Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parking pod CH Lublin Plaza: Nowy cennik od 2 listopada

Utworzony przez OP, 1 listopada 2012 r. o 19:01 Powrót do artykułu
A ja robię zakupy w Olimpie i mam ich parking w d***. Jeszcze jak zrobią multikino to koło Plazy nawet nie przejadę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to tylko czekać na felicity i ikeę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile pamietam placimy w plazie za to zeby nie parkowali tam okoliczni pracownicy i mieszkancy(długo) wiec ile prawdy bylo w tej strategii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego się po Żydzie spodziewać? Norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam omijam daleko te nowobogackie sklepy niby to wielka galeria a za głupi parking trzeba płacić. Za kibel też? a może za wejście do sklepu żeby nie łazić bez kupowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał być biurowiec i parking za freeko, odkąd zrobili płatny nie byłem w tym przybytku i nadal się nie wybieram. wszystkiego dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lbn napisał:
Czego się po Żydzie spodziewać? Norma.
O, widzę że nie tylko ja tu wiem o co kaman...racja proszę Ciebie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli parking drożeje dwukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no co racja to racja, smiech w zywe oczy,ja również jeżdzę do PLAZY tylko do kina, jednak kiedy zbudują Mulitkino w Olimpie nawet sie w tej plazie żydowskiej nie pokaże. Dziwie sie ze właciciele sklepów z plazy nie protestuja- przeciez traca przez to klientów? Acha i powiem ze kiedy byl parking bezplatny tez dalo sie zaparkowac, trzeba bylo sie troche pokrecic, czasem pokombinowac ale nie przypominam sobie sytuacji zebym nie znalazla miejsca do parkowania. Inny problem na bezpłatych jest taki ze multum osob parkuje jak barany- na dwoch miejscach postojowych- podobno jest to wykroczenie, no ale jak zajecie miejsca dla inwalidy nie jest karane mimo paragrafu to co takie wykroczenie:/ Jednym słowem troche kulutry i rozwagi, a sie pomiescimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woytec napisał:
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
Zgadzam się. To obłęd! Jak jakiś niesmaczny żart. Czekam na kino w Olimpie, parking duży, darmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...