Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ocenili prezydenta Lublina. Nie każdy chwalił

Utworzony przez mefisto_lubelak, 24 czerwca 2021 r. o 20:24 Powrót do artykułu
Wspaniali są Ci radni PIS którzy narzekają na wzrost opłat za wywóz śmieci, które wzrastają przez ich kolegów posłów PIS. To tak jak Lublin nie dostaje dofinansowania przez PIS, a radni PIS krzyczą że Lublin nie ma pieniędzy. ZŁOTO ! Takich inteligentów to dawno w tym kozim grodzie nie było. Oskara im dać !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem budowa parku, jak i stadionu wpływa na ogólny rozwój miasta. Cieszę się, że coś zaczyna się zmieniać bo jakby nie patrzeć- Lublin potrzebuje konkretnych zmian, aby przyciągnąć nowych mieszkańców oraz zatrzymać obecnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce pod stadion zatwierdzone, teraz pora zakończyć sprawę górek, niech przestanie się rozgrywać ta komedia, czy niektórzy chcą, czy nie mieszkańcy chętnie spacerują ścieżką, a to najlepsze potwierdzenie powodzenia tej realizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni PiS są po prostu bez błędni, krytykują wszystkie ruchy Ratusza i są przeciwni praktycznie wszystkiemu co się dzieje w Lublinie. Mam nadzieję, że władze miasta zrobią wszystko, żeby budowa parku na górkach nie stanęła wyłącznie na ścieżce, tylko żeby park się trochę rozrósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że prezydent widzi potrzeby mieszkańców i zrobi wszystko żeby park na górkach rozwijał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na powiedzieć Jarząbek jak nie "łubu dubu..." ________________________________________________________________________________________________________ Powiedz mi, po co jest ten miś? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia. - Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko można podsumować 3 słowami: propaganda, propaganda i jeszcze raz propaganda.
 Ale przecież nikt ci nie każe oglądać TVPiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk ma moje pełne poparcie:)
 Nie udław się wazeliną, srome_K_.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko można podsumować 3 słowami: propaganda, propaganda i jeszcze raz propaganda.
 +2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego zdjęcia można się P0żygać. Nie P0garszaj sprawy, srome_K_, lejąc wazeliną na goowno, ścierK0 z agencji PR opłacanej przez dewelo-buraKÓw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki Czechowskie to jedna z lepszych rzeczy jakie przytrafiły się Lublinowi, a szczególnie dzielnicom slawin i Czechów! Brawo dla miasta i TBV, ze pokazali jak można pogodzić interes prywatny i publiczny. Brawo!
 Żebyś sczezła, bezczelna ścierK0 dewelocwaniaKÓw, którzy P0d parasolem dewelojudasza z Jakubowic rozDziobują to nieszczęsne miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż łzy ze szczęścia zalewają mi twarz. Nigdy w ponad 700letniej historii Lublina nikt nie  zadłużył tak miasta. Mnóstwo nietrafionych inwestycji ( lotnisko, skate park).  Największy pracodawca UMSC czyli jednostka budżetowa. Jesteśmy jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce. Dług wynosi 1,45 mld zł. Ja i wszyscy Lublinianie mamy zadłużenie 4665zł niezależnie od wieku. Poważnych firm ZERO. Co chwilę kolesie z LPEC i MPWiK podnoszą ceny. Koszty podatku od gruntu i nieruchomości rok w rok o kilka procent w górę. Komunikacja MPK chyba edzie tylko dla bogaczy.  Koszty wywozu śmieci to jakiś kosmos. **** takiego Prezydenta.
 Wydział prawdy P0lewa wazeliną doktorK0wi-destruktorK0wi. Orwell przewraca się w mogile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba czas donieść do odpowiednich służb by sprawdziły skąd nadaje ta farma trolli. Nie wierzę że +/- dają myślący ludzie. Pamiętamy peowską farmę trolli Brejzy we Urzędzie Miasta Włocławek ... sprawa została wyciszona ... bo nadawali przez TOR'a ale skoro tam można to dlaczego nie w Lublinie.
