Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo Stock Polska! Świetna postawa, promujmy odpowiedzialnych. Zaszczepiony ma dużo mniejszą szansę na zachorowanie, a więc prawdopodobnie nie pójdzie na zwolnienie, a to dla pracodawcy plus. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba właściciel firmy ma prawo wydawać swoje w końcu pieniądze w taki sposób jaki uzna za stosowny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie brawa dla firmy STOCK ! Od dziś kupuję tylko Wasze wyroby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę znaleźli się chętni aby przekazać swoje dane medyczne chronione konstytucją i RODO za chiński gadżet warty 10USD??? Nie ma więcej pytań :)
Przekazali jedynie informację o jednym, konkretnym szczepieniu, a nie dane medyczne - nie panikuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spółka od lat realizuje programy prozdrowotne" no to widać jak dba o pracowników skoro zmusza to przyjmowania nieprzebadanych preparatów. Nie kupuję już produktów tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze promowanie postaw pro- społecznych i dbania o ogół . Niezaszczepieni niech sobie będą niezaszczepieni ich sprawa posiedzą w domu to zmądrzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, pracodawca ma prawo nagradzać pracowników według swojej subiektywnej oceny, a premie nie są obowiązkowe. Nieszczepionym proponuję znaleźć inną pracę, np. w szpitalu covidowym. Jako niespodzianki dla niezaszczepionym proponuję pulsoksymetry albo domowe generatory tlenu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antyszczep Gerard Wolski, podhalański krytyk "segregacji szczepionkowej" i lockdownu zachorował na COVID-19. "10 dni podróży ku bramom piekieł" - napisał. Leczył się w domu amantadyną, aż z ostrą niewydolnością oddechową trafił do szpitala.  ***s://wiadomosci.radiozet.pl/amp/full/1517384/Polska/Krytykowal-przymus-szczepien-i-obostrzenia.-Zachorowal-na-COVID-19.-Podroz-ku-bramom-piekiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcesz się szczepić twoja sprawa pracodawca daje nagrody zaszczepionym Jago sprawa nie twoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spółka od lat realizuje programy prozdrowotne" no to widać jak dba o pracowników skoro zmusza to przyjmowania nieprzebadanych preparatów. Nie kupuję już produktów tej firmy.
Po pierwsze nikogo do niczego nie zmusza, a jednynie nagradza tych, którzy się zaszczepili. Po drugie preparaty są przebadane, więc przestań kłamać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze na szyje beda zakladane ? Bo ja chciałbym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze na szyje beda zakladane ?  Bo ja chciałbym.
 Odmawiam założenia opon zimowych, ponieważ: - To mój samochód, mój wybór, moja wolność... - Skuteczność opon zimowych nie jest udowodniona, poza badaniami przeprowadzonymi przez produentów... - Moja sąsiadka miała wypadek po założeniu opon zimowych... - Niektórzy mają już 3 komplet opon, to dowodzi ich nieskuteczności... - Nie wiemy z czego są robione... - Producenci opon zimowych straszą nas zimą, żeby się wzbgacić. Poza tym, to oni wymyślili śnieg i rozrzucają go po nocy, gdy śpisz... - Jesli mam opony, rząd może mnie śledzić w śniegu... OTWÓRZCIE OCZY I PRZESTAŃCIE BYĆ OWCAMI!!! W TYM ROKU OPONOM ZIMOWYM MÓWIMY NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal doopę ściska ? Trzeba było się zaszczepić też byście dostali a tak to do siebie miejcie pretensje a nie do pracodawcy który nagrody daje tym którzy na to zasługują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze na szyje beda zakladane ?  Bo ja chciałbym.
Odmawiam założenia opon zimowych, ponieważ: - To mój samochód, mój wybór, moja wolność... - Skuteczność opon zimowych nie jest udowodniona, poza badaniami przeprowadzonymi przez produentów... - Moja sąsiadka miała wypadek po założeniu opon zimowych... - Niektórzy mają już 3 komplet opon, to dowodzi ich nieskuteczności... - Nie wiemy z czego są robione... - Producenci opon zimowych straszą nas zimą, żeby się wzbgacić. Poza tym, to oni wymyślili śnieg i rozrzucają go po nocy, gdy śpisz... - Jesli mam opony, rząd może mnie śledzić w śniegu... OTWÓRZCIE OCZY I PRZESTAŃCIE BYĆ OWCAMI!!! W TYM ROKU OPONOM ZIMOWYM MÓWIMY NIE!!!
 Dlaczego inni mają gorsze hamulce niz ja mam w moim mercedesie ? Kazdy powinien miec takie same dobre hamulce jak my w mercedesach . Powinni zakazac jezdzic innymi samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekać, aż płskoziemne antyszczepy zaczną blkowac punkty szczepień i prześladować chcących sie zaszczepić. Ja idę za 2 tyg. po 3-cią dawkę Pfizer'a i z popocornem w ręku oraz kielszkiem trunku zacnej firmy STOCK będę patrzeć, ile tępaków opusćiło te n ziemski padół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd firmy bardzo sensownie podchodzi promocji szczepień, nie to co nasz rząd, który praktycznie boi się cokolwiek zrobić, żeby nie narazić się antyszczepionkowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciu Mi Band 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mnie przekonaliscie. Z taka opaska bede w koncu czuł sie bezpiecznie.. Mój pracodawca bedzie obserwował moje tętno, cisnienie , temperature ciała. Rewelacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mnie przekonaliscie. Z taka opaska bede w koncu czuł sie bezpiecznie.. Mój pracodawca bedzie obserwował moje tętno, cisnienie , temperature ciała. Rewelacja.
 Grubo ci beret zryło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziemia jest płaska wiadomo Matka Boska jest Polką ponoć Rządzą nami jaszczury Kosmici zbudowali Pałac Kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...