skazany prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------BRAWO DEDEKTYWIE RUTKOWSKI, OŚMIESZYŁEŚ LUBELSKICH GLINIARZY !. BRAWO!------- Dedektyw Rutkowski ośmieszył lubelskich gliniarzy i uratował życie Lekarki gdyż zapewno gdyby włą czyli się gliniarze to by doszło do policyjnej strzelaniny i tak jak w Sanoku DWOJE LUDZI ZOSTAŁO ZASTRZELONYCH WE WŁASNYM MIESZKANIU (sic?). Dedektyw Rutkowski jest cierpliwy i w Sa noku nikogo by nie zastrzelili, gdyż Dedektyw obstawiłby wszystkie wyjścia z bloku i spokojnie czekał na wyjście Podejrzanego . Czyli w razie kłopotu lepszym jest Dedektyw Rutkowski niż uzbrojone "po żę by" oddziały gliniarzy w kominiarkach (sic?). Gratulacje Panie Dedektywie Rutkowski . Lublin Ci serdecz nie dziękuje, że nie było strzelaniny i mordowania ludzi w Ich mieszkaniach !. Dziękujemy !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rutkowski to może ryby w stawie łapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...