Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Paliwacuch, dość dekowania się w suterenie. Wolska Cię potrzebuje! Do plutonu rowerowo-rozpoznawczego odmaszerować! PS. Dewelopkom też przydałoby się trochę ruchu, skoro nie ma ruchu w interesie. Można też zreaktywować poligon na GCz, ponieważ z planów osiedla Akademikowy Park wyszły nici. Dewelo-pluton (insygnia: czerwony burak na sraczkowatym tle) mógłby następnie trenować sytuację obrony w okrążeniu przez siły wroga w postaci poborowych rekrutowanych z szeregów aktywistów i mieszkańców pobliskich "willi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa w razie wojny zwalnia z kamaszy księży i polityków. Reszta frajerów jako mięso armatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Aby ludzie chcieli bronić swojej Ojczyzny, najpierw trzeba stworzyć takie państwo aby ludzie wiedzieli o co walczą'' - także ja dziękuję, dworków do orleone i imperium bezyluba ojca prawdziwka z Torunia ja bronić nie będę. Przez ponad 40 lat płaciłem podatki na utrzymanie zawodowej armii, więc co się stało z tymi pieniędzmi? Czy nie to samo co u kacapów i monisi w jej ojczyźnie, a teraz szykowanie mięsa armatniego aby ,,lepszy sort'' zdążył uciec? Szkoda trochę że jestem za stary, bo jakbym dostał karabin to walczył bym z wrogami ojczyzny przesiadującymi w ...... Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąść w kamasze pierwszego przychlasta na tym Forum, czyli @Labydnika. POgonić dziada bez poligon 5 km w gazmasce i 35 kg plecakiem. A potem niech fafluśniak biega innym po fajki ze śpiewem na ustach: " Ja kot szaro-bury   z kitą zawiniętą do góry   na wysokości Pałacu Kultury.   Proszę króla fali   o wejście do mojej sali!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wziąść w kamasze pierwszego przychlasta na tym Forum, czyli @Labydnika. POgonić dziada bez poligon 5 km w gazmasce i 35 kg plecakiem. A potem niech fafluśniak biega innym po fajki ze śpiewem na ustach: "   Ja kot szaro-bury             z kitą zawiniętą do góry             na wysokości Pałacu Kultury.             Proszę króla fali             o wejście do mojej sali!"
 A tak przy okazji, kacapskie trolle są zwolnione w matuszce rosiji od poświęcenia życia w imię chorych ambicji plutera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zglaszam niniejszym do zaszczytnego obowiązku dekownika @Paliwacucha ! Ma męda zadatki od urodzenia na ofermę kompanijną. Ze śpiewem i radością na ustach wyczyści wychodki we jednostce szczoteczką do zębów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I  Buś się nie boi ,że rozda broń ludowi ? :::---)))) toż to kretyniada od sprzątaczki do peresia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I  Buś się nie boi ,że rozda broń ludowi ? :::---)))) toż to kretyniada od sprzątaczki do peresia.
 Uważam że obecna władza ma zadatki do wywołania wojny aby tylko ukryć swoje przekręty i nie oddać władzy. Nawet ówczesny doradca Pana Tuska (ten co jego żona kupiła okazjonalnie ziemię od księdza pod Wrocławiem) na taśmach u Sowy tak mówił: ,,Oczekiwania ludzi zostały zbyt mocno rozbudzone, a najlepszym lekiem na zmniejszenie tych oczekiwań zawsze była... wojna.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
 ,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
 Dokończę za ciebie: faktycznie powiedział to Jarosław Kaczyński CYTUJĄC Tuska. Szkoda, że manipulujesz wyrywając fragmenty nie tylko z kontekstu, ale cutujesz kawałki zdań. Nienawiść do PiS uczyniła cię nierzetelną, propagandową maszynką w rękach sowietów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
Dokończę za ciebie: faktycznie powiedział to Jarosław Kaczyński CYTUJĄC Tuska. Szkoda, że manipulujesz wyrywając fragmenty nie tylko z kontekstu, ale cutujesz kawałki zdań. Nienawiść do PiS uczyniła cię nierzetelną, propagandową maszynką w rękach sowietów.
     Możesz wskazać materiał źródłowy do reszty ww. przeze mnie tekstu?  Najlepiej wideo. ps. to pissie jest stado kacapskich agentów działających na niekorzyść Polek i Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
Dokończę za ciebie: faktycznie powiedział to Jarosław Kaczyński CYTUJĄC Tuska. Szkoda, że manipulujesz wyrywając fragmenty nie tylko z kontekstu, ale cutujesz kawałki zdań. Nienawiść do PiS uczyniła cię nierzetelną, propagandową maszynką w rękach sowietów.
