Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 stycznia 2010 r.
20:20
Edytuj ten wpis

Pani prezydent przeprasza. Zapłaci za przejazd służbowym autem

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 67 A A

1100 zł zapłaci Elżbieta Kołodziej-Wnuk, zastępca prezydenta Lublina za prywatne kursy służbowym autem – poinformował Ratusz. Sprawę "Dziennik Wschodni" ujawnił w miniony piątek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
19 grudnia wysłana przez prezydenta Lublina w delegację do Warszawy pani prezydent zamiast do Ministerstwa Infrastruktury dojechała z mężem na lotnisko Okęcie. Stąd odleciała na urlop do Malezji. Gdy wracała 12 stycznia wóz Ratusza odebrał ją z lotniska, ale ten kurs od razu został uznany za prywatny i na koszt Kołodziej-Wnuk.

Pani prezydent tłumaczyła, że w Malezji odbyła kilka spotkań i wiozła tam miejskie foldery więc jej "prywatny wyjazd był w pewnej mierze też służbowy”.

W poniedziałek rzecznik Ratusza oświadczyła, że Kołodziej-Wnuk zapłaci także za kurs z 19 grudnia. Razem za oba przejazdy 1100 zł. – Przyznaje, że ta sytuacja mogła budzić pewne kontrowersje, za które przeprasza – stwierdza Iwona Blajerska, rzecznik prezydenta.

Prezydent Kołodziej-Wnuk nie chciała z nami rozmawiać, podobnie jak prezydent Adam Wasilewski. Dlatego nadal nie wiemy, jakie dokumenty kazał wieźć swej zastępczyni do ministerstwa, dlaczego miała dostarczyć je tam osobiście, kto ostatecznie to zrobił i jak je złożył w nieczynnym w soboty ministerstwie.

Komunikat Iwony Blajerskiej, rzecznika prezydenta Lublina

Pani prezydent Elżbieta Kołodziej-Wnuk chciałby przekazać wyrazy ubolewania za zaistniałą sytuację. Jest jej szczególnie przykro, że na kanwie jej wyjazdu narosło tak wiele nieporozumień i niejasności. Jest świadoma, że na osobie piastującej tak odpowiedzialne stanowisko ciąży wielka odpowiedzialność społeczna.

Przyznaje, że ta sytuacja mogła budzić pewne kontrowersje, za które przeprasza. I jednocześnie zobowiązuje się do zapłaty za koszty podróży z dnia 19 grudnia i 12 stycznia kwoty, która została oszacowana przez Wydział Organizacyjny UM w Lublinie na 1100 zł.

Decyzja E. Kołodziej-Wnuk została zaakceptowana przez prezydenta Lublina pana Adama Wasilewskiego.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 67

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lubelak / 9 lutego 2010 r. o 11:46
Co wszyscy tak na tę p.Kruk nastajecie? Ja dzięki niej założyłem sprawę UM w sądzie o zwrot nadpłaty na kartę pojazdu, oby takich więcej.
Avatar
joa / 21 stycznia 2010 r. o 09:18
To jak musiała oszukiwać przez cały okres swojej kadencji. Myślę, że niejedne by wyszły "kwiatki". I to ma być osoba społecznego zaufania!!! Widocznie tej Pani ciągle mało. Ot przykład dla podwładnych.
Avatar
joa / 21 stycznia 2010 r. o 09:11
mig napisał:
prokuratura się wzięła za sprawę - ktoś tu celnie podał artykuł pod kątem przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego (do 3 lat paki).

przy okazji wyszły bilingi ze służbowej komóreczki - podczas urlopu pani prezydent wykonała połączenia na kwotę 1430 zł ...

brak słów już żeby to skomentować - może ktoś mi pomoże ?

Boże! Nie wierzę. Przecież to już kwalifikuje do dymisji. A może musiała być tak zapracowana na urlopie w przerwie świątecznej. Kto wie.

