Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe plany zagospodarowania zbyt przychylne dla deweloperów? Miasto musi je poprawić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 grudnia 2017 r. o 20:38 Powrót do artykułu
halo halo, czy tu jest prokuratura?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radni pis powinni stracić mandaty? ******dziennikwschodni.pl/lublin/radni-pis-powinni-stracic-mandaty-ta-sytuacja-jest-sztucznie-wytworzona-przez-marszalka,n,1000210881.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu wojewoda namieszał, tylko po to aby dowalić Miastu ! Uważam, że Miasto bardzo dobrze określiło ten współczynnik, wliczając tylko kubaturę nadziemną, ponieważ motywuje to developerów do chowania pomieszczeń technicznych i garażowych w kondygnacjach podziemnych, których budowa jest dużo droższa, ale za to porawia się estetyka otoczenia budynku. Przecież na wizualną gęstości zabudowy, nie ma żadnego wpływu kubatura pomieszczeń podziemnych, tylko to co wystaje ponad teren. Żałosny ten wojewoda, ale nie pierwsza to jego kompromitacja i aby już ostatnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wojewoda to najlepszy jest w biciu piany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powska developerka pod islamskich leniuchow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Znowu wojewoda namieszał, tylko po to aby dowalić Miastu ! Uważam, że Miasto bardzo dobrze określiło ten współczynnik, wliczając tylko kubaturę nadziemną, ponieważ motywuje to developerów do chowania pomieszczeń technicznych i garażowych w kondygnacjach podziemnych, których budowa jest dużo droższa, ale za to porawia się estetyka otoczenia budynku. Przecież na wizualną gęstości zabudowy, nie ma żadnego wpływu kubatura pomieszczeń podziemnych, tylko to co wystaje ponad teren. Żałosny ten wojewoda, ale nie pierwsza to jego kompromitacja i aby już ostatnia.
 Taaa... bo wojewoda gra na siebie? Miejscy urzędnicy nie potrafią poprawnie zdefiniować o co im chodzi to i stwierdzono ta nieprawidłowość. Gdzie tu złośliwość czarnka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny jest ten Żuk, nie potrafi nawet uczciwego planu zagospodarowania zrobić. To że zrobi wszystko dla swoich sponsorów, wie każde dziecko, ale żeby podłożyć się dla nich na mpzp to już jego łabędzi śpiew. Złapie go syndrom Bronka: nie ma innego by z nim przegrać, przegram sam ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żałosny jest ten Żuk, nie potrafi nawet uczciwego planu zagospodarowania zrobić. To że zrobi wszystko dla swoich sponsorów, wie każde dziecko, ale żeby podłożyć się dla nich na mpzp to już jego łabędzi śpiew. Złapie go syndrom Bronka: nie ma innego by z nim przegrać, przegram sam ze sobą.
 żałosny wpis płatnego pisowskiego trolla - won tam skąd przyszedłeś czyli na Nowogrodzką!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kilometr śmierdzi złośliwością Czarnka i podległych mu Misiewiczów z LUW. Ale nie ma co się dziwić, dla niego partia i władza są najważniejsze, a nie tam jacyś mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasto w sądzie administracyjnym by bez problemu wygrało z pisowskim wojewodą ale kto by się chciał kopać z koniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek do dymisji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o nie mój drogi, nie jestem z PiSdu, jestem z mojego Lublina i nie mogę patrzeć, co ten człowiek zrobił z naszego miasta: zadłużona, betonowa maszynka do robienia kasy dla wybranych. Ale to już jego końcówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
o nie mój drogi, nie jestem z PiSdu, jestem z mojego Lublina i nie mogę patrzeć, co ten człowiek zrobił z naszego miasta: zadłużona, betonowa maszynka do robienia kasy dla wybranych. Ale to już jego końcówka.
 pomarzyć możesz, żałosny pisowski trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo. Lepiej nic nie robić i nie zadłużać, tylko zawierzyć miasto Jezusowi i grzecznie czekać na mannę z nieba. PS: Temat zadłużenia jest już tak nudny, że nikt tej propagandy nawet nie łyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a posuwać swoją asystentkę to nie żałosne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może DW napisze na co poszły pieniądze z sprzedanej szkoły na Spokojnej. Miały iść na nową szkołę na Berylowej a poszły na bieżące wypłaty dla pracowników wydziału edukacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnek to głąb i nie nadaje się na wojewodę i każdy o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczciwie (w odróżnieniu) poczekamy na kampanię, będzie gorąco, może ktoś się wycofa, może ktoś znajdzie zaginione dokumenty, może w reszcie, ktoś znajdzie sobie nowe miejsce w a....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu nie widzę żadnej przychylności. Ba, im więcej deweloper będzie mógł upchnąć kondygnacji pod ziemią, tym lepiej dla ładu przestrzennego i dla samych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później zrobić swojątą samą asystentkę dyrektorem Zamku to co to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...