Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z tego co wiem, deweloper nie musi dawać ani grosza, żeby już teraz budować. Także radzę przestać pisać farmazony. 30% górek może zabudować obiektami różnego typu, bez proponowania czegokolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od jednego z Obrońców Górek wiem, że założyli na DW kilkaset fikcyjnych kont tylko po to, żeby odpowiednio plusować i minusować zamieszczane wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO OBROŃCÓW GÓREK - PRZESTAŃCIE SPAMOWAĆ POD ARTYKUŁAMI O GÓRKACH SWOIMI ŻAŁOSNYMI EKO WYPOCINAMI; FAKTY SĄ TAKIE ŻE JEST WAS KILKUNASTU, WSZYSCY MACIE MIESZKANKA NA GÓRKACH A TERAZ PŁACZECIE, ŻE KTOŚ INNY CHCE BUDOWAĆ NA NICH KOLEJNE MIESZKANIA; NAPISAĆ ŻENADA TO NIC NIE NAPISAĆ, WASZA PSEUDO TROSKA O PRZYRODĘ TO TAK NAPRAWDĘ TYLKO TROSKA O WŁASNY TYŁEK I WASZ PRYWATNY INTERES; CHCECIE MIESZKAĆ NA GÓRKACH I MIEĆ JE DLA SIEBIE, PISZĘ DLA SIEBIE BO OPRÓCZ WAS NIKT Z NICH NIE KORZYSTA; 99% MIESZKAŃCÓW CZECHOWA MARZY O PARKU I ZROBIŁABY WIELE, ŻEBY TAKI POWSTAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki to syf który nikomu nie służy. Zamiast parku mamy 100-hektarowy chlew, z którego nikt nie korzysta, choć mógłby każdy. Wystarczy żeby po latach jałowych dyskusji, miasto dogadało się z właścicielem terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tak, chomiczki i motylki ważniejsze od ludzi, co tam park naturalistyczny, niech przez kolejne 100 lat ludzie z Czechowa żyją bez terenów rekreacyjnych tylko dlatego, że trzeba zrobić dobrze paru ekologom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK dla parku, NIE dla obrońców którzy najpierw sami się na górkach pobudowali na terenach zielonych a teraz płaczą, że będą mieć sąsiadów. Żenujący egoizm i hipokryzja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naturalistyczny park będzie lepszy od tego co jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu ucywilizują ten chlew na Czechowie? Ludzie chcą parku a nie krzaków i pustych butelek po piwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za koncepcją dewelopera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za koncepcją dewelopera
 Jestem przeciwny koncepcji dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze, ze mamy kolejny zryw troli, oops, sorry, "zwolennikow budowy parku" na uslugach agencji i tebeval. Ktos te starocie ma w jakims notatniku na kompie. Copy-paste juz opanowaliscie, moze to juz czas na wlasne myslenie ? !!!! Smialo, to nie boli ;-) robicie sobie coraz wiekszy obciach, przeciez widac, ze brak wam argumentow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deweloper kupił teren zielony wiedząc że ma być zielony a teraz chce tam budować bo to wielka oszczędność, bo nie musi wydawać pieniędzy na teren typowo pod zabudowę. oni w żadnym razie nie kierują się dobrem mieszkańców, a jedynie własnym portfelem. jakby mogli to by całe górki zabudowali. lublin wtedy podzieli los krakowa z jego smogiem i deweloperami robiącymi co im się żywnie podoba, a tego chyba nikt nie chce, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 25 z 25

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...