Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wsiury bez kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO PIRO NO PARTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kępa ta ochrona to chyba z Gdańska była. Nie prawda jest ze kontrolowali wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona nie przeszukiwała wszystkich. Mi jedynie sczytali kod QR biletu i tyle, aby spojrzeli się na mnie i proszę iść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka kara będzie dla organizatora za puszczenie muzyki podczas hymnu? Przecież to profanacja. A co do typa co rzucił butelką, akurat widziałem jak dostał wpi#$%ol przed pierwszą budą z piwem od 10 typów. Bardzo dobrze chłopaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sport dla januszy, 3, 2, 1, ,buhhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowi kibice sukcesu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Motor żużel to jednak chamstwo, na Arenie takich cudów nie ma ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co o tym pisać i nagłaśniać.Tyko dostał oklep i po temacie.Widać komuś zależy żeby się posypały kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi racami nie przesadzajcie.. nie odpalili w trakcie biegu, nie rzucali nimi.. Chwile sie podymilo, prawie jak palenie gumy na koniec ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona nie przeszukuje tylko kontroluje to po pierwsze a po 2 jak tak dalej będzie to zamiast butelki wniosa cos grozniejszego.. ktos za to kiedyś beknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden idiota na tylu kibicow. nie ma co krecic afery..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ,macie do rac? wyglądalo to ok. poza tym nie zucali ich i nie zrobili obory!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion. Otóż juz wam mówię. Przyjechałem wczoraj na mecz, parkuje sobie na parkingu przy Zygmuntowskich, patrzę a tu grupka łysych sebixów wypina tyłki, a inny ładują tam ogromne ilości rac. Większość z nich była solidnie przecwelona w więzieniu więc poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych GKM-u wbija i wypina tyłek, a grupka ultrasów pakuje mu tam wielką oprawę. Myślałem że się nie zmieści, ale nic z tych rzeczy, zapakowali całość, a później do odbytu weszło 13 osób z zakazami stadionowymi krzycząc ciągle "chodźcie śmiało jest nas mało".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co to pisać? Aferę robić? Żeby klub karę dostał ? Brak słów na brak wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Motorowcy, oby tak dalej!!!! a przebierańce ze Spartakusa dalej w 4 lidze hahahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty za to jesteś prawdziwym Motorem z jedynym słusznym logiem MotoruM na plastronie .  Jak to się to nazywało te twoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pracuje w tej ochronie,jak ktoś zechce to wniesie bombę i co wtedy,czy to jest ochrona z łapanki,studenci,emeryci i inni ambitni?!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żużel to sport dla nizin społecznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaka kara będzie dla organizatora za puszczenie muzyki podczas hymnu? Przecież to profanacja. A co do typa co rzucił butelką, akurat widziałem jak dostał wpi#$%ol  przed pierwszą budą z piwem od 10 typów. Bardzo dobrze chłopaki!
 Hymn obowiązuje na oficjalnych meczach międzypaństwowych. Na meczu ligowym to poprostu przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...