Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie nazywajcie szamba perfumerią. Socjaliści i spadkobiercy PPS to żadna prawica. Prawica w Polsce obecnie praktycznie nie istnieje. Nazywanie PISu prawicą to jedno z największych kłamstw IV RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierny, Mierny ale Wierny. Wolska marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez niespodzianek. Wierność nagradzamy. Służba nie drużba a tuba propagandowa reżimu katotalibanu musi działać. Teraz jest naprawdę dużo pracy: nadmiarowe zgony i zaniechanie przez rząd ochrony obywateli przed covid, znikająca kasa z wypłat w ruskim bałaganie, inwigilacja obywateli, kosmiczne podwyżki mediów wynikające z 6 lat rozkradania funduszy na reformy energetyki itd, itd, itd.  No ale pan prezes ma doświadczenie - można to wszystko obrócić w.... żart.  No i pomagierów ma zacnych: PiS walczy o względy nacjonalistów a jak widać pan prezes ma w tym doświadczenie. To tyle. PiS z wami i waszymi nominatami-funkcjonariuszami.
 Nic dodać , nic ująć czyli w punkt . Powiem szczerze , że nie spodziewałem się takiego artykułu w Dzienniku Wschodnim . Jestem mile zaskoczony .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by nie powiedzieć to Maciuszczak ma jaja i potrafi pisać prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez niespodzianek. Wierność nagradzamy. Służba nie drużba a tuba propagandowa reżimu katotalibanu musi działać. Teraz jest naprawdę dużo pracy: nadmiarowe zgony i zaniechanie przez rząd ochrony obywateli przed covid, znikająca kasa z wypłat w ruskim bałaganie, inwigilacja obywateli, kosmiczne podwyżki mediów wynikające z 6 lat rozkradania funduszy na reformy energetyki itd, itd, itd.  No ale pan prezes ma doświadczenie - można to wszystko obrócić w.... żart.  No i pomagierów ma zacnych: PiS walczy o względy nacjonalistów a jak widać pan prezes ma w tym doświadczenie. To tyle. PiS z wami i waszymi nominatami-funkcjonariuszami.
Nic dodać , nic ująć czyli w punkt . Powiem szczerze , że nie spodziewałem się takiego artykułu w Dzienniku Wschodnim . Jestem mile zaskoczony .
Lepiej późno niż później lub wcale. Z drugiej strony rzecz biorąc, to może i lepiej, że dopiero po wyroku WSA w Lublinie uchylającym zmianę  SUiKZP  dla Górek Czechowskich, bo jeszcze byłby argument, że skład orzekający wziął pod uwagę coś więcej niż prawdę materialną. Swoją drogą, to trudno oprzeć się wrażaniu o specyficznej ciągłości  władzy , czy też jej wpływu na rzeczywistość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...