    Możesz wskazać materiał źródłowy do reszty ww. przeze mnie tekstu?  Najlepiej wideo. ps. to pissie jest stado kacapskich agentów działających na niekorzyść Polek i Polaków.
 Ja ci podam źródło z jakiego on to wziął . Jest to telewizja publiczna, ponieważ on innych źródeł nie ma , a tam jest przedstawiana prawda i wyłącznie prawda          pisowska .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek był w wojsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
Dokończę za ciebie: faktycznie powiedział to Jarosław Kaczyński CYTUJĄC Tuska. Szkoda, że manipulujesz wyrywając fragmenty nie tylko z kontekstu, ale cutujesz kawałki zdań. Nienawiść do PiS uczyniła cię nierzetelną, propagandową maszynką w rękach sowietów.
   Możesz wskazać materiał źródłowy do reszty ww. przeze mnie tekstu?  Najlepiej wideo. ps. to pissie jest stado kacapskich agentów działających na niekorzyść Polek i Polaków.
Ja ci podam źródło z jakiego on to wziął . Jest to telewizja publiczna, ponieważ on innych źródeł nie ma , a tam jest przedstawiana prawda i wyłącznie prawda          pisowska .
 To bardzo dobrze, że oglądasz TVP. Zobaczysz świat takim, jakim jest naprawdę, dowiesz się jak zdrajcy ojczyzny rozgrywają młodych ludzi, którzy nie mogą pamiętać, jak wyglądała Polska 10 lat temu. I nie pamiętają biedy w swoich rodzinach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ZAPYTAM za jakiego prezydenta zniesiono obowiazkowa sluzbe wojskowa OTOZ za kaczynskiego Teraz potrzebuja miesa armatniego Panie kaczynski pan i panscy wyznawcy obronia kraj Ja go bronil nie bede aby wam ochraniac koryto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
Dokończę za ciebie: faktycznie powiedział to Jarosław Kaczyński CYTUJĄC Tuska. Szkoda, że manipulujesz wyrywając fragmenty nie tylko z kontekstu, ale cutujesz kawałki zdań. Nienawiść do PiS uczyniła cię nierzetelną, propagandową maszynką w rękach sowietów.
  Możesz wskazać materiał źródłowy do reszty ww. przeze mnie tekstu?  Najlepiej wideo. ps. to pissie jest stado kacapskich agentów działających na niekorzyść Polek i Polaków.
Ja ci podam źródło z jakiego on to wziął . Jest to telewizja publiczna, ponieważ on innych źródeł nie ma , a tam jest przedstawiana prawda i wyłącznie prawda          pisowska .
To bardzo dobrze, że oglądasz TVP. Zobaczysz świat takim, jakim jest naprawdę, dowiesz się jak zdrajcy ojczyzny rozgrywają młodych ludzi, którzy nie mogą pamiętać, jak wyglądała Polska 10 lat temu. I nie pamiętają biedy w swoich rodzinach.
 1)    Ten "katolik ludowy" wspierający PiS nie ustaje w swoich kłamstwach - "nie pamiętają biedy w swoich rodzinach" 10 lat temu. ))) Bezczelny oczerniacz jeszcze dzieli i jątrzy wmawiając "zdrajców ojczyzny". Wyjątkowo podła rydzykowszyzna. PO utraciła władzę z powodu obaw o "imigrantów" i starań by oszczędzać na "emeryturach" (miały być później niż poprzednio) - żadnego "ubóstwa" ogólnego nie było. Pisowski szerzyciel "propagandy" bezczelnie kłamie. I to starym zagraniem - skutki działań PiS widocznie obecnie - ubóstwo społeczeństwa, wmawia czasom minionym pod rządami PO. Odwracanie kota ogonem. 2) "Poker" wypisuje też swoje bajania bez związku z "artykułem" DW: " nie-byles-w-wojsku-mozesz-dostac-wezwanie-nawet-200-tysiecy-osob-w-kamasze". Na razie jeszcze nie napisał: "za czasów PO mordowano Murzynów". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
O tak, "trzeba ogłosić reasumpcję, bo przegramy!"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwie z PiSem wygrać się nie da. Tylko kłamstwem możemy zwyciężyć PiS.
,,Nie można pozwolić na to aby społeczeństwo miało wiedzieć, że my kłamiemy’’ – 3 października 2018 jarosław k.
Dokończę za ciebie: faktycznie powiedział to Jarosław Kaczyński CYTUJĄC Tuska. Szkoda, że manipulujesz wyrywając fragmenty nie tylko z kontekstu, ale cutujesz kawałki zdań. Nienawiść do PiS uczyniła cię nierzetelną, propagandową maszynką w rękach sowietów.
I kto to pisze? poker, typek, któremu jednego tylko dnia wytknąłem kilka ordynarnych kłamstw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...