Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 kwietnia 2011 r.
14:59
Edytuj ten wpis

Park linowy nad zalewem Zemborzyckim już działa

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 12 A A
Szukasz rozrywek na majówkę? Wybierz się do parku linowego w Dąbrowie w Lublinie (Barłtomiej Żurawsk
Szukasz rozrywek na majówkę? Wybierz się do parku linowego w Dąbrowie w Lublinie (Barłtomiej Żurawsk

Park linowy w Dąbrowie już działa. Na razie gotowe są dwie trasy: jedna dla dzieci, druga dla dorosłych. Dwie kolejne będą gotowe za kilka dni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To największa atrakcja tegorocznych wakacji nad zalewem. Park powstał od strony Dąbrowy, za ośrodkiem Słoneczny Wrotków i wypożyczalnią sprzętu wodnego. W lesie zostały rozciągnięte liny (od kilku do kilkunastu metrów nad ziemią), po których – pod okiem specjalistów – można się wspinać i chodzić.

Od piątku gotowe są dwie trasy: jedna dla dzieci, druga dla dorosłych. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia we wspinaczce, powinien przygotować się na sporą dawkę adrenaliny. Będzie musiał przejechać od drzewa do drzewa na linie rozpiętej ok. sześć metrów nad ziemią. Potem po palu buszmena, czyli pniu ze stopniami, trzeba się dostać na platformę, potem przejść między drzewami po moście.

Zadanie trudne, ale nie najtrudniejsze. Najbardziej ambitna trasa – rozwieszona na wysokości 14 metrów – będzie gotowa dopiero za parę dni.

Bilet na trasę dla dzieci kosztuje 15 zł, a na pozostałe od 20 do 30 zł. Nie ma limitu czasu. Park jest czynny codziennie od godz. 10 do zmierzchu.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Charlie / 18 sierpnia 2011 o 14:56
0
Szkoda tylko, że nie ma nad Zalewem żadnego godnego uwagi ośrodka, domków, pola namiotowego. Moim zdaniem to największa wada tego miejsca, a byłaby to niewątpliwie opłacalna inwestycja
Avatar
VINCI / 18 sierpnia 2011 o 13:35
0
[url="http://######zalewzemborzycki.hpark.pl"]Zalew Zemborzycki[/url]to jedna z atrakcji Lubelszczyzny. Zbiornik ten znajduje się w granicach administracyjnych Lublina, przez co jego atrakcyjniosc wzrasta. Przypływ turystów spowodowany jest powstawaniem wielu nowych atrakcji nad tym zbiornikiem jak naprzykład wlasnie największa atrakcj Zalewu Zemborzyckiego - park linowy czy baseny. Ponadto na uwagę zasługuje wyciąg nart wodnych i wspaniał scieżka rowerowa która można dojechać niemal z kazdego punktu miasta nad zalew.
Avatar
bellesa / 1 maja 2011 o 12:01
0
polecam Złoty Stok. Duży Park linowy i najdłuższa tyrolka
Avatar
jon / 1 maja 2011 o 10:53
0
[quote name='brumdum' timestamp='1304198731' post='471096']
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy są zaczerpywane z innych, choć tu sam często nie popieram, bo jest tyle polskich określeń, ale niektórych nie ma i lepiej jest zaczerpnąć.
Weźcie się ludzie zastanówcie, bo ostatnio jaki artykuł nie czytać tylko sięczepiacie, byle czego aby się czepić. To, że dziennik wschodni redagują całkowicie niekompetentne osoby już widzieliśmy kilkaset razy ale nie oznacza to, że wszystkiego trzeba się czepić, bo ktoś użył złego słowa (złego w sensie, poprawne gramatycznie i językowo, ale nowe, nie pasujące danemu czytelnikowi)
Ludzie szału mozna dostać, jest wolność słowa, i niech sobie piszą co chcą, wy też zresztą ale niech wszystscy się najpiewr zastanowią.
[/quote]

