Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe miejsca na nowe bloki w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lipca 2019 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Fabryczka cyk do strefy, żeby nie płacić podatków, a zwolniona działeczka pod "akademiki" na wynajem. Tak się kręci dewelo-rozwój. Do czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryczka cyk do strefy, żeby nie płacić podatków, a zwolniona działeczka pod "akademiki" na wynajem. Tak się kręci dewelo-rozwój. Do czasu.
Nie rozumiem tych komentarzy o dewelopierodłach. Miasto musi się rozwijać. Chce się rozwijać. Chcą tu przyjeżdżać młodzi ludzie, uczyć się, studiować, pracować. To wszystko, choćby taki delikwent przyjechał tylko na 3-4-5 lat, przynosi miastu korzyści, nie tylko ekeonomiczne. A tu kilku (bo nie sądzę, by było ich więcej) maruderów, opłacanych być może przez polityczną konkurencję obecnych władz miasta, albo zwyczajnych trolli, którzy nic nie potrafią, wiecznie pieje tę samą śpiewkę. pochwal się, jeden z drugim, co w życiu osiągnąłeś, zaproponuj jakiś sensowny rozwój miasta, zaleć ludziom mieszkanie w lepiankach - może kilku z was wybiorą na prezydenta... Tylko że wy nic nie potraficie, tylko dewelo-coś-tam. Zatrzymaliście się w rozwoju i chcecie, by miasto zrobiło to samo. Jesteście żałośni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby to jeszcze faktycznie tworzylo jakies miasto...a to w wiekszosci tylko odhumanizowane blokowiska, z placami parkingowymi powciskanym gdzie się da, taka anty-urbanistyka, anty-miasto, w sam raz dla przyjezdnych z wiosek, dla których mieszkanie na parkingowisku to "prestiż"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby to jeszcze faktycznie tworzylo jakies miasto...a to w wiekszosci tylko odhumanizowane blokowiska, z placami parkingowymi powciskanym gdzie się da, taka anty-urbanistyka, anty-miasto, w sam raz dla przyjezdnych z wiosek, dla których mieszkanie na parkingowisku to "prestiż"
A jakiego nieodkumanizowanego miasta oczekujesz od społeczeństwa, które nawet na spotkaniu towarzyskim siedzi z nosami w smartfonach? Nie rozśmieszaj mnie. Przenieście się wy wszyscy maruderzy na Stare Bronowice i tam zamieszkajcie, tam prowadźcie swoje pełne człowieczeństwa życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice spoko, chociaż wolę Śródmieście - piekne kamienice, zabudowa pierzejowa, po prostu MIASTO. Nie ma tego za wiele ale dobre chociaż tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,9 miejsca postojowego na 10 pokoi akademika. To juz wiadomo dlaczego akademiki takie modne i warto najpierw wnioskowac o akademik zeby zbudowac normalny blok mieszkalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronowice spoko, chociaż wolę Śródmieście - piekne kamienice, zabudowa pierzejowa, po prostu MIASTO. Nie ma tego za wiele ale dobre chociaż tyle
O tak, i zarówno na Bronowicach, jak i w Śródmieściu mnóstwo zieleni, bardzo humanistyczne miasto... Do tego gdyby tak wszyscy chcieli mieszkać właśnie tam, gdzie do dziś są kamienice opalane węglem, gdzie nie ma miejsc parkingowych, gdzie wiele ulic jest albo wyłączonych z ruchu, albo ten ruch jest ograniczony, to by się wszyscy zadusili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łysy przez 4 lata nie znalazł w miescie działki na program mieszkanie+ To jest gospodarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pisowskie gamonie to pewnie buty nadal na rzepy noszą. Sznurowanie ich przerasta, nie ogarniaja tematu. Za Pruszkowskiego czuli się doskonale. Szaro, smutno, swojsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie popiesci (kogo trzeba), to sie zmiesci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozamykac fabryki i budować ile wlezie! Juz teraz są tysiące pustych mieszkań w tym biednym,wyludnionym mieście inspiracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam słychać w rządowym programie mieszkanie+. Ile już mieszkań wybudowano? Tylko niech nikt nie pisze, że to Prezydent Lublina ma dać działki. Miasto nie jest od spełniania cudzych obietnic wyborczych za własne pieniądze. Chodzi o to co zrobił w tej sprawie rząd i Wojewoda jako reprezentant rządu w terenie. Dlaczego nie rozdysponował swoich nieruchomości na mieszkania w ramach tego programu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci planiści są do dupy i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryczka cyk do strefy, żeby nie płacić podatków, a zwolniona działeczka pod "akademiki" na wynajem. Tak się kręci dewelo-rozwój. Do czasu.
 Zuno oczywiście nie omieszka się POchwalić, że w jego raju POdatkowym na Felinie (gdzie 80% obsady to miejscowi geszefciarze, którzy przenieśli się tam z innych części miasta) POwstały "nowe miejsca pracy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,9 miejsca postojowego na 10 pokoi akademika. To już wiadomo dlaczego akademiki takie modne i warto najpierw wnioskować o akademik żeby zbudować normalny blok mieszkalny. Mam nadzieję że mieszkańcy os. Świt pokażą radnym z klubu Żuka z tego obszaru gdzie ich mają po jesiennym głosowaniu w radzie Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo miejsca jest na starym Kośminku gdzie jest dzielnica mocno zdegradowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fabryczka cyk do strefy, żeby nie płacić podatków, a zwolniona działeczka pod "akademiki" na wynajem. Tak się kręci dewelo-rozwój. Do czasu.
Zuno oczywiście nie omieszka się POchwalić, że w jego raju POdatkowym na Felinie (gdzie 80% obsady to miejscowi geszefciarze, którzy przenieśli się tam z innych części miasta) POwstały "nowe miejsca pracy".
 Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskatimes.pl/prawo-i-sprawiedliwosc-kroluje-w-polskim-internecie-pomaga-w-tym-zdyscyplinowana-armia-trolli/ar/8866523
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież za tymi wszystkimi anty-deweloperskimi wpisami stoją trolle z pisu, w tej partii mają jakiś dziwny uraz do wszelkiej maści przedsiębiorców.. widocznie dużo tam frustratów którzy nic nie potrafią(poza zasiadaniem w radach nadzorczych państwowych spółek, wide: Pruszkowski i inni pisiewicze) i stąd gnojenie każdego kto zarabia pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech budują - deweloperka napędza lokalną gospodarkę, powstają nowe miejsca pracy, wzrastają dochody z tytułu podatków, itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...