Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co ma Ratusz odpowiedzieć  po działaniach rządu,którym chce je zniszczyć jako zbyt samodzielne. Zmienia ustawy z inwestycyjnych na te do przejedzenia,więc nie wymagajmy inwestycji ,tylko zastanówmy się kogo wybieramy.  Chyba ,że chcemy zaścianka to taki będziemy mieć
 Rząd zakazał wykonywania zarządzenia prezydenta Lublina ws. pokrywania takich kosztów przez inwestorów inwestycji niedrogowych: "Zarządzenie nr 4/9/2019 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 4 września 2019 r. zmieniające zarządzenie nr 68/12/2013 Prezydenta Miasta Lublin z dnia 31 grudnia 2013 r. w sprawie określenia zasad oraz trybu przygotowania i obsługi umów, o których mowa w art. 16 ustawy o drogach publicznych, o budowę lub przebudowę dróg publicznych przez inwestorów inwestycji niedrogowych"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czujem piniondz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymanie poszerzenia uliczek osiedlowych do rozmiarów autostradowych - to dobra wiadomość. Jak ktoś nie chce stać w korku na Gęsiej - niech pojedzie autobusem, rowerem itp. Nikt nikogo nie zmusza do jazdy własnym samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na remonty ulic nie ma 9,4 mln, a na "park nad Bystrzycą" jest 90 mln. Ot gospodarz!!! Od razu wiadomo czym to pachnie. Dobrze szwagier się obłowi przy tym parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągle tylko słyszę o drogach, korkach i parkingach. Większość budżetu idzie na drogi a budowanie kolejnych dróg oraz parkingów, wcale nie zmniejsza korków, ani nie ułatwia znalezienia miejsca do zaparkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na remonty ulic nie ma 9,4 mln, a na "park nad Bystrzycą" jest 90 mln. Ot gospodarz!!! Od razu wiadomo czym to pachnie. Dobrze szwagier się obłowi przy tym parku.
 Najlepiej to się wypowiadać i siać propagandę nie mając o niczym pojęcia. A może taka dezinformacja to działanie celowe? Park nad bystrzycą miałby powstać z pozyskanych pieniędzy a nie z budżetu miasta tak dla ścisłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wielu osobom tutaj bardziej odpowiadała "polityka" Pruszkowskiego, kiedy to nic w mieście się nie działo. Teraz na każdym rogu widać remonty ale i tak źle...ciemnogród i takim nigdy nie dogodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PINIENDZY NIE MA... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na remonty ulic nie ma 9,4 mln, a na "park nad Bystrzycą" jest 90 mln." - na remonty dróg idzie kilkaset milionów rocznie, więc wydać kilka procent raz na 10 czy 20 lat to jest względnie mało. W Lublinie nie buduje się właśnie nic poza drogami i kolejnymi parkingami. Lublin wygląda jak Kinszasza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zatrzymanie poszerzenia uliczek osiedlowych do rozmiarów autostradowych - zmuszanie kierowcy na spokojny przejazd przez osiedle (często w strefie 30) to łamanie praw podstawowych w Kraju Piratów Drogowych (jest kilka takich na wschód od Odry).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa się skończyła a centrala PiS nie daje nawet na obsługę fenomenu pińset plus więc normalne że brakuje kasy. A to dopiero początek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na remonty ulic nie ma 9,4 mln, a na "park nad Bystrzycą" jest 90 mln." - na remonty dróg idzie kilkaset milionów rocznie, więc wydać kilka procent raz na 10 czy 20 lat to jest względnie mało. W Lublinie nie buduje się właśnie nic poza drogami i kolejnymi parkingami. Lublin wygląda jak Kinszasza.
 Dobra infrastruktura to podstawa aby mogły rozwijać się inne biznesy. Bardzo dobrze, że powstają nowe drogi i prowadzone są remonty. Mieliśmy dużo do nadrobienia względem innych miast po rządach Pruszkowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "wyjasnijmy". W portfelu masz pieniądze pozyskane i niepozyskane? Jeśli jesteś pracownikiem stajni Zuka, to gratuluję paradygmatów. Pieniądze to pieniądze. A może powiesz od kogo będą "pozyskane". Może od developerów, najpierw park, potem bloki i tak to się toczy.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk jak zwykle obiecuje a nie dotrzymuje Ile to już miało być za jego kadencji zrobione i co i nic kłamał w kampanii i kłamie teraz jak to w PO. Kolejne obietnice wyborcze nic nie warte deweloper jeden nic nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "wyjasnijmy". W portfelu masz pieniądze pozyskane i niepozyskane? Jeśli jesteś pracownikiem stajni Zuka, to gratuluję paradygmatów. Pieniądze to pieniądze. A może powiesz od kogo będą "pozyskane". Może od developerów, najpierw park, potem bloki i tak to się toczy.......
 chodzi dokłądniej o zewnętrzne dofinansowanie, które widocznie na ten cel można pozyskać więc czemu nie skorzystać z takiego rozwiązania? dla zasady aby pajace które widzą wszędzie developerów były zadowolone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk trzyma się twardo jako PO . Obiecujemy , POtem POinformujemy omijająco że się nie da . Tak byśmy mieli w całej Polsce gdyby nadal rządziło PO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego nikt nie porusza sprawy remontu ul. Popiełuszki. Podczas budowy skrzyżowania Solidarności Sikorskiego została maksymalnie zdewastowana. Cały ruch z zamkniętych ulic został przekierowany na Popiełuszki.  I co , i nic. Jazda tą ulicą to droga przez mękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni, proszę Pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile dróg zostało zrobionych za prezydenta Żuka, niech ktoś spróbuje wymienić, zabraknie mu dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...