Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
'' Schody bez barierek! Ciekawe ile dzieciaków spadnie z tego!!!!!!!!!!!!!!! Nie zgadzam się na taki pomnik. Jeśli już to z podwyższeniem aby utrudnić dostęp. '' ... a przede wszystkim rząd zasieków z drutu kolczastego ''doobkoła'' tego cudactwa + palisada-ostrokół ( może pisuarbanda nie zrozumieć, odsyłam do książek historycznych ;) ) + fosa ( to taki rów z '' wodom '' ) + oczywista '' pińcet + '' reflektorów i kamer ( również pracujących w podczerwieni :) , hejjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł postawienia pomnika smolenskiego w Lublinie uważam za jeden z najbardziej bezsensownych. I mam nadzieję, że radni miasta nie ulegną naciskom i zareagują właściwie, jak większość mieszkańców miasta, czyli na NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy Tułajew z PiS i inni nie byli przeciwko remontowi placu litewskiego???? a teraz chcą tam pomniki stawiać?????? NIE NIE i jeszcze raz NIE!!!!!! nie tylko w katastrofie smoleńskiej zginęli ludzie a miejscem pomnika jest cmentarz a nie centrum miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pomnik Zgody Narodowej" Mają poczucie humoru, to im trzeba przyznać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie, dużo miejsca na Litewskim, więc pomnik powinien być ogromny, na pewno wyższy od budynku poczty i na pewno na całą szerokość placu, i ogrodzić, wysokim płotem, bo może kto na rolkach albo na rowerze wjedzie.... kurka wodna, my nie mamy innych potrzeb?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na częstrze sprzątanie ulic , nie ma. Na podjazdy dla osób niepełnosprawnych- nie ma. stawiajmy pomniki wszystkim ofiarom katastrof - w końcu latają lekarze - którzy ratują ludziom zycie , adwokaci - którzy bronią niewinnych ludzi , prokuratorzy- , sedziowie , nauczyciele , pielęgniarki, weterynarze, dziennikarze, naukowcy ,pracownicy dydaktyczni uczelni no i policjanci! A co robią politycy ? 500+ tak ? pomniki afery upokarzanie kraju na arenie międzynarodowej POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma mowy. Miasto dla ludzi nie dla pomników. Dość tych pomysłów na wciśnięcie granitowego badziewia gdziekolwiek się da. Stadion dla żużlowców jest ważniejszy niż takie bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już pomijam jak durnym pomysłem jest wydawanie kasy na jakiś pomnik smoleński w Lublinie, ale ta arogancja pomysłodawców żeby to badziewie stawiać na Placu Litewskim, na którym i tak już stoi kilka pomników i w ten sposób zagracanie przestrzeni miasta...arogancja pisalmistów jest coraz większa, trzeba im dać po łapach porządnie w czasie wyborów, bo jak dostaną za dobry wynik, to niewykluczone że już wtedy nikogo o zdanie pytać nie będą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zmierza ku temu, żeby postawić w kraju tysiąc pomników na równie nieograniczoną propagandę odnośnie rzekomo najwspanialszego prezydenta w historii RP. W każdym mieście wojewódzkim, powiatowym, a najlepiej także w każdej gminie między kościołem i pomnikiem JP2 a targowiskiem. Lokalne sługusy nie znają granic w podlizywaniu rządowym panom, którzy odchodząc od teorii zamachu, nie poprzestają w umacnianiu mitu o "zdradzonych i świcie". Tylko na cholerę nam, zwykłym mieszkańcom tego kraju, nic nieznaczące pomniki, które niczego nie wnoszą do kultury politycznej i narodowościowej, nie mają żadnej wartości estetycznej, a jedynie ośmieszają ofiary tragedii. Czy cały kraj musi być zabudowany pomnikami ofiar, tak jak każdy skwerek kostką brukową??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna pisowska musi zostać zlikwidowana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Hajdowie Zadębiu niech sobie postawi, najlepiej przed swoim oknem.
 Nie zgadzam się.  Mieszkam na Hajdowie i nie chce tu zadnych pomnikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie juz spokoj z tymi pomnikami. Odpieprza wam zupelnie radni panstwo. Na Litewskim jeszcze tylko szkaradnego pomnima brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postaw tam gdzie jesteś radnym .
