Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby troll z agencji VIP robiącej wizerunek TBV został pokonany jego własą bronią? Kto mieczem wojuje... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Serio? No to ładnie.
Tak to prawda. Piszę o tym tylko dlatego, że też mi się to nie podoba.
Właśnie widzę jak w ciągu jednej, dwóch minut przy niektórych wpisach przybywa po kilkanaście minusów. Przecież to jest jakiś absurd! Zwykła bezczelna manipulacja!
 Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Ale to pokazuje jakich metod używają do "przekonywania" ludzi do swoich racji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Serio? No to ładnie.
Tak to prawda. Piszę o tym tylko dlatego, że też mi się to nie podoba.
Właśnie widzę jak w ciągu jednej, dwóch minut przy niektórych wpisach przybywa po kilkanaście minusów. Przecież to jest jakiś absurd! Zwykła bezczelna manipulacja!
Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Ale to pokazuje jakich metod używają do "przekonywania" ludzi do swoich racji.
 Serio pracowniku VIP chcesz dalej w to brnąć? MOże twoje konta policzymy i wszsytkie manipulacje na tym forum i kurierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
górki są tak piękne, że aż nikt tam nie przychodzi. pewnie nie dlatego, że ta "zieleń" jest niedostępna, odpychająca, zaniedbana a do tego co roku przyozdabiana nową porcją śmieci, tylko dlatego, że to wszystko jest tak śliczne, że ludzie wolą patrzeć niż korzystać. jak czytam niektóre "mądre" wpisy to mało z krzesła nie spadam ze śmiechu.
 jak to nikt? ja chodzę. i ty tez możesz tylko musisz prze***yc ten płot co tbv postawiło obok osiedla prestige. a jak znajdziesz jakieś śmieci to dzwoń na straz miejską żeby je właściciel usunął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wizualizacje mnie przekonują. A was?
 Nie - nie przekonują. Zwykła ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
 Stary - trzy razy ten sam wpis? Zaczynasz się jąkać czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla zabudowy, TAK dla parku. Pieniaczom DZIĘKUJEMY.
 TAK dla parku. NIE dla zabudowy. Deweloperom DZIĘKUJEMY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Serio? No to ładnie.
Tak to prawda. Piszę o tym tylko dlatego, że też mi się to nie podoba.
Właśnie widzę jak w ciągu jednej, dwóch minut przy niektórych wpisach przybywa po kilkanaście minusów. Przecież to jest jakiś absurd! Zwykła bezczelna manipulacja!
Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Ale to pokazuje jakich metod używają do "przekonywania" ludzi do swoich racji.
 Mania prześladowcza, czy własne odbicie w krzywym zwierciadle? Osobiście nie mam żadnego konta na DW i zakładać w ogóle nie zamierzam, bo i tak ostateczny wynik zależy od administratora. W przeciwieństwie do wielu tu bywających pamiętam czasy, w których protoplasta DW działający jako Sztandar Ludu publikował własne teksty jako "listy od czytelników". Przecież gdyby nie manipulacje, cenzura i zapisy na nazwisko uprawiane niemal każdego dnia przez Dominika Smagę, redaktora naczelnego Dziennika Wschodniego, to nikt i nikogo nie musiałby przykonywać — zakładając, że łamy tego dziennika przeglądają istoty myślące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio nie podoba Wam sie ze ludzie sie zaczeli orientowac ze tu sciema leci z parkiem w chmurkach ? jak nie wasze posty na wierzchu to manipulacja ? a moze czas pogodzic sie z faktem, ze ludzie chca bardzo fajnego parku, jak najbardziej naturalistycznego, ale NIE CHCA blokow ? Ale spoko, zaraz DW zmieni zasady komentowania i beda mogli to robic tylko ludzie ze zweryfikowanych przez pana Smage adresow IP. Dziwnym zbiegiem okolicznosci beda to adresy IP komputerow stojacych w siedzibach agencji Vip i Tbv. Komu wciskacie kity?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tych co pisza ze obroncy gorek zalozyli kilkaset kont: powiedzcie prosze jak to zrobic ??? i jak w ciagu kilku minut kilka osob (bo jak piszecie obroncy to podobno tylko kilka osob) obsluzy te kilkaset kont ? :) to zescie pojechali, chyba ze to tak z wlasnego doswiadczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł, może sprawdzmy po IP kto klepie pochlebe deweloperowi komentarze? Wróćmy się do poprzednich artykułów o Górkach Czechowskich, spradzmy IP, stawiane plusy i minusy. Prześwietlmy konta pod wszystkimi artykułami dotyczącymi poligonu !!! Będzie jaśność kto jakie stosuje metody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie Radni chcą chronić Zakrzówek. Uchwały PiS i PO. Radni zarówno Prawa i Sprawiedliwości, jak i Platformy Obywatelskiej przygotowali projekty uchwał, które mają chronić teren tzw. małego kamieniołomy pomiędzy ulicami Wyłom i św. Jacka. Aktualnie obszar ten należy do dewelopera, a w planie miejscowym jest przewidziany pod zabudowę. Trzy tygodnie temu pisaliśmy o obawach mieszkańców i ekologów wobec możliwości zabudowy obszarów pomiędzy ulicami św. Jacka i Wyłom. Kilka dni później ruszyła internetowa petycja, w której mieszkańcy apelowali do władz miasta do wykupienia terenów pomiędzy powyższymi ulicami i utworzenia tam parku. www(kropka)gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/krakow-radni-chca-chronic-zakrzowek-uchwaly-pis-i-po,13236804/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Stary - trzy razy ten sam wpis? Zaczynasz się jąkać czy co?
 Albo to efekt echolalii ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten park niech będzie tylko nie za 10 lat tylko najpierw a dopiero potem reszta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dla parku, nie dla zabudowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze powiedziane. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetne wizualizacje, robimy ten park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 15 z 25

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...