Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oryginalny strój studniówkowy nauczycielki z Lublina. Zdjęcia uczniów na spódnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 stycznia 2019 r. o 09:43 Powrót do artykułu
ja chciałbym aby mój wizerunek był na pupie pani profesor, byłbym w centrum uwagi na studniówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł! Spódnica rewelacja! A nauczycielka super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ahh tyle lat jako absolwent a pani Szczerbińska dalej w formie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna nauczycielka :) oby było takich wiecej. Na pewno lubiana przez uczniów... moda, energiczna, z hmorem i dystansem do siebe. Do tego...wśród studniówkowej młodziży wygląda jak ich rówieśnica! :) pkt dla pani nauczycielki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo oryginalny i ciekawy pomysł. Bardzo atrakcyjna kobieta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako uczeń Sorki Szczerbińskiej wiem, że można się wielu rzeczy spodziewać, ale to przeszło moje oczekiwania. Wielkie brawa za pomysł! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, fajna kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kogo ma na (w:) pupie;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ulalal ale laska, ja bym sie nie mógł skupić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł absolutnie rewelacyjny, będzie pewnie pamiętany przez dziesięciolecia. Wielki szacunek za koncept i wykonanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale beznadziejna fryzura.. drogie panie nie rocie sobie tak beznadziejnej fryzury ze jeden bok jest podgolony.. wyglada jak jakas feministka.. tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ciebie to pewnie skrzywdziła jakaś "feministka",  bo bredzisz jak ciężko chory psychicznie , wyrazy współczucia:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o gustach się nie dyskutuje podobno, ale i fryzura i sama kreacja jak dla mnie tragiczne. poczucie estetyki i smaku w społeczeństwie dziś osiąga poziom niemal zerowy. stąd te zachwyty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pół klasy się w niej kocha pewnie :-) ładna :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł fajny, ale ta impreza powinna być zdecydowanie skromniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ze mnie tak nie bylo po polnocy kieca by zleciala :) Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIETNA NAUCZYCIELKA Z FANTAZJĄ - TYLKO POGRATULOWAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale!!! Plus długie rękawiczki - rewelacja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra laska z tej sorki :) że mnie uczyły same babcia bez pasji :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale beznadziejna fryzura.. drogie panie nie rocie sobie tak beznadziejnej fryzury ze jeden bok jest podgolony.. wyglada jak jakas feministka.. tragedia
 kolego , zgadzam się . te boki wygolone do skóry wyglądają tragicznie. babochłopy paskudne się robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...