Boże! Nie wierzę. Przecież to już kwalifikuje do dymisji. A może musiała być tak zapracowana na urlopie w przerwie świątecznej. Kto wie. rozwiń
Avatar
mig / 21 stycznia 2010 r. o 08:55
prokuratura się wzięła za sprawę - ktoś tu celnie podał artykuł pod kątem przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego (do 3 lat paki).

przy okazji wyszły bilingi ze służbowej komóreczki - podczas urlopu pani prezydent wykonała połączenia na kwotę 1430 zł ...

brak słów już żeby to skomentować - może ktoś mi pomoże ?
Avatar
dzwon / 19 stycznia 2010 r. o 17:41
BESZCZELNY BABSZTYL -1100 zł. i przepraszam! Na pewno to nie pierwszy i nie ostatni raz! A PO JAKĄ CHOLERĘ TE ULOTKI W MALEZJI POTRZEBNE-jeden wielki fałsz !
Avatar
UPRawniony do głosowania / 19 stycznia 2010 r. o 16:00
Pani prezydent, nie mam POjęcia z jakiej partii ale zaPOwne PSL-PiS-SLD-PO i tak między nimi nie ma żadnej różnicy, POleciała do Malezji załatwić sprawę fabryki Husqvarny. Tam jest mało biurokracji, niskie podatki i składki, tanie paliwo i prąd. I tam właśnie POwstanie ta fabryka szybciej niż w LUblinie. A z drugiej strony to trochę się dziwię PO co czepiać się głupich 1100zł jak POwstaje stadion narodowy za 3mld zł a 2 lata temu mówili, że będzie kosztować 300mln i o tym jest wszędzie jakoś dziwnie cicho.
Avatar
~gość~ / 19 stycznia 2010 r. o 15:10
Bezrozumną zgraję to reprezentujesz ty panie "hicie?. POpaptało ci sie kompletnie. " Zasługi" pana Prezydenta w gnojeniu niektórych ludzi na zamówienie POlityczne zaliczasz do osiagnięć? Dobre rozumowanie i także na zamówienie. A gdzie uczciwość, bezstronność i rzetelność? Tego wam brak bo te cechy omijaja Ratusz. Kołodziej Wnuk wykazuje nie pierwszy raz ogromną arogancje wobec ludzi i jest znaną intrygantka nie tylko teraz ale jeszcze z czasów gdy nie pracowała w Ratuszu. Teraz robi to samo.Otwórz oczy, dołóż starań aby zgłębić problemy i spójrz na sprawy nie przez ratuszowe szyby. Unikniesz śmieszności i zniknie twoje dobre samoPOczucie. Zobaczysz poza GPS w ratuszowych samochodach inne problemy które nie są osiagnieciem tej ekipy a ją dyskwalifikują. A tak dodatkowo- Kim zamienił Wasilewski Fijałkowskiego i czy miało to jakiś sens? Babsko ( Elżbieta Kolodziej Wnuk) wykazujace taki stosunek do drugiego człowieka na tym stołku? I to niby jest osiagnieciem Prezydenta? Ta decyzja go kompromituje!
Bezrozumną zgraję to reprezentujesz ty panie "hicie?. POpaptało ci sie kompletnie. " Zasługi" pana Prezydenta w gnojeniu niektórych ludzi na zamówienie POlityczne zaliczasz do osiagnięć? Dobre rozumowanie i także na zamówienie. A gdzie uczciwość, bezstronność i rzetelność? Tego wam brak bo te cechy omijaja Ratusz. Kołodziej Wnuk wykazuje nie pierwszy raz ogromną arogancje wobec ludzi i jest znaną intrygantka nie tylko teraz ale jeszcze z czasów gdy nie pracowała w Ratuszu. Teraz robi to samo.Otwórz oczy, dołóż sta... rozwiń
Avatar
ziaba / 19 stycznia 2010 r. o 14:49
joa napisał:
Coś ty się człowieku uczepił tych GPS-ów. Co ma piernik do wiatraka? Jak widać GPS-Y nic w przypadku tej Pani nie dały. Czy GPS nauczy kogoś moralności? Piszesz, że to głupie i babskie. No, nie. Pani Prezydent to stanowisko a nie charakter i bez względu na płeć należy stosować takie same normy. Co mnie obchodzi, że mąż nie ma prawa jazdy. Jak stać na taki wyjazd to i stać na dojazd na lotnisko. A swoją drogą, niezły z ciebie wychodzi szowinista.


