Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z pracownika tbv wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto w ogóle nie powinno patrzeć na grupkę krzykaczy z Czechowa i dogadać się z właścicielem. Mieszkańcy swoje zdanie wyrazili w ankietach. Chcą parku, nawet jeśli jego powstanie wiązałoby się z budową bloków. I ziębi mnie czy to się jakiemuś Filipowiczowi podoba czy nie podoba. Mamy demokrację i decyduje większość.
 Dziękuję! Dziękuję za kolejny atak ad personam, który przysporzy kolejnych zwolenników realizacji obwiązującego nadal Studium, czyli rezerwatu z parkiem na 100% obszaru dawnego poligonu. Jeżeli twierdzisz Anonimie, że jakiemuś Filipowiczowi nie podoba się zabudowa w strefie ESOCh, bo większość miałaby uważać, że 30% tego obszaru przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną byłaby dopuszczalna, to ją pokaż. Pośród wniosków o zmianę Studium nie ma ani jednego, który by optował za zabudową. Pośród uwag do pierwszego wyłożenia 5 jest za dopuszczeniem zabudowy (3 pochodzą od potencjalnego dewelopera) i ponad 900 jest za utrzymaniem całego terenu jako zielonego z funkcją rekreacji. Pośród uwag do drugiego wyłożenia kilka tysięcy będzie za utrzymaniem tam w 100% terenów zielonych. Kilkaset (zbieranych na zlecenie potencjalnego dewelopera) będzie za możliwością zabudowy. Jeżeli chcesz się powoływać na większość, to się powołuj, ale na przewidzianą prawem, bo ankietami to możesz co najwyżej doprowadzić do samo kastracji — jeżeli tak uzna większość respondentów. Tak w ogóle, to proszę wskazać jeden dokument, czy wypowiedź, w której jakiś Filipowicz neguje plany powstania parku w Górkach Czechowskich. Nie ma takiej wypowiedzi, nie było i nie będzie, a więc zamilknij, bo od teraz nie będzie to już zwykła ignorancja, a publiczne poświadczenie nieprawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto znowu po raz już chyba 10-ty wstawia ten chory ciąg tych samych komentarzy prodeweloperskich ???? Gdzie jest moderator który by to wyciął ? przecież to zwykły spam, czytam już kolejny raz TEN SAM STEK BZDUR ZA ZABUDOWĄ I ZA PARKIEM !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i te teksty : "wiem od jednego z pracowników tbv", "powiedział mi jeden z obrońców górek" !!! gościu jak masz taki dobry wywiad to zatrudnij się w agencji ale nie VIP tylko Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wyjdzie Ci to na zdrowie, bo będziesz mógł/mogła gmerać w różnych aferach i dorabiać różne teorie. A Górki to już zostaw w spokoju, niech się nimi zajmą ludzie merytoryczni a nie jakieś opłacane jednostki. Jak już nie ma argumentów, to sięgacie po takie żałosne chwyty. SŁABE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek.kaminski65 w ogóle nie widać, że co minutę piszesz z innego konta i manipulujesz plusami i minusami, z kogo ty chcesz zrobić idiotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek.kaminski65 w ogóle nie widać, że co minutę piszesz z innego konta i manipulujesz plusami i minusami, z kogo ty chcesz zrobić idiotę?
