Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie dwa, ale cztery osobne pojemniki. Zmiany w śmieciach. Może być drożej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 21:47 Powrót do artykułu
Może jeszcze segregować kolorystycznie? Albo według zapachów...Oddzielnie prawie bezwonne, takie śmierdzące trochę i takie konkretnie cuchnące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od 2018 do 2020 roku cena za 1 tonę śmieci wzrośnie ponad 3 krotnie - tak cichaczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to wszystko w sytuacji gdy ksiądz podatku od deszczówki płacić nie musi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pińcet plus kasy brakuje? hę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacimy górę pieniędzy za to że firma dostaje posegregowany surowiec. Tak, tak, surowiec. Nie śmiecie. Z suchej frakcji mają jeszcze dodatkową kasę na gotowo, bo już mają posegregowane. Kiedyś nie mieli i też się bili o umowy na wywóz. Mam płacić więcej? Pocałujcie mnie w d..... ! Wtedy na pewno nie będę segregował, tak jak większość dziś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam płacić więcej? Pocałujcie mnie w d..... ! Wtedy na pewno nie będę segregował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra zmiana,tylko dlaczego cztery pojemniki a nie dwanaście ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mam płacić więcej? Pocałujcie mnie w d..... ! Wtedy na pewno nie będę segregował.
Mnie też!  Pamiętamy "szmaciarzy", którzy w zamian za "szmaty" (na przykład - stare ubrania), "płacili" garnkami. Teraz to my mamy płacić szmaciarom za to, że przyjmą od nas "surowce wtórne". Paranoja! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, gdzie sobie te pojemniki w mieszkaniu powystawiam... Albo może z każdą jedną butelką czy puszką będę się ubierać w zimie i zapinać do śmietnika (a mam kawałek do niego)? I jeszcze za to więcej płacić? No bez jaj... Więcej to ja mogę płacić za niesegregowane, bo ktoś to wtedy musi podzielić. A tak zwalają na mnie czyjąś robotę i każą jeszcze dopłacać za to? No bez jaj... Sram na segregację w takiej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy ludzie zaczną pozywać państwo z żądaniami przebudowy ich altan śmietnikowych. Przecież kiedyś wystarczył jeden pojemnik, może altanę budowano z rezerwą na dwa. teraz już potrzeba czterech pojemników. A może za kilka lat wymyślą np. sześć??? Ja nie segreguję i nie będę segregował. Firmy śmieciowe zarabiają krocie na posegregowanych odpadach - i takie odpady powinny odbierać BEZPŁATNIE. Ja im płacił dodatkowo nie będę - niech się sami w śmieciach grzebią, od tego są !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak beda segregować we Lwowie odpady przed transportem do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niee segreguje , płace i niech ten co odbiera segreguje, ja mu w tym nie pomoge,chyba że wzamian za posegregowanie odpadnie opłata, wtedy bedzie uczciwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu się zgina łeb pingwina jak wam posegreguje, znieść opłate wtedy posegreguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie pojęte ustawą nakazują pracować i jeszcze płacić za to ale urzędasy znęcają się nad narodem . I to nie wina sejmu,władzy tylko konkretnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pierwszy raz po wprowadzeniu segregacji przyjechałem w lubelskie do rodziny, to bardzo mnie zdziwiło, że nie ma czterech pojemników (właściwie ppięciu, bo jeszcze są zmieszane)! Mieszkam w Wielkopolsce i od samego początku miałem cztery. Z tym, że stal oddaje się na zbiór odpadów wielkogabarytowych (organizowane są punkty raz na pół roku) i kartony po napojach wrzuca się do odpadów zmieszanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Lublinie nie ma skupu surowców wtórnych tylko odbiera się je od ludzi za darmo i jeszcze muszą za to słono płacić w postaci tzw.płacić podatku śmietniskowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolor zielony sugeruje biodegradalne a do brązowego powinno byc wrzucane szklo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale urzedasy wymyślacie bzdury! Przecież to i tak idzie wszystko na jedną taśmę. Czy ktoś ruszył tyłek i popatrzył jak wygląda wędrówka śmieci czy tylko madrzycie się z pozycji gabinetów i biurek. A może tu chodzi tylko o produkcję pojemników do sortowania i ich sprzedaż??? Zainteresujcie się tematem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zamosciu w instrukcji segregowania najlesze kaski to : wyjmowanie zszywek z gazet i zeszytow przed wrzuceniem do pojemnika na makulature oraz brak mozliwosci wyrzucenia puszki po piwie do smietnika nalezy zawiezc ja do pszok a i jeszcze jedno: mogles sobie wybrac czy chcesz placic mniej za segrowanie smieci lub wiecej za nie segrowanie i teraz uwaga placenie wiecej za smieci nie zwalnia cie z segregowania smieci a pojemniki szpeca prawie kazda ulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysoń zwinął finans za śmieci podwyższając stawkę o plus 67% a do tej pory nie ma pojemników na suchą frakcję na Skarpie ( może jest ca 50%). Dobrze, że centrala rozwiąze problem śmieci bo Te nasi byli władcy byli od zwijania finansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...