GPSy dały tyle, że na drugi raz jeden z drugim się poważnie zastanowi, co mu wolno, a co nie. Bo większość urzedników po klapnięciu na stołek jest zdania, że wolno wszystko, i do tej pory faktycznie tak było.
Niestety, niektórym trzeba tłumaczyć podstawy. Można oczywiście takich ludzi nie wybierać, tylko akurat w Lublinie nikt normalny się nie śpieszy do polityki, bo się niedobrze robi. Pieniądze można zarobić inaczej, niekoniecznie na takich żałosnych szwindelkach.
Mamy od dłuższego czsu w "magistracie" określony rodzaj ludzi i nie wygląda na to, żeby się to miało zmienić. Mentalnie - klasyczne małe miasteczko z wójtem, plebanem, ale bez młynarza, bo przemysłu póki co praktycznie nie ma. dla wygodnych i "osiadłych" tzw kariera w urzędzie i okolicach to jedyna sensowna opcja.
A zresztą - kto by spożytkował takich 'specjalistów"? Z normalnej firmy rozliczającej ludzi z efektów pracy wylecieliby po okresie próbnym. A tak uważają się za dygnitarzy.


GPSy dały tyle, że na drugi raz jeden z drugim się poważnie zastanowi, co mu wolno, a co nie. Bo większość urzedników po klapnięciu na stołek jest zdania, że wolno wszystko, i do tej pory faktycznie tak było.
Niestety, niektórym trzeba tłumaczyć podstawy. Można oczywiście takich ludzi nie wybierać, tylko akurat w Lublinie nikt normalny się nie śpieszy do polityki, bo się niedobrze robi. Pieniądze można zarobić inaczej, niekoniecznie na takich żałosnych szwindelkach.
Mamy od dłuższego czsu w "magist... rozwiń
Avatar
Gość / 19 stycznia 2010 r. o 14:42
hit napisał:
Dlatego zachęcam głosujmy na facetów bo baba zawsze coś głupiego wymyśli i narobi innym kłopotu.


Oprócz tego zdania nawet mądry wpis. Jak się pozbędziesz problemu z kobietami (a warto, życie będzie lepsze), to nawet dasz się lubić . Może nawet i kobiecie.
Avatar
joa / 19 stycznia 2010 r. o 14:41
hit napisał:
Nadal zachowujecie się jak bezrozumna zgraja. Trzeba znać proporcje przewinień. Anioły są tylko w niebie.
Ludzie są tylko ludżmi i mpopełniają nieraz idiotyczne błędy. Awantura o przejazd samochodem. śłusznie , prywaty nie wolno tolerować, ale jak poprzednie ekipy zatrudniały całe rodziny, znajomych i znajomych znajomych/ urząd, MPWIK i inne/ , rozbijały się służbowymi samochodami bez GPS, kierowcy po kilka godzin czekali pod knajpami, to było wszystko w porządku.
Teraz są konkursy, GPSy, kobieta chciała skorzystać z e służbowego samochodu, trochę bezmyśnie , ale zapłacić chciała, prawdopodobnie mąż nie ma prawa jazdy i nie mają samochodu, nie jest to wytłumaczeniem ale wyjaśnia jej sposób załatwienia dojazdu/. Z gów.a robi się wrzawę a nikt nie dostrzega,że jako jedyna instytucja wprowadzili GPS, więc nie chcieli nic kombinować.
Zobaczcie jak to robią inni???
Gdyby ktokolwiek miał jakiekolwiek "kwity" na Wasilewskiego dawno by je użył!!!
Adam Wasilewski to człowiek mądry i zna proporcje w ocenianiu ludzi. Na pewno ją opier..lił i przywołał do porządku. Przecież nie będzie wymieniał baby na kilka miesięcy przed zakończeniem kadencji bo to i trwa i odpowiedniego kandydata nie ma. Zresztą taka sprawa kwalifikuje się tylko do upomnienia zważywszy,że E. Kołodziej coś tam miała do załatwienia.
o męskie decyzje też się nie martwcie bo pokazał je jasno wywalając Fijałkowskiego, Fijałkę, kilku dyrektorów, Mącikową wstawił do kąta/ nie mógł jej wywalić bo prokuratura umorzyła sprawęa delikwentka jest w okresie przedemerytalnym czyli chronionym/.
Jodłowską mimoże jest z PO podał do prokuratury, niech rozliczy się z niejasnych interesów.
Szukajcie prawdziwych przestępców a nie kobitek, które zrobiły głupawe pociągnięcie zanim pomyślały.
Dlatego zachęcam głosujmy na facetów bo baba zawsze coś głupiego wymyśli i narobi innym kłopotu.
Odczepcie się od urzędu, który jako jedyny jeżdzi z GPSami.
Jak się jeden z drugim nudzi to niech pilnuje tych co olali GPS i jezdzą sobie bez stresu.