 Pani radna Suchanowka mieszka niedaleko mnie. Absolutnie nie chce aby stawiala tu pomniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Minęła doba od ZNIEWAŻENIA polskiego ambasadora. Żaden kac, etanyahu, ambasador chyba nie przeprosił oficjalnie. Sprawca na wolności, a tamtejsza prasa bierze jego stronę. Słowem: Polacy, nic się nie stało. A gdy ktoś w Polsce wybija szybę w synagodze, to szechterowa "koszerna" grilluje temat przez miesiąc... tacy są "starci bracia" i przyjaciele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby PiS-owcy sie nie rozpędzili i nie zaczęli stawiać pomników księżom pedofilom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z księżmi pedofilami, dlaczego nie są karani tak jak każdy pedofil, dlaczego mieli pozwolone przez papieży na ukrywanie pedofilii przenosząc ich z parafii do parafii, dlaczego nie siedzą w więzieniach, dlaczego prawo krajowe ich nie obowiązuje. To nie sa Bogowie, to są są są są są  najgorsze ssaki żyjące na tym świecie. Zamknąć ich w klatce z gorylami, niech zobaczą co to znaczy bólllllll. Jestem przerażony obejrzeniem filmu na jutube pt. tylko nie mów nikomu. Boże te dranie w ludzkiej skórze pod Twoimi skrzydłami krzywdzili biedne niewinne dzieciiiiiiiiiii
 Nie tylko oni, nie tylko oni. Księża w pedofilii mają udział taki jak np, herbata zaparzona z 1 saszetki w 1 m3 wody. Dlaczego totalna w poprzedniej kadencji patrzyła na te sprawy "przez palce"?. Na takie i POdobne pytania nie chcecie odPOwiadać - to  tyPOwe dla OTUA. Teraz dwa tygodnie przed wyborami zaatakowali "kościół". Strajk nauczycieli nic nie dał, no to teraz kościół. Najpierw Profanacja NMBK Polski. "I mówię to tylko prywatnie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda KACZYŃSKIEGO JEST OBRZYDLIWA jak broni tych pedofilów w sutannach. Rzygać się chce jak sie słucha pisowców w tv. Rzygać!!!!
 Akurat! Myślisz , że Pan wysłucha zdrajców, oszustów i tych co walczą z kościołem. Jesteś jakiś zagubiony hipokryta. Jesz byle co, pijesz byle co i za dużo, a co za dużo to cofki są z tego POwodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wspierał i nadal wspiera pedofilię w Kościele. pamiętajmy o tym przy urnach wyborczych.
 Filuś, filuś - Ja też tęsknię do POwrotu wieku emerytalnego 67, a nawet więcej, nie chcę też 500+, ani trzynastek emerytalnych, bo babcia nie chciała dać tym razem więcej. POko obiecuje zlikwidować IPN, CBA i mają rację będzi przez to mniej afer i komuchów też mniej. Będę pamiętał o tym przy urnie wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podaj dalej- Dzisiaj (15:50) Panie Arcybiskupie Sławoju Leszku Głodziu, jestem pod wrażeniem Pańskiego wystąpienia podczas ostatniej pasterki w Oliwie. Gdybym nie znał realiów, pewnie poszedłbym za tymi słowami zatroskanego pasterza. Tyle było emocji, tak wiele troski tylko…, o co, Panie Arcybiskupie? O dobre imię Kościoła, o pomyślność wiernych czy może wyłącznie o interes hierarchów i kościelnych pedofili? Panie Arcybiskupie, znamy się dobrze i pewnie pamięta mnie Pan, jako oficera, z organizacji wizyty do ojczyzny Jana Pawła II, bo to ja (szef sztabu jednostki w Opolu) otrzymałem rozkazy przyjęcia pielgrzymów wojskowych i kapelanów. To ja, poprzez ks. Marka, udzielałem Panu porad, co i kiedy nosi się do munduru wojskowego. To mnie odmówił Pan poświecenia sztandaru jednostki, bo nie nadawałem odpowiedniej rangi Pańskiej świętości. Nie przeszkadzało to jednak Jego