Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani Kasia: Szukanie pracy w Lublinie to koszmar

Utworzony przez bezrobocie, 3 grudnia 2009 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Dokładnie tak jest jak w tym artykule : w Lublinie nie ma pracy! Ja też się spotkałam z odzewem, że nie mogę pracować, np. w butiku, bo pracowałam już za biurkiem, więc mi się nie będzie chciało w sklepie pracować. No ludzie! Żal po prostu z tym przeprowadzaniem głupich rozmów kwalifikacyjnych, gdzie sie pytają co lubię robić. Czy to ma jakis związek z pracą? Pozdrawiam bezrobotne kobiety i życzę wytrwałości w szukaniu wymarzonego zajęcia... ;-]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST ROBOTA: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...RYWKA/345351475
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żeście odkryły amerykę , przecież na ścianie wschodniej to już od wiek wieków była bieda i jest. Dziwię się, że jeszcze ludzie przez tyle lat nie powyjeżdzali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie można byc mądrzejszym od pracodawcy.haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać. W Eurobanku na rozmowie kwalifikacyjnej pani zapytała mnie, jak bym przekonał babcię, która chce 1000 kredytu do wzięcia 10000. Nie potrafiłem odpowiedzieć. Pytanie mnie zaskoczyło totalnie... Widać pomyliłem zawody:P Mialem ofertę z ING na Zana w Lublinie. Na miejscu okazało się, że chodzi o prezekonywanie ludzi, żeby zamieniali funusze emerytalne na ING - od 3 do 10000 tysięcy miesięcznie. Własna dzialalność gospodarcza. A na dzieńdobry baza 100 klientów... To samo w innych ubezpieczniach. Na dzieńdobry stwórz nam telebazę 100 klientów. Ciebie wywalimy - baza zostanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 km od lublina -tel. kon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elmo napisał:
Szkoda gadać. W Eurobanku na rozmowie kwalifikacyjnej pani zapytała mnie, jak bym przekonał babcię, która chce 1000 kredytu do wzięcia 10000. Nie potrafiłem odpowiedzieć. Pytanie mnie zaskoczyło totalnie... Widać pomyliłem zawody:P Mialem ofertę z ING na Zana w Lublinie. Na miejscu okazało się, że chodzi o prezekonywanie ludzi, żeby zamieniali funusze emerytalne na ING - od 3 do 10000 tysięcy miesięcznie. Własna dzialalność gospodarcza. A na dzieńdobry baza 100 klientów... To samo w innych ubezpieczniach. Na dzieńdobry stwórz nam telebazę 100 klientów. Ciebie wywalimy - baza zostanie...
Najgorszy bank dla ludzi niezamożnych to ING. Tam obsługa nie udzieli Ci żadnych informacji. Zbywa Cię byle szybko. Ostatnio z raportem miesięcznym przysłano mi ulotkę dot. zakupów (?) i posiadanych "jakiś" punktów. Ten prospekt chyba napisał "Jeniusz" bo jak w czeskim filmie : "nikt nic nie wie". Dwa iata mam konto w ING i nigdy nie słyszałem o punktach. Może ktoś z pracowników przejmuje moje i innych klientów punkty. Widać, że jak w staropolskim przysłowiu : " nie wszystko złoto co się świeci".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z Puław no i z przykrością muszę stwierdzić to co Pani Kasia, tu na Lubelszczyźnie mimo iż człowiek chciałby zostać jest katastrofa!!!! Też jestem po studiach, Informatycznych tez mam doświadczenie po stażu i w ogóle ale co z tego??? Byłem kiedyś pytać się o pracę na Zakładach Azotowych to Pan (nie pamietam już nazwiska) powiedział mi w biurowcu że informatyków itp nie potrzebują bo mają obsadzony komplet, zapytałem się o stanowisko aparatowego to łaskawie stwierdził że po studiach na aparatowych nie biorą pewnie dla tego nie chcą mieć mądrzejszych pracowników niż kierownictwo, w urzędzie pracy widnieją że tak powiem same ochłapy ogłoszeń "lepsze" ogłoszenia nigdy lub rzadko widzą światło dzienne gdyż odrazu są obsadzane przez "ciotki, wujki, siostry, braci" osób pracujących w up puławy a z pozostałych ogłoszeń nawet jak coś się trafi to wymagań 100 a kasy minimum...Tutej jak się nie ma porządnego plecaka nie ma możliwości znalezienia czegoś sensowniejszego....a na miejscu Pani Kasi nie zawracał bym sobie 4 liter tymi ogłoszeniam o których mówi bo to jedna wielka ściema, banda baranów w krawatach i garniturach szuka jeszcze większej bandy baranów (czyli nas) do ogłupiania innej jeszcze większej bandy baranów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udzielę Paniom trzech skutecznych wskazówek jak znaleźć pracę w Lublinie: 1) d***, 2) polityka, 3) kuria. Najlepiej stosować wszystkie razem. Setki razy sprawdzone. Dowód? Jakość lubelskich kadr. Dla łaskawych panów: pod numer 1 wpisujemy "ch***", ale i "d***" może zostać, zależnie od preferencji... Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się cieszcie, że jesteście młodzi i możecie wyjechać, co radze róbcie to, bo my starzy po 50 to idzie konać..... za grosze, a niby solidarność 30 lat temu miała mi umożliwić zarobienia na porządną kromkę chleba, i co mamy, wstyd.... wstyd...... czyżby wszyscy z solidarności poumierali, że nic się nie dzieje, codziennie coś drożeje i nic, a kiedyś tj. ok 30 lat temu raz na kilka lat w LOT w świdniku zdrożał kotlet o parę groszy i był strajk... wstydd.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kasiu! Nie od dziś wiadomo, że bez tzw. "pleców" w naszym ukochanym Kozim Grodzie może Pani co najwyżej być akwizytorką (ew. inną osobą od wciskania ludziom "kitu").