Coś ty się człowieku uczepił tych GPS-ów. Co ma piernik do wiatraka? Jak widać GPS-Y nic w przypadku tej Pani nie dały. Czy GPS nauczy kogoś moralności? Piszesz, że to głupie i babskie. No, nie. Pani Prezydent to stanowisko a nie charakter i bez względu na płeć należy stosować takie same normy. Co mnie obchodzi, że mąż nie ma prawa jazdy. Jak stać na taki wyjazd to i stać na dojazd na lotnisko. A swoją drogą, niezły z ciebie wychodzi szowinista.

Coś ty się człowieku uczepił tych GPS-ów. Co ma piernik do wiatraka? Jak widać GPS-Y nic w przypadku tej Pani nie dały. Czy GPS nauczy kogoś moralności? Piszesz, że to głupie i babskie. No, nie. Pani Prezydent to stanowisko a nie charakter i bez względu na płeć należy stosować takie same normy. Co mnie obchodzi, że mąż nie ma prawa jazdy. Jak stać na taki wyjazd to i stać na dojazd na lotnisko. A swoją drogą, niezły z ciebie wychodzi szowinista. rozwiń
Avatar
Lubelak / 9 lutego 2010 r. o 11:46
Co wszyscy tak na tę p.Kruk nastajecie? Ja dzięki niej założyłem sprawę UM w sądzie o zwrot nadpłaty na kartę pojazdu, oby takich więcej.
Avatar
joa / 21 stycznia 2010 r. o 09:18
To jak musiała oszukiwać przez cały okres swojej kadencji. Myślę, że niejedne by wyszły "kwiatki". I to ma być osoba społecznego zaufania!!! Widocznie tej Pani ciągle mało. Ot przykład dla podwładnych.
Avatar
joa / 21 stycznia 2010 r. o 09:11
mig napisał:
prokuratura się wzięła za sprawę - ktoś tu celnie podał artykuł pod kątem przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego (do 3 lat paki).

przy okazji wyszły bilingi ze służbowej komóreczki - podczas urlopu pani prezydent wykonała połączenia na kwotę 1430 zł ...

brak słów już żeby to skomentować - może ktoś mi pomoże ?

Boże! Nie wierzę. Przecież to już kwalifikuje do dymisji. A może musiała być tak zapracowana na urlopie w przerwie świątecznej. Kto wie.

Boże! Nie wierzę. Przecież to już kwalifikuje do dymisji. A może musiała być tak zapracowana na urlopie w przerwie świątecznej. Kto wie. rozwiń
Avatar
mig / 21 stycznia 2010 r. o 08:55
prokuratura się wzięła za sprawę - ktoś tu celnie podał artykuł pod kątem przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariusza publicznego (do 3 lat paki).

przy okazji wyszły bilingi ze służbowej komóreczki - podczas urlopu pani prezydent wykonała połączenia na kwotę 1430 zł ...

