Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pani prezydent przeprasza. Zapłaci za przejazd służbowym autem

Utworzony przez malezyjczyk, 18 stycznia 2010 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Bezrozumną zgraję to reprezentujesz ty panie "hicie?. POpaptało ci sie kompletnie. " Zasługi" pana Prezydenta w gnojeniu niektórych ludzi na zamówienie POlityczne zaliczasz do osiagnięć? Dobre rozumowanie i także na zamówienie. A gdzie uczciwość, bezstronność i rzetelność? Tego wam brak bo te cechy omijaja Ratusz. Kołodziej Wnuk wykazuje nie pierwszy raz ogromną arogancje wobec ludzi i jest znaną intrygantka nie tylko teraz ale jeszcze z czasów gdy nie pracowała w Ratuszu. Teraz robi to samo.Otwórz oczy, dołóż starań aby zgłębić problemy i spójrz na sprawy nie przez ratuszowe szyby. Unikniesz śmieszności i zniknie twoje dobre samoPOczucie. Zobaczysz poza GPS w ratuszowych samochodach inne problemy które nie są osiagnieciem tej ekipy a ją dyskwalifikują. A tak dodatkowo- Kim zamienił Wasilewski Fijałkowskiego i czy miało to jakiś sens? Babsko ( Elżbieta Kolodziej Wnuk) wykazujace taki stosunek do drugiego człowieka na tym stołku? I to niby jest osiagnieciem Prezydenta? Ta decyzja go kompromituje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani prezydent, nie mam POjęcia z jakiej partii ale zaPOwne PSL-PiS-SLD-PO i tak między nimi nie ma żadnej różnicy, POleciała do Malezji załatwić sprawę fabryki Husqvarny. Tam jest mało biurokracji, niskie podatki i składki, tanie paliwo i prąd. I tam właśnie POwstanie ta fabryka szybciej niż w LUblinie. A z drugiej strony to trochę się dziwię PO co czepiać się głupich 1100zł jak POwstaje stadion narodowy za 3mld zł a 2 lata temu mówili, że będzie kosztować 300mln i o tym jest wszędzie jakoś dziwnie cicho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BESZCZELNY BABSZTYL -1100 zł. i przepraszam! Na pewno to nie pierwszy i nie ostatni raz! A PO JAKĄ CHOLERĘ TE ULOTKI W MALEZJI POTRZEBNE-jeden wielki fałsz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura się wzięła za sprawę - ktoś tu celnie podał artykuł pod kątem przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego (do 3 lat paki). przy okazji wyszły bilingi ze służbowej komóreczki - podczas urlopu pani prezydent wykonała połączenia na kwotę 1430 zł ... brak słów już żeby to skomentować - może ktoś mi pomoże ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mig napisał:
prokuratura się wzięła za sprawę - ktoś tu celnie podał artykuł pod kątem przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego (do 3 lat paki). przy okazji wyszły bilingi ze służbowej komóreczki - podczas urlopu pani prezydent wykonała połączenia na kwotę 1430 zł ... brak słów już żeby to skomentować - może ktoś mi pomoże ?
Boże! Nie wierzę. Przecież to już kwalifikuje do dymisji. A może musiała być tak zapracowana na urlopie w przerwie świątecznej. Kto wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak musiała oszukiwać przez cały okres swojej kadencji. Myślę, że niejedne by wyszły "kwiatki". I to ma być osoba społecznego zaufania!!! Widocznie tej Pani ciągle mało. Ot przykład dla podwładnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wszyscy tak na tę p.Kruk nastajecie? Ja dzięki niej założyłem sprawę UM w sądzie o zwrot nadpłaty na kartę pojazdu, oby takich więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...