Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hipokryzja w czystej postaci. Wzywa do pojednania a z Pawlakiem nawet się opłatkiem nie podzielił. Kłamliwe sukinsyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agenerał od sikawek czego tu szuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto jest Pawlak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny od tanich win obiecywał już fabrykę husqarny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plebs na kolana, bo waćpan coś obiecuje i może będziecie żyć jak ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Waldi to ich olał cieplym moczem, parabolicznym sikiem jak przystało na sikawkowego nawet krawata nie założył. Słomy z butów też co prawda nie zauważyłem ale onuce było czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama świta: były prezes, obecny prezes, Genowefa, Zenon, Tadziu, Endriu B. itp.. Opłatek i otwarcie drogi .Dwa w jednym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie nr 7 polecam wszystkim KUl-owcom.którzy tracą pracę. Były prorektor wprowadza nowego na salony. znaczy się na KUl-u bedzie jak zawsze.Nie rektorzy zmienią uniwersytet ,tylko uniwersytet rektorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bał się, że z ręki wypadnie mu tablet gdy będzie sie łamał opłatkiem z Prezesem. Jest to przedmiot łatwo tłukący się, czas by kupił sobie jakiś łuterał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL jest chyba jedyną partia, która łączy a nie dzieli. Buduje a nie rujnuje. Dlaczego wszyscy ich kopią? Skończcie tę wojnę polsko-polską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szef lubelskiego PSL nawoływał to pojednania. W podobnym tonie przemawiał prezes stronnictwa."A opłatkiem byłe i obecne prezesy się nie podzieliły. I jest normalnie.......tak po polsku......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek wyrwał się z domu by pograć sobie na tablecie na nowej grze którą sciagął z internetu. Nie zdążył się nawet odpowiednio ubrać-krawat został w domu a wojewoda nie chciał mu dać swojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
a kto jest Pawlak ?
Gumofilc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz uratował fiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Róbta chłopy róbta" a ja Wam ...obiecuję fabrykę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marian napisał:
a kto jest Pawlak ?
Jeden z reżyserów NOCNEJ ZMIANY i tego obecnego DOBROBYTU,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo dobra wiadomość. Nieoficjalnie mówi się że są szanse że zainwestuje u nas czołowa firma motoryzacyjna z Indii o nazwie TATA. Produkują dobre samochody osobowe na technologii koreańskich tygrysów a słyszałem że jest trochę technologii japońskiej. Może ruszy u nas w Lublinie produkcja małego i taniego samochodu dostawczego. Wiele lat pracowałem w FSC a teraz jestem bezrobotny. Było by dobrze jak by coś takiego w Lublinie powstało. Daewoo też miało dobrą technologię ale zakłady upadły bo w Koreii wykończyła ich konkurencja. Myślę że jest u nas spore zapotrzebowanie na mały samochód dostawczy bo takich brakuje. Po szosach jeździ tylko sporo tego niemieckiego i francuskiego złomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popaczcie jakie bryki hindusi już robią może takiego dostawczaka ( jak ten z trawą na dachu ) robilibyśmy w Lublinie. www.tatamotors.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu, pierdu, a glupiemu ----STOI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ robert w momencie gdy daewoo wchodziło do FSC wiadomo było, że na tych warunkach (zachowane 100% załogi i socjal) firma pociągnie nie dłużej niż 3-4 lata. I tak się stało, również przez absurdalną 3-letnią gwarancję na WSZYSTKIE elementy pojazdu. Gdyby weszła TATA to nie byłoby źle, pod warunkiem że pojazdy będą miały europejską homologację ... bo jak pokazały chińskie produkty - Azja za europejskimi normami bezpieczeństwa nie zawsze nadąża :-|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...