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur napisał:
Pani Kasiu! Nie od dziś wiadomo, że bez tzw. "pleców" w naszym ukochanym Kozim Grodzie może Pani co najwyżej być akwizytorką (ew. inną osobą od wciskania ludziom "kitu").
przecież od 30 lat wałęsa i jego poplecznicy przeciwstawili się prawdopodobne temu aby dzięki tylko plecom żyło się tylko pewnym elitom, ci na dole mieli mieć japonię bez pleców,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaki w 1998r wydymali nas równo , ale że ludzie byli tak naiwni i uwierzyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształcona /niby/ a taka głupia. Załóż swoją firmę, jak rzeczywiście się czegokolwiek uczyłaś i pracuj. Nie licz na to że Twoje mizerne wykształcenie da Ci dobrą pracę.Żeby dobrze zarabiać i mieć pracę trzeba coś umieć , żeby to przynosiło zyski- Tobie i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yA napisał:
cwaniaki w 1998r wydymali nas równo , ale że ludzie byli tak naiwni i uwierzyli?
a czy napewno naiwni, a może głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom się w dupach poprzewracało. Czego szuka ta pani ? pracy za 10 tys na umowę, biurka od 8 do 16, osłony socjalnej ? A co to za problem założyć działalność gospodarczą (300 zł ZUS-u przez dwa lata) ? A co to za dyshonor sprzedawać (nie "wciskać" - sic !) fundusze inwestycyjne ? Co by zrobiła po dostaniu "wymarzonej" pracy ? poszła na zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński, zapisała się do związków zawodowych ? jest praca w Lublinie, ale nie dla leni. A skoro nie chce pracować jako przedstawiciel handlowy, to niech szuka w Wawie, Poznaniu, Wrocławiu. I na koniec - z licencjatem, 4 latami w banku to raczej główną księgową nie będzie, cóż to za umiejętności i doświadczenie ? Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedsiębiorca napisał:
Ludziom się w dupach poprzewracało. Czego szuka ta pani ? pracy za 10 tys na umowę, biurka od 8 do 16, osłony socjalnej ? A co to za problem założyć działalność gospodarczą (300 zł ZUS-u przez dwa lata) ? A co to za dyshonor sprzedawać (nie "wciskać" - sic !) fundusze inwestycyjne ? Co by zrobiła po dostaniu "wymarzonej" pracy ? poszła na zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński, zapisała się do związków zawodowych ? jest praca w Lublinie, ale nie dla leni. A skoro nie chce pracować jako przedstawiciel handlowy, to niech szuka w Wawie, Poznaniu, Wrocławiu. I na koniec - z licencjatem, 4 latami w banku to raczej główną księgową nie będzie, cóż to za umiejętności i doświadczenie ? Żenada.
????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kasiu, jakby w Lublinie nie było pracy, to Pan Prezydent Wasilewski nie wysyłałby do Anglii i Irlandii urzędników, by namawiali Polaków do przyjazdu do Lublina. Pracy jest dużo , a gdzie - proszę zapytać Pana Wasilewskiego. ( Na pewno jest dla POpierających)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze może pracować na infolinii za 8,5 brutto za godzinę ale tam raczej za długo by nie wytrzymała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest napisał:
zawsze może pracować na infolinii za 8,5 brutto za godzinę ale tam raczej za długo by nie wytrzymała
jaka infolinia? daj namiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...