Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa oferta ws. górek czechowskich

Utworzony przez logo, 8 stycznia 2009 r. o 07:16 Powrót do artykułu
To jest beszczelnośc i granda ze strony Echa i Wasilewskiego. Niech miasto zwróci Echu pieniądze które zapłacilo za teren pod park , następnie zmieni plan zagospodarowania i wystawi działki na sprzedaż to takie proste ale widocznie ktoś tu kręci swoje lody.Prezydent Puław dba o interes mieszkańców i nie chce sprzedać terenu pod galerią zieloną tylko za dobre pieniądze go wydzierżawia i ma w d... pseudoprzedsiębiorców którzy najpierw mówili co innego a teraz co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo nie kupiło terenu od miasta tylko od wojska, miasto mogło kupić ten teren od wojksa ale Pruszkowski nie chciał. Więc czego toczysz pianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ci przemądrzy radni zgodzili się na poprzednią propozycję Echo miałby Lublin bezkolizyjne skrzyżowanie. Należałoby jako karę kazać radnym jeżdzić przez to skrzżowanie w godzinach szczytu i nie tylko,szybko wyraziliby zgodę. Mam czasem wrażenie że radni nic nie robią tylko biją pianę ,siedząc w ratuszu i nie wychodzą na miasto nie widzą co się dzieje wokół. Obowiązkowo przed każdym posiedzeniem rady powinni się przespacerować popytać ludzi i wtedy radzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idiota lub ktoś skorumpowany przyjąłby aktualna propozycję spółki Echo. Dlaczego? To proste. Echo chce oddać miastu 45 ha, a na pozostałej części oczywiście mięć możliwość budowy hipermarketu, czyli uzyskać zmianę planu zagospodarowania terenu. W zamian oprócz wspomnianej zmiany planu chce dostać teren obecnej zajezdni MPK, przy Nałęczowskiej-Kraśnickiej. Ile mogą być warte proponowane do zamiany tereny. Teren 45 ha poligonu z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Biorąc pod uwagę znaczny spadek zainteresowania ofertami deweloperów budujących mieszkania, także i tereny pod budownictwo mieszkaniowe nie będą zbyt drogie, można przyjąć cenę od 100 do 200 zł za 1 m kw (pamiętajmy, że Echo kupiło teren po ok. 10 zł za 1 m kw), czyli teren byłby wart od 45 do 90 mln zł. Teren zajezdni MPK to ok. 3,5 ha (niestety nie mam tu dokładnych danych; może być więcej). Pamiętamy, że teren przy al. Kraśnickiej, gdzie dziś stoi Tesco został sprzedany za cenę ok. 500 zł za 1 m kw. To było kilka lat temu. Cena terenu po zajezdni MPK winna być co najmniej dwukrotnie wyższa, czyli ok. 1000 zł za 1 m kw. A więc cały teren MPK jest wart co najmniej 350 mln. Tak więc teren zajezdni jest kilkakrotnie (4-8 razy) więcej wart niż proponowana część poligonu. Panowie z Echa mają chyba prezydenta i radnych za idiotów, albo jest to zagrywka taktyczna, by to miasto zaproponowało Echu powrót do poprzedniej propozycji Echa. W ten sposób sp. Echo osiągnęłaby swój pierwotny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRODZY RADNI JA ZA ZAJEZDNIĘ NA KRAŚNICKICH proponuję 90h pod Lublinem!!!!!! W zamian ewentualnie mogę przyjądź dworzec PKP na Ruskiej!!!!! CHCĘ TAM BUDOWAĆ HIPERMARKET gdzie zatrudnię 30 lublinian a reszta pół lublina będzie zostawiać u mnie swoje oszczędności!!!!! Proszę o przemyślenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez napisał:
Tylko idiota lub ktoś skorumpowany przyjąłby aktualna propozycję spółki Echo. Dlaczego? To proste. Echo chce oddać miastu 45 ha, a na pozostałej części oczywiście mięć możliwość budowy hipermarketu, czyli uzyskać zmianę planu zagospodarowania terenu. W zamian oprócz wspomnianej zmiany planu chce dostać teren obecnej zajezdni MPK, przy Nałęczowskiej-Kraśnickiej. Ile mogą być warte proponowane do zamiany tereny. Teren 45 ha poligonu z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Biorąc pod uwagę znaczny spadek zainteresowania ofertami deweloperów budujących mieszkania, także i tereny pod budownictwo mieszkaniowe nie będą zbyt drogie, można przyjąć cenę od 100 do 200 zł za 1 m kw (pamiętajmy, że Echo kupiło teren po ok. 10 zł za 1 m kw), czyli teren byłby wart od 45 do 90 mln zł. Teren zajezdni MPK to ok. 3,5 ha (niestety nie mam tu dokładnych danych; może być więcej). Pamiętamy, że teren przy al. Kraśnickiej, gdzie dziś stoi Tesco został sprzedany za cenę ok. 500 zł za 1 m kw. To było kilka lat temu. Cena terenu po zajezdni MPK winna być co najmniej dwukrotnie wyższa, czyli ok. 1000 zł za 1 m kw. A więc cały teren MPK jest wart co najmniej 350 mln. Tak więc teren zajezdni jest kilkakrotnie (4-8 razy) więcej wart niż proponowana część poligonu. Panowie z Echa mają chyba prezydenta i radnych za idiotów, albo jest to zagrywka taktyczna, by to miasto zaproponowało Echu powrót do poprzedniej propozycji Echa. W ten sposób sp. Echo osiągnęłaby swój pierwotny cel.
5 ha to 50 000 m2 x 1000 zł/m2= 50.000.000 czyli 50 mln.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...