brak słów już żeby to skomentować - może ktoś mi pomoże ?
Avatar
dzwon / 19 stycznia 2010 r. o 17:41
BESZCZELNY BABSZTYL -1100 zł. i przepraszam! Na pewno to nie pierwszy i nie ostatni raz! A PO JAKĄ CHOLERĘ TE ULOTKI W MALEZJI POTRZEBNE-jeden wielki fałsz !
Avatar
UPRawniony do głosowania / 19 stycznia 2010 r. o 16:00
Pani prezydent, nie mam POjęcia z jakiej partii ale zaPOwne PSL-PiS-SLD-PO i tak między nimi nie ma żadnej różnicy, POleciała do Malezji załatwić sprawę fabryki Husqvarny. Tam jest mało biurokracji, niskie podatki i składki, tanie paliwo i prąd. I tam właśnie POwstanie ta fabryka szybciej niż w LUblinie. A z drugiej strony to trochę się dziwię PO co czepiać się głupich 1100zł jak POwstaje stadion narodowy za 3mld zł a 2 lata temu mówili, że będzie kosztować 300mln i o tym jest wszędzie jakoś dziwnie cicho.
Avatar
~gość~ / 19 stycznia 2010 r. o 15:10
Bezrozumną zgraję to reprezentujesz ty panie "hicie?. POpaptało ci sie kompletnie. " Zasługi" pana Prezydenta w gnojeniu niektórych ludzi na zamówienie POlityczne zaliczasz do osiagnięć? Dobre rozumowanie i także na zamówienie. A gdzie uczciwość, bezstronność i rzetelność? Tego wam brak bo te cechy omijaja Ratusz. Kołodziej Wnuk wykazuje nie pierwszy raz ogromną arogancje wobec ludzi i jest znaną intrygantka nie tylko teraz ale jeszcze z czasów gdy nie pracowała w Ratuszu. Teraz robi to samo.Otwórz oczy, dołóż starań aby zgłębić problemy i spójrz na sprawy nie przez ratuszowe szyby. Unikniesz śmieszności i zniknie twoje dobre samoPOczucie. Zobaczysz poza GPS w ratuszowych samochodach inne problemy które nie są osiagnieciem tej ekipy a ją dyskwalifikują. A tak dodatkowo- Kim zamienił Wasilewski Fijałkowskiego i czy miało to jakiś sens? Babsko ( Elżbieta Kolodziej Wnuk) wykazujace taki stosunek do drugiego człowieka na tym stołku? I to niby jest osiagnieciem Prezydenta? Ta decyzja go kompromituje!
Bezrozumną zgraję to reprezentujesz ty panie "hicie?. POpaptało ci sie kompletnie. " Zasługi" pana Prezydenta w gnojeniu niektórych ludzi na zamówienie POlityczne zaliczasz do osiagnięć? Dobre rozumowanie i także na zamówienie. A gdzie uczciwość, bezstronność i rzetelność? Tego wam brak bo te cechy omijaja Ratusz. Kołodziej Wnuk wykazuje nie pierwszy raz ogromną arogancje wobec ludzi i jest znaną intrygantka nie tylko teraz ale jeszcze z czasów gdy nie pracowała w Ratuszu. Teraz robi to samo.Otwórz oczy, dołóż sta... rozwiń
Avatar
ziaba / 19 stycznia 2010 r. o 14:49
joa napisał:
Coś ty się człowieku uczepił tych GPS-ów. Co ma piernik do wiatraka? Jak widać GPS-Y nic w przypadku tej Pani nie dały. Czy GPS nauczy kogoś moralności? Piszesz, że to głupie i babskie. No, nie. Pani Prezydent to stanowisko a nie charakter i bez względu na płeć należy stosować takie same normy. Co mnie obchodzi, że mąż nie ma prawa jazdy. Jak stać na taki wyjazd to i stać na dojazd na lotnisko. A swoją drogą, niezły z ciebie wychodzi szowinista.


GPSy dały tyle, że na drugi raz jeden z drugim się poważnie zastanowi, co mu wolno, a co nie. Bo większość urzedników po klapnięciu na stołek jest zdania, że wolno wszystko, i do tej pory faktycznie tak było.
Niestety, niektórym trzeba tłumaczyć podstawy. Można oczywiście takich ludzi nie wybierać, tylko akurat w Lublinie nikt normalny się nie śpieszy do polityki, bo się niedobrze robi. Pieniądze można zarobić inaczej, niekoniecznie na takich żałosnych szwindelkach.
Mamy od dłuższego czsu w "magistracie" określony rodzaj ludzi i nie wygląda na to, żeby się to miało zmienić. Mentalnie - klasyczne małe miasteczko z wójtem, plebanem, ale bez młynarza, bo przemysłu póki co praktycznie nie ma. dla wygodnych i "osiadłych" tzw kariera w urzędzie i okolicach to jedyna sensowna opcja.
A zresztą - kto by spożytkował takich 'specjalistów"? Z normalnej firmy rozliczającej ludzi z efektów pracy wylecieliby po okresie próbnym. A tak uważają się za dygnitarzy.


GPSy dały tyle, że na drugi raz jeden z drugim się poważnie zastanowi, co mu wolno, a co nie. Bo większość urzedników po klapnięciu na stołek jest zdania, że wolno wszystko, i do tej pory faktycznie tak było.
Niestety, niektórym trzeba tłumaczyć podstawy. Można oczywiście takich ludzi nie wybierać, tylko akurat w Lublinie nikt normalny się nie śpieszy do polityki, bo się niedobrze robi. Pieniądze można zarobić inaczej, niekoniecznie na takich żałosnych szwindelkach.
Mamy od dłuższego czsu w "magist... rozwiń
Avatar
Gość / 19 stycznia 2010 r. o 14:42
hit napisał:
Dlatego zachęcam głosujmy na facetów bo baba zawsze coś głupiego wymyśli i narobi innym kłopotu.