no pewnie , jest całkowita wolność słowa, i pisanie z błędami ortograficznymi na maturze , też powinno być dozwolone, tak ?
w ogóle jest wolność i żadne normy kulturalne, moralne czy językowe nie powinny obowiązywać , każdy powinien postępować , tak jak uważa za stosowne i jak mu się podoba.
p.s.
ale stolarka aluminiowa fajne , prawda?
albo jak leci samolot z bombami - to teraz jest misja
[quote name='brumdum' timestamp='1304198731' post='471096']
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystk... rozwiń
Avatar
brumdum / 30 kwietnia 2011 o 23:25
0
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy są zaczerpywane z innych, choć tu sam często nie popieram, bo jest tyle polskich określeń, ale niektórych nie ma i lepiej jest zaczerpnąć.
Weźcie się ludzie zastanówcie, bo ostatnio jaki artykuł nie czytać tylko sięczepiacie, byle czego aby się czepić. To, że dziennik wschodni redagują całkowicie niekompetentne osoby już widzieliśmy kilkaset razy ale nie oznacza to, że wszystkiego trzeba się czepić, bo ktoś użył złego słowa (złego w sensie, poprawne gramatycznie i językowo, ale nowe, nie pasujące danemu czytelnikowi)
Ludzie szału mozna dostać, jest wolność słowa, i niech sobie piszą co chcą, wy też zresztą ale niech wszystscy się najpiewr zastanowią.
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy s... rozwiń
Avatar
Don / 30 kwietnia 2011 o 23:18
0
[quote name='kejt' timestamp='1304174815' post='470997']
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
[/quote]

Nie, pisząc nie mam porównania jak na Lublin to byłem zaskoczony, że coś takiego zrobili, ale jak masz jakieś fajne "parki" na uwadze to napisz, może się kiedyś wybiorę
[quote name='kejt' timestamp='1304174815' post='470997']
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
[/quote]

Nie, pisząc nie mam porównania jak na Lublin to byłem zaskoczony, że coś takiego zrobili, ale jak masz jakieś fajne "parki" na uwadze to napisz, może się kiedyś wybiorę rozwiń
Avatar
jon / 30 kwietnia 2011 o 22:36
0
nie żebym był upierdliwy, ale kiedyś park - to był jakiś obszar większy lub mniejszy z drzewami.
teraz jest park jurajski, park technologiczny i park linowy.
to redaktor Dziennika wymyślił czy inwestor ?
P.S. widziałem kiedyś taki dziwoląg - stolarka aluminiowa ( ?!!! )
a flota - to nie grupa okrętów, tylko grupa samochodów ciężarowych.
jest dziś normą ten słowotwórczy bełkot. niestety
Avatar
marrrecki / 30 kwietnia 2011 o 19:55
0
Byłem razem z narzeczoną. Na prawdę fajna sprawa, wymaga trochę wysiłku, ale było rewelacyjnie.
Avatar
kejt / 30 kwietnia 2011 o 16:46
0
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
Avatar
kejt / 30 kwietnia 2011 o 16:43
0
[quote name='Don' timestamp='1304159367' post='470933']
Heh, widziałem to - moim zdaniem rewelacyjna sprawa się zapowiada, zawsze to jakaś rozrywka
[/quote]
Avatar
Charlie / 18 sierpnia 2011 o 14:56
0
Szkoda tylko, że nie ma nad Zalewem żadnego godnego uwagi ośrodka, domków, pola namiotowego. Moim zdaniem to największa wada tego miejsca, a byłaby to niewątpliwie opłacalna inwestycja
Avatar
VINCI / 18 sierpnia 2011 o 13:35
0
[url="http://######zalewzemborzycki.hpark.pl"]Zalew Zemborzycki[/url]to jedna z atrakcji Lubelszczyzny. Zbiornik ten znajduje się w granicach administracyjnych Lublina, przez co jego atrakcyjniosc wzrasta. Przypływ turystów spowodowany jest powstawaniem wielu nowych atrakcji nad tym zbiornikiem jak naprzykład wlasnie największa atrakcj Zalewu Zemborzyckiego - park linowy czy baseny. Ponadto na uwagę zasługuje wyciąg nart wodnych i wspaniał scieżka rowerowa która można dojechać niemal z kazdego punktu miasta nad zalew.
Avatar
bellesa / 1 maja 2011 o 12:01
0
polecam Złoty Stok. Duży Park linowy i najdłuższa tyrolka
Avatar
jon / 1 maja 2011 o 10:53
0
[quote name='brumdum' timestamp='1304198731' post='471096']
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy są zaczerpywane z innych, choć tu sam często nie popieram, bo jest tyle polskich określeń, ale niektórych nie ma i lepiej jest zaczerpnąć.
Weźcie się ludzie zastanówcie, bo ostatnio jaki artykuł nie czytać tylko sięczepiacie, byle czego aby się czepić. To, że dziennik wschodni redagują całkowicie niekompetentne osoby już widzieliśmy kilkaset razy ale nie oznacza to, że wszystkiego trzeba się czepić, bo ktoś użył złego słowa (złego w sensie, poprawne gramatycznie i językowo, ale nowe, nie pasujące danemu czytelnikowi)
Ludzie szału mozna dostać, jest wolność słowa, i niech sobie piszą co chcą, wy też zresztą ale niech wszystscy się najpiewr zastanowią.
[/quote]

