Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa restauracja na Starym Mieście z klimatem lat międzywojennych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 21:45 Powrót do artykułu
Piękna reklama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a obżartus suli... już tam był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcia masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo w końcu restauracja gdzie nie będę widział w menu pizzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Brakowalo takiego miejsca. Do zobaczenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się tak nie cieszą. Przyjdzie menadżer śródmieścia to im każe to wszystko zamalować na biało. Taki esteta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, jakiś czas temu była tam restauracja Zipang. Została przeniesiona czy zlikwidowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbujemy, ocenimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas oczekiwania ponad jedna godzina. Badzo male stoliki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam! Klimat jest! Polecam! Kto lubi tamte klimaty zawiedziony nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec tak. Byłem głodny i kelner mi polecił danie główne, ponoć duże. Zamówiłem i koniec... danie może dla dzieci, porcja mała trzy małe ziemniaczki i żadnej surówki , mało tego mięso nie dało się kroić. Poczułem się oszukany bo zapewniano mnie iż to największe danie. Ciekawe co bym dostał zamawiając inne, pewnie mniej.  Moja ocena 4.5/10 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...