Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park linowy nad zalewem Zemborzyckim już działa

Utworzony przez fufa, 30 kwietnia 2011 r. o 07:46 Powrót do artykułu
http://urlwebtool.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, widziałem to - moim zdaniem rewelacyjna sprawa się zapowiada, zawsze to jakaś rozrywka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Heh, widziałem to - moim zdaniem rewelacyjna sprawa się zapowiada, zawsze to jakaś rozrywka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem razem z narzeczoną. Na prawdę fajna sprawa, wymaga trochę wysiłku, ale było rewelacyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie żebym był upierdliwy, ale kiedyś park - to był jakiś obszar większy lub mniejszy z drzewami. teraz jest park jurajski, park technologiczny i park linowy. to redaktor Dziennika wymyślił czy inwestor ? P.S. widziałem kiedyś taki dziwoląg - stolarka aluminiowa ( ?!!! ) a flota - to nie grupa okrętów, tylko grupa samochodów ciężarowych. jest dziś normą ten słowotwórczy bełkot. niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kejt napisał:
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
Nie, pisząc nie mam porównania jak na Lublin to byłem zaskoczony, że coś takiego zrobili, ale jak masz jakieś fajne "parki" na uwadze to napisz, może się kiedyś wybiorę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój. Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;] Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy są zaczerpywane z innych, choć tu sam często nie popieram, bo jest tyle polskich określeń, ale niektórych nie ma i lepiej jest zaczerpnąć. Weźcie się ludzie zastanówcie, bo ostatnio jaki artykuł nie czytać tylko sięczepiacie, byle czego aby się czepić. To, że dziennik wschodni redagują całkowicie niekompetentne osoby już widzieliśmy kilkaset razy ale nie oznacza to, że wszystkiego trzeba się czepić, bo ktoś użył złego słowa (złego w sensie, poprawne gramatycznie i językowo, ale nowe, nie pasujące danemu czytelnikowi) Ludzie szału mozna dostać, jest wolność słowa, i niech sobie piszą co chcą, wy też zresztą ale niech wszystscy się najpiewr zastanowią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brumdum napisał:
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój. Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;] Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy są zaczerpywane z innych, choć tu sam często nie popieram, bo jest tyle polskich określeń, ale niektórych nie ma i lepiej jest zaczerpnąć. Weźcie się ludzie zastanówcie, bo ostatnio jaki artykuł nie czytać tylko sięczepiacie, byle czego aby się czepić. To, że dziennik wschodni redagują całkowicie niekompetentne osoby już widzieliśmy kilkaset razy ale nie oznacza to, że wszystkiego trzeba się czepić, bo ktoś użył złego słowa (złego w sensie, poprawne gramatycznie i językowo, ale nowe, nie pasujące danemu czytelnikowi) Ludzie szału mozna dostać, jest wolność słowa, i niech sobie piszą co chcą, wy też zresztą ale niech wszystscy się najpiewr zastanowią.
no pewnie , jest całkowita wolność słowa, i pisanie z błędami ortograficznymi na maturze , też powinno być dozwolone, tak ? w ogóle jest wolność i żadne normy kulturalne, moralne czy językowe nie powinny obowiązywać , każdy powinien postępować , tak jak uważa za stosowne i jak mu się podoba. p.s. ale stolarka aluminiowa fajne , prawda? albo jak leci samolot z bombami - to teraz jest misja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam Złoty Stok. Duży Park linowy i najdłuższa tyrolka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalew Zemborzycki to jedna z atrakcji Lubelszczyzny. Zbiornik ten znajduje się w granicach administracyjnych Lublina, przez co jego atrakcyjniosc wzrasta. Przypływ turystów spowodowany jest powstawaniem wielu nowych atrakcji nad tym zbiornikiem jak naprzykład wlasnie największa atrakcj Zalewu Zemborzyckiego - park linowy czy baseny. Ponadto na uwagę zasługuje wyciąg nart wodnych i wspaniał scieżka rowerowa która można dojechać niemal z kazdego punktu miasta nad zalew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie ma nad Zalewem żadnego godnego uwagi ośrodka, domków, pola namiotowego. Moim zdaniem to największa wada tego miejsca, a byłaby to niewątpliwie opłacalna inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...