no pewnie , jest całkowita wolność słowa, i pisanie z błędami ortograficznymi na maturze , też powinno być dozwolone, tak ?
w ogóle jest wolność i żadne normy kulturalne, moralne czy językowe nie powinny obowiązywać , każdy powinien postępować , tak jak uważa za stosowne i jak mu się podoba.
p.s.
ale stolarka aluminiowa fajne , prawda?
albo jak leci samolot z bombami - to teraz jest misja
[quote name='brumdum' timestamp='1304198731' post='471096']
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystk... rozwiń
Avatar
brumdum / 30 kwietnia 2011 o 23:25
0
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy są zaczerpywane z innych, choć tu sam często nie popieram, bo jest tyle polskich określeń, ale niektórych nie ma i lepiej jest zaczerpnąć.
Weźcie się ludzie zastanówcie, bo ostatnio jaki artykuł nie czytać tylko sięczepiacie, byle czego aby się czepić. To, że dziennik wschodni redagują całkowicie niekompetentne osoby już widzieliśmy kilkaset razy ale nie oznacza to, że wszystkiego trzeba się czepić, bo ktoś użył złego słowa (złego w sensie, poprawne gramatycznie i językowo, ale nowe, nie pasujące danemu czytelnikowi)
Ludzie szału mozna dostać, jest wolność słowa, i niech sobie piszą co chcą, wy też zresztą ale niech wszystscy się najpiewr zastanowią.
To jak chcesz byc upierdliwy, to o ile ja się orientuję, to PARK był kiedyś uznawany za jak to powiedziałeś wiekszy lub mniejszy obszar zieleni, i wcale drzew tam nie musiało być, jakieś kwiaty, krzewy, ławeczki, ścieżki cisza spokój.
Masz jeszcze choćby Park narodowy, hmmm to dopiero dziwoląg, no nie ;]
Nie wiem, czy zauważyłeś ale nie które słowa mają kilka znaczeń i to nie od dziś wiadomo, bo 400 lat temu też tak było. Język jak i wszystko inne też ewoluuje więc, nie wiem dla czego dziwisz się, że są słowotwórstwa, że wyrazy s... rozwiń
Avatar
Don / 30 kwietnia 2011 o 23:18
0
[quote name='kejt' timestamp='1304174815' post='470997']
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
[/quote]

Nie, pisząc nie mam porównania jak na Lublin to byłem zaskoczony, że coś takiego zrobili, ale jak masz jakieś fajne "parki" na uwadze to napisz, może się kiedyś wybiorę
[quote name='kejt' timestamp='1304174815' post='470997']
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
[/quote]

Nie, pisząc nie mam porównania jak na Lublin to byłem zaskoczony, że coś takiego zrobili, ale jak masz jakieś fajne "parki" na uwadze to napisz, może się kiedyś wybiorę rozwiń
Avatar
jon / 30 kwietnia 2011 o 22:36
0
nie żebym był upierdliwy, ale kiedyś park - to był jakiś obszar większy lub mniejszy z drzewami.
teraz jest park jurajski, park technologiczny i park linowy.
to redaktor Dziennika wymyślił czy inwestor ?
P.S. widziałem kiedyś taki dziwoląg - stolarka aluminiowa ( ?!!! )
a flota - to nie grupa okrętów, tylko grupa samochodów ciężarowych.
jest dziś normą ten słowotwórczy bełkot. niestety
Avatar
marrrecki / 30 kwietnia 2011 o 19:55
0
Byłem razem z narzeczoną. Na prawdę fajna sprawa, wymaga trochę wysiłku, ale było rewelacyjnie.
Avatar
kejt / 30 kwietnia 2011 o 16:46
0
Witam.Czy pisząc że fajny masz jakieś porównanie np w Krościenku, Rytrze czy Krynicy?Bo tamte to są fajne. A tu zastanawiam się co wymyślili.Nic to, trzeba się przejechać i zobaczyć.
Avatar
kejt / 30 kwietnia 2011 o 16:43
0
[quote name='Don' timestamp='1304159367' post='470933']
Heh, widziałem to - moim zdaniem rewelacyjna sprawa się zapowiada, zawsze to jakaś rozrywka
[/quote]
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 0

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 2 2

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 21 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 513 49

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 10

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.