Oprócz tego zdania nawet mądry wpis. Jak się pozbędziesz problemu z kobietami (a warto, życie będzie lepsze), to nawet dasz się lubić . Może nawet i kobiecie.
Avatar
joa / 19 stycznia 2010 r. o 14:41
hit napisał:
Nadal zachowujecie się jak bezrozumna zgraja. Trzeba znać proporcje przewinień. Anioły są tylko w niebie.
Ludzie są tylko ludżmi i mpopełniają nieraz idiotyczne błędy. Awantura o przejazd samochodem. śłusznie , prywaty nie wolno tolerować, ale jak poprzednie ekipy zatrudniały całe rodziny, znajomych i znajomych znajomych/ urząd, MPWIK i inne/ , rozbijały się służbowymi samochodami bez GPS, kierowcy po kilka godzin czekali pod knajpami, to było wszystko w porządku.
Teraz są konkursy, GPSy, kobieta chciała skorzystać z e służbowego samochodu, trochę bezmyśnie , ale zapłacić chciała, prawdopodobnie mąż nie ma prawa jazdy i nie mają samochodu, nie jest to wytłumaczeniem ale wyjaśnia jej sposób załatwienia dojazdu/. Z gów.a robi się wrzawę a nikt nie dostrzega,że jako jedyna instytucja wprowadzili GPS, więc nie chcieli nic kombinować.
Zobaczcie jak to robią inni???
Gdyby ktokolwiek miał jakiekolwiek "kwity" na Wasilewskiego dawno by je użył!!!
Adam Wasilewski to człowiek mądry i zna proporcje w ocenianiu ludzi. Na pewno ją opier..lił i przywołał do porządku. Przecież nie będzie wymieniał baby na kilka miesięcy przed zakończeniem kadencji bo to i trwa i odpowiedniego kandydata nie ma. Zresztą taka sprawa kwalifikuje się tylko do upomnienia zważywszy,że E. Kołodziej coś tam miała do załatwienia.
o męskie decyzje też się nie martwcie bo pokazał je jasno wywalając Fijałkowskiego, Fijałkę, kilku dyrektorów, Mącikową wstawił do kąta/ nie mógł jej wywalić bo prokuratura umorzyła sprawęa delikwentka jest w okresie przedemerytalnym czyli chronionym/.
Jodłowską mimoże jest z PO podał do prokuratury, niech rozliczy się z niejasnych interesów.
Szukajcie prawdziwych przestępców a nie kobitek, które zrobiły głupawe pociągnięcie zanim pomyślały.
Dlatego zachęcam głosujmy na facetów bo baba zawsze coś głupiego wymyśli i narobi innym kłopotu.
Odczepcie się od urzędu, który jako jedyny jeżdzi z GPSami.
Jak się jeden z drugim nudzi to niech pilnuje tych co olali GPS i jezdzą sobie bez stresu.

Coś ty się człowieku uczepił tych GPS-ów. Co ma piernik do wiatraka? Jak widać GPS-Y nic w przypadku tej Pani nie dały. Czy GPS nauczy kogoś moralności? Piszesz, że to głupie i babskie. No, nie. Pani Prezydent to stanowisko a nie charakter i bez względu na płeć należy stosować takie same normy. Co mnie obchodzi, że mąż nie ma prawa jazdy. Jak stać na taki wyjazd to i stać na dojazd na lotnisko. A swoją drogą, niezły z ciebie wychodzi szowinista.

Coś ty się człowieku uczepił tych GPS-ów. Co ma piernik do wiatraka? Jak widać GPS-Y nic w przypadku tej Pani nie dały. Czy GPS nauczy kogoś moralności? Piszesz, że to głupie i babskie. No, nie. Pani Prezydent to stanowisko a nie charakter i bez względu na płeć należy stosować takie same normy. Co mnie obchodzi, że mąż nie ma prawa jazdy. Jak stać na taki wyjazd to i stać na dojazd na lotnisko. A swoją drogą, niezły z ciebie wychodzi szowinista. rozwiń