 Szczytem wszystkiego jest to, że plusuje swoje własne wpisy :D co za dramat :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, ochłońcie, skaczecie sobie do gardeł, a przecież jak rozumiem, to wszyscy chcemy żeby na tym terenie było ładnie, i porządne i żeby jak najlepiej każdy kto chce tam przyjść, mógł tam spędzić czas. To jest przecież oczywiste, ze dopóki nie zakończy się proces budowy, to parku nie będzie, zieleń urządza się zawsze PO ZAKOŃCZENIU PRAC BUDOWLANYCH. Kolejność odwrotna nie miałaby sensu, poza tym to co jest prezentowane na zdjęciach to jest na razie WIZJA, a do realizacji daleko, więc ochłońmy i pomyślmy racjonalnie. Jeśli jest szansa na to, żeby tam był teren stricte zielony, jakakolwiek szansa, to ja uważam, ze należy ja wziąć pod uwagę. Ktoś tu umieścił posta, tylko już go nie widzę, że Kraków z podobną sytuacją poradził sobie nie patrząc na to, ze teren jest prywatny. Wydaję mi się, że teren dawnego poligonu jest w dużo lepszej sytuacji, bo nie ma jeszcze przeznaczenia na budownictwo mieszkaniowe. jeżeli udałoby się ten teren wykupić, to możliwości zagospodarowania i ochrony będą o wiele większe. Wykup jest możliwy, jest to pewien koszt, ale w skali miasta o pewnym budżecie, myślę, ze do przyjęcia. Przy pozytywnym nastawieniu władz, bo to od nich, od ich chęci wszystko zależy, taka propozycja czy takie rozwiązanie spokojnie może się udać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobcie cos z gorkami ale nie stawiajcie tam bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj, po co bloki na Gorkach, nigdy ich tam nie bylo i jakos ludzie nie wymarli. Obok na Czechowie jest ich juz duzo, tak samo na Slawinku, Botaniku, a buduja sie wokol ciagle nowe bloki. Tereny zielone sie kurcza, sportowo i rekreacyjne tak samo, nie ma zadnego fajnego boiska czy hali w tej czesci miasta za to betonu coraz wiecej. Po co? Dla kogo? Ja nie chce kolejnego blokowiska, mieszkam na Zywnego i juz mnie szlag trafia jak nie moge z osiedla wyjechac. Dzieci do szkoly na zmiany niedlugo beda chodzic tak ciasno. A gdzie te dzieci maja czas po szkole spedzac ? Park sam w sobie jest ok, ale musza tez byc jakies obiekty sportowe, w parku na laweczce mlodziez tylko piwko bedzie pila. Dajmy im jakas hale sportowa, scianki wspinaczkowe, basen. Czytam w artykule ze deweloper tylko funkcje chce zmieniac, tak mowi, ale wlasnie prosze Panstwa chce nas na Czechowie pozbawic czego wartosciowego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOO, pracownik Vipu się obubdził i znowu wkleja bzdury. Co tak pozno? juz prawie 12!!!
 Widocznie kasy już im brakuje. Tyle nagodzin co trzepią - a trol kosztuje. Nawet jeśli cały czas robi tylko kopij - wklej :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki są tak "piękne", że aż nikt tam nie przychodzi. Pewnie nie dlatego, że ta "zieleń" jest niedostępna, odpychająca, zaniedbana a do tego co roku przyozdabiana nową porcją śmieci, tylko dlatego, że to wszystko jest tak śliczne, że ludzie wolą patrzeć niż korzystać. Jak czytam niektóre "mądre" wpisy to mało z krzesła nie spadnę ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe wizualizacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO OBROŃCÓW GÓREK - PRZESTAŃCIE SPAMOWAĆ POD ARTYKUŁAMI O GÓRKACH SWOIMI ŻAŁOSNYMI EKO WYPOCINAMI; FAKTY SĄ TAKIE ŻE JEST WAS KILKUNASTU, WSZYSCY MACIE MIESZKANKA NA GÓRKACH A TERAZ PŁACZECIE, ŻE KTOŚ INNY CHCE BUDOWAĆ NA NICH KOLEJNE MIESZKANIA; NAPISAĆ ŻENADA TO NIC NIE NAPISAĆ, WASZA PSEUDO TROSKA O PRZYRODĘ TO TAK NAPRAWDĘ TYLKO TROSKA O WŁASNY TYŁEK I WASZ PRYWATNY INTERES; CHCECIE MIESZKAĆ NA GÓRKACH I MIEĆ JE DLA SIEBIE, PISZĘ DLA SIEBIE BO OPRÓCZ WAS NIKT Z NICH NIE KORZYSTA; 99% MIESZKAŃCÓW CZECHOWA MARZY O PARKU I ZROBIŁABY WIELE, ŻEBY TAKI POWSTAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem, deweloper nie musi dawać ani grosza, żeby już teraz budować. Także radzę przestać pisać farmazony. 30% górek może zabudować obiektami różnego typu, bez proponowania czegokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy wolą taki naturalistyczny park od tego co jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który deweloper podstawił tych obrońców? Przecież gołym okiem widać, że działają na zlecenie konkurencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 18 z 25

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...