Świątobliwości w regularnym upijaniu się w Ośrodku Szkolenia Piechoty Górskiej "Jodła", (który mnie gospodarczo podlegał) na Jamrozowej Polanie. Spotkaliśmy się na Monte Cassino, gdy pojechałem, by pokłonić się bohaterskim Karpatczykom. Przyjechałem na własny koszt, bowiem zabrakło dla mnie miejsca w oficjalnej delegacji, mimo że byłem dowódcą jednostki karpackiej, a delegacja liczyła kilkaset osób. Pamiętam, jak w Watykanie zamęczał Pan orkiestrę wojskową wielogodzinnym graniem dla zwrócenie na siebie uwagi. Spotkaliśmy się również w Iraku, biadolił Pan wtedy na brak zaangażowania żołnierzy w msze polowe, a oni jeździli w konwojach, narażając się na utratę zdrowia i życia, zamiast się modlić. Po apelu Jego Świątobliwości: „Nie zdejmujcie krzyża ze ściany naszej ojczyzny, to znak zbawienia. To znak naszej ojczyzny” - to ja oficjalnie odpisałem, że „symbolem mojej ojczyzny jest Orzeł Biały, a biskup jest symbolem pychy, kasy i flachy”. To za to nakazał Pan dyżurnym propagandzistom PiS-u, Goebbelsom naszych czasów zniszczyć mnie wszystkimi możliwymi sposobami, przede wszystkim propagandowym kłamstwem i oskarżyć o wszystkie plagi tego kraju, tworząc mi nowy życiorys na potrzeby Pańskiej zemsty. Arcybiskupie, nie będę jednak przypominał, kto współpracował z służbami bezpieczeństwa PRL, nie będę wypominał zdrady w Watykanie i niejasnych okoliczności powołania na biskupa polowego Wojska Polskiego oraz awansu z cywila na generała. Prasa regularnie ujawnia te fakty. Mnie interesuje żołnierski honor oficera i generała. Nie chodzi mi nawet o wiecznie pobrudzony mundur, na skutek ciągłego biesiadowania i załatwianie awansów wszystkim, którzy dostatecznie nisko zginali karki przed biskupem polowym. Opowiem jednak ciekawą historyjkę. Pewien zacny kapelan wojskowy nie czuł się dobrze w mundurze i chciał odejść do cywilnej parafii. Biskup polowy zgodził się: odejdziesz i dostaniesz dobrą parafię, jednak pod warunkiem. Kapelan zwrócił się do dowódcy o zaliczenie mu okresu nauki w seminarium duchownym oraz służby w Kościele do okresu służby wojskowej. Żaden dowódca w tym czasie nie odważyłby się nie wyrazić na to zgody, jak i na przydzielenie dużego wojskowego mieszkania służbowego. Zaraz, jak tylko zostało to załatwione, kapelan rozchorował się na serce i trafił do szpitala wojskowego. Parę dni później złożył wniosek o rentę do Wojskowej Komisji Lekarskiej. Komisja określiła, że kapelan utracił zdrowie w wojsku i przyznał mu rentę. Kapelan ten nigdy nie był na poligonie ani nie spał w okopie na mrozie, nie był na misji poza granicami kraju, ale komisja orzekła i nikt się nie odwoływał. Pozostało już tylko przesyłanie renty wojskowej, w związku ze służbą wojskową, na wskazane przez biskupa konto i można było spokojnie odejść z wojska i otrzymać ze zasługi bogatą parafię. Panie Arcybiskupie, ilu takich kapelanów do tej pory wspomaga Pana i ilu Pan tak ulokował? Ile takich wyłudzonych rent i emerytur wpływa z MON na Pańskie konto, oprócz Pańskiej nieprzyzwoitej emerytury generała dywizji ze wszystkimi możliwymi dodatkami za uciążliwość służby, mimo że głównie przy biesiadnym stole?
 Chłopie, a raczej tchórzu - ty też maczałeś w tym palce. Najpierw POwinieneś gdzie indziej skierować swoje żale. Widać, że biskup podpadł ci w czymś, bo inaczej i do DW byś nie napisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ PISOWSKA KOMUNO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...