Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostrygi. Instrukcja obsługi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lutego 2019 r. o 15:52 Powrót do artykułu
DAWNO NIE CZYTAŁEM TAKICH BZDUR - NA NIEMIECKI SZTANDAR LUDU ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ - SMAGA PLUS INNE GŁUPY ZAWSZE NAPISZĄ COŚ "WSPANIAŁEGO".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś lubi aromat mułu to jego sprawa. Ten artykuł reklamowy spłodził znany zwolennik darmowego żarcia i alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisaliscie o Duma - od razu skojarzylem z jednym z bohaterow gry na PC "Soul Reaver". Czlowiek podczas grania wpada jednoczesnie w amok i trans. Revelacja sprzed 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SULISZ ZJADŁ ZA DARMO, PEWNIE DO LOKALU WLAZŁ Z ŻONĄ I TYM SWOIM SIERŚCIUCHEM NIBY PSEM I PISZE, A GDZIE PŁACIĆ KAZALI TO ALBO 4LITERY OBSMARUJE ALBO POMINIE W WYPOCINACH!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł za długi i przekombinowany. Można go było napisać czytelniej i skrócić o połowę. Wtedy może zachęciłby kogoś do spróbowania ostryg (i z podaniem przykładowych cen w sklepach i w knajpach).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubasie skończ już bredzić masło drogie ,e ty piszesz o ostrygach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy takie "dobre" jak kawior ? próbowałem , szkaradztwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem irytacji prowincjuszy z Lublina. Bardzo dobry artykuł, a narzekanie prawdziwych Polaków należy zignorować. Jak ktoś nie lubi ostryg polecam artykuły o smalcu po lubelsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próbowałem świeżutkie oczywiście nie w Polsce i uwierzcie mi, że śledź to rarytas przy tym jeszcze żywym obślizgłym śmierdzącym wodą morską rarytasem. Nie polecam nikomu, zatrucie możne spowodować śmierć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś próbowałam ostrygi. Ciężko było otworzyć. Cytrynka i do dzioba, ale takie duże były, że przez gardło przejść nie chciały. Musiałam je przeciąć. Naprawdę smaczne. Takie delikatne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...