 Pisiaki nie ruszą tego tematu. Sami uwikłani są w K0nszachty z dewelo-buractwem, co udowodniła ich P0stawa w/s planów przemiany GCz w dewelo-slamsy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srome_K_, ścierK0 deweloratuszowa o 200+ fejK0wych loginach, wazelina ci się nie ulała, żałosny cieciu? PÓł miasta już kupione za dewelosrebrniki i leje się wazelina na dewelo-judasza z Jakubowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuskowe DNA , z jednej gliny ulepieni. Ogólnie polityka oparta na transferze od 99% biedniejszych do 1% najbogatszych. Dla nich tylko ten 1% się liczy , reszta to plebs potrzebny tylko do głosowania od wyborów do wyborów.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu redakcja DW nic nie robi z tym nachalnym spamem wrzucanym przez prymitywnego trolla który zdążył już chyba obrazić każdego kto wpisuje pod artykułami jakieś komentarze? Ktoś wam płaci za przymykanie oczu na ten syf? Innego sensownego wytłumaczenia nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast wprowadzić ustawę o zakazie krytyki prezydenta, wójta i sołtysa, pod karą 5 lat ciężkich robót u developa bez zapłaty.. Jak wam nie wstyd Głowę miasta, czy eminęncyję Głudzia opluwać.. Czas zrobić pożondek, jak Polaki nie umiejom to Angela i Aleksandr Ł. pomożet.. Miasto rośni, beton leje się setkami ton, stadiony, kostki, budowle co zakrywają te plugawe zabytki, a Lublin to nie muzeum, to pomnik postępu i betonowych lądowisk międzygalaktycznych. A tu pyskują, chcą zielone żeby zostało, może jeszcze jakie kwiatki i choinki by chcieli?? Powietrza mało? na Marsie jakoś nie ma i każdy się pcha na wycieczki do Elona M. Powietrze to trucizna, z tego tylko zarazy, głupie krytykanckie pomysły, plucie i s**anie po krzakach. Jak kto chce cienia bo słonko, może sobie kupić limuzynę z ciemnymi oknami i po sprawie. Normalny człowiek nie chowa się po krzakach i pod drzewa, bo potem knuje i wszystko mu nie tak. Nasze miasto pięknieje szarością w oczach prawie jak Dubaj, no ropy faktycznie brak, ale jest zalew ciecz podobna w środku, a jak komu nie pasuje to zbudujemy megadworzec i pa pa..z raju.. Niech sobie jedzie na wieś nawet na Wiejską..i do Gdańska trolejbusem.. Wszędzie dobrze gdzie rzondzi POi PiS a u nas najlepiej, tu nawet śniade ludzie pouciekały od Makreli, bo w Lublinie latem najcieplej.. Jak komu władza i powietrze nie służy to wolna droga, zaszczep się i wyjedż. Ja już uciekłem tam gdzie zielone i proszę mnie nie naśladować, niesty czasem wracam i odchorowuję wizytę w metropolii 2 dni, żyłem tu 35 lat i po latach zastanawia mnie jak mi się to udało? To miasto było inne, trochę inne nawet jak tych betonowych sarkofagów nie było..tak pięknych, że fabryki betonu poczuły się zawstydzone pięknem szarości.. PS Jak porównacie niektóre ładne budowle na cmentarzu i lubelskie sarkofagi w Centrum to nie wypada chyba zbyt ładnie, proponuję więcej betonu, żeby te stare fikuśne cośtam pozakrywać? Kiedy wjadą buldożery na Górki i do Dąbrowy..i developludki..? Czas na nowe POmysły, nie ma się co ceregielić. A ten stary dąb na Czubach co do wycinki, to natychmiast wyciąć, to jakis starosłowiański symbol, to zacofanie i takie nacjonalistyczne ciągoty wyrwać z korzeniami..żeby listek nie został.. Pozdrawiam i życzę sukcesów gospodarczych i by żyło się każdemu lepiej.. Długiem miasta nie ma się co martwić, są sukcesy to muszą być i długi.. Dług jest niewiele mniejszy niż roczne wpływy miasta ze wszystkiego.. To pikuś wystarczy nowa duża pożyczka na spłaty obecnych rat i można budować dalej.. Pożyczki w bankach zagranicznych to najpewniejszy dochód miasta i należy je popierać z całom mocom..i brać kolejne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"do wyroku (NSA) jestem prezydentem"... a P0 wyroku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko można podsumować 3 słowami: propaganda, propaganda i jeszcze raz propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...