Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 listopada 2012 r.
16:44
Edytuj ten wpis

Parking pod CH Lublin Plaza: Nowy cennik od 2 listopada

0 12 A A
Od 2 listopada płacimy inne stawki za parkowanie pod Plazą (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
Od 2 listopada płacimy inne stawki za parkowanie pod Plazą (Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Więcej zapłacą ci kierowcy, którzy przyjeżdżają na krótko, a mniej będą kosztowały dłuższe postoje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za pierwszych 15 minut postoju na parkingu pod Centrum Handlowym Lublin Plaza nie trzeba w ogóle płacić.

Jednak według nowego cennika już pierwsza i druga godzina kosztują po 1 zł (do tej pory po 50 gr).

Bez zmian pozostaje cena trzeciej godziny: to nadal 2 zł. Spada za to opłata za czwartą i każdą kolejną godzinę postoju – z 4 do 3 zł.

Pierwsze trzy godziny parkowania są darmowe dla klientów klubu fitness i kina w centrum handlowym. Za kolejne godziny opłata będzie liczona tak, jak od pierwszej godziny postoju.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jojo / 2 listopada 2012 o 15:04
0
[quote name='Woytec' timestamp='1351796954' post='689244']
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
[/quote]

Zgadzam się. To obłęd! Jak jakiś niesmaczny żart. Czekam na kino w Olimpie, parking duży, darmowy.
[quote name='Woytec' timestamp='1351796954' post='689244']
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
[/quote]

Zgadzam się. To obłęd! Jak jakiś niesm... rozwiń
Avatar
m / 2 listopada 2012 o 11:46
0
złodzieje
Avatar
ja@ / 2 listopada 2012 o 09:44
0
no co racja to racja, smiech w zywe oczy,ja również jeżdzę do PLAZY tylko do kina, jednak kiedy zbudują Mulitkino w Olimpie nawet sie w tej plazie żydowskiej nie pokaże. Dziwie sie ze właciciele sklepów z plazy nie protestuja- przeciez traca przez to klientów?
Acha i powiem ze kiedy byl parking bezplatny tez dalo sie zaparkowac, trzeba bylo sie troche pokrecic, czasem pokombinowac ale nie przypominam sobie sytuacji zebym nie znalazla miejsca do parkowania.
Inny problem na bezpłatych jest taki ze multum osob parkuje jak barany- na dwoch miejscach postojowych- podobno jest to wykroczenie, no ale jak zajecie miejsca dla inwalidy nie jest karane mimo paragrafu to co takie wykroczenie:/ Jednym słowem troche kulutry i rozwagi, a sie pomiescimy
no co racja to racja, smiech w zywe oczy,ja również jeżdzę do PLAZY tylko do kina, jednak kiedy zbudują Mulitkino w Olimpie nawet sie w tej plazie żydowskiej nie pokaże. Dziwie sie ze właciciele sklepów z plazy nie protestuja- przeciez traca przez to klientów?
Acha i powiem ze kiedy byl parking bezplatny tez dalo sie zaparkowac, trzeba bylo sie troche pokrecic, czasem pokombinowac ale nie przypominam sobie sytuacji zebym nie znalazla miejsca do parkowania.
Inny problem na bezpłatych jest taki ze multum osob parkuje jak barany- na... rozwiń
Avatar
iar / 2 listopada 2012 o 07:24
0
Czyli parking drożeje dwukrotnie.
Avatar
Gość / 1 listopada 2012 o 23:51
0
[quote name='Lbn' timestamp='1351796032' post='689239']
Czego się po Żydzie spodziewać? Norma.
[/quote]

O, widzę że nie tylko ja tu wiem o co kaman...racja proszę Ciebie!!!!!!!!!
Avatar
AlKoholick / 1 listopada 2012 o 20:17
0
miał być biurowiec i parking za freeko, odkąd zrobili płatny nie byłem w tym przybytku i nadal się nie wybieram. wszystkiego dobrego.
Avatar
Woytec / 1 listopada 2012 o 20:09
0
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
Avatar
ja / 1 listopada 2012 o 19:54
0
Ja tam omijam daleko te nowobogackie sklepy niby to wielka galeria a za głupi parking trzeba płacić. Za kibel też? a może za wejście do sklepu żeby nie łazić bez kupowania?
Avatar
Lbn / 1 listopada 2012 o 19:53
0
Czego się po Żydzie spodziewać? Norma.
Avatar
pixi / 1 listopada 2012 o 19:45
0
o ile pamietam placimy w plazie za to zeby nie parkowali tam okoliczni pracownicy i mieszkancy(długo) wiec ile prawdy bylo w tej strategii
Avatar
jojo / 2 listopada 2012 o 15:04
0
[quote name='Woytec' timestamp='1351796954' post='689244']
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
[/quote]

Zgadzam się. To obłęd! Jak jakiś niesmaczny żart. Czekam na kino w Olimpie, parking duży, darmowy.
[quote name='Woytec' timestamp='1351796954' post='689244']
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
[/quote]

Zgadzam się. To obłęd! Jak jakiś niesm... rozwiń
Avatar
m / 2 listopada 2012 o 11:46
0
złodzieje
Avatar
ja@ / 2 listopada 2012 o 09:44
0
no co racja to racja, smiech w zywe oczy,ja również jeżdzę do PLAZY tylko do kina, jednak kiedy zbudują Mulitkino w Olimpie nawet sie w tej plazie żydowskiej nie pokaże. Dziwie sie ze właciciele sklepów z plazy nie protestuja- przeciez traca przez to klientów?
Acha i powiem ze kiedy byl parking bezplatny tez dalo sie zaparkowac, trzeba bylo sie troche pokrecic, czasem pokombinowac ale nie przypominam sobie sytuacji zebym nie znalazla miejsca do parkowania.
Inny problem na bezpłatych jest taki ze multum osob parkuje jak barany- na dwoch miejscach postojowych- podobno jest to wykroczenie, no ale jak zajecie miejsca dla inwalidy nie jest karane mimo paragrafu to co takie wykroczenie:/ Jednym słowem troche kulutry i rozwagi, a sie pomiescimy
no co racja to racja, smiech w zywe oczy,ja również jeżdzę do PLAZY tylko do kina, jednak kiedy zbudują Mulitkino w Olimpie nawet sie w tej plazie żydowskiej nie pokaże. Dziwie sie ze właciciele sklepów z plazy nie protestuja- przeciez traca przez to klientów?
Acha i powiem ze kiedy byl parking bezplatny tez dalo sie zaparkowac, trzeba bylo sie troche pokrecic, czasem pokombinowac ale nie przypominam sobie sytuacji zebym nie znalazla miejsca do parkowania.
Inny problem na bezpłatych jest taki ze multum osob parkuje jak barany- na... rozwiń
Avatar
iar / 2 listopada 2012 o 07:24
0
Czyli parking drożeje dwukrotnie.
Avatar
Gość / 1 listopada 2012 o 23:51
0
[quote name='Lbn' timestamp='1351796032' post='689239']
Czego się po Żydzie spodziewać? Norma.
[/quote]

O, widzę że nie tylko ja tu wiem o co kaman...racja proszę Ciebie!!!!!!!!!
Avatar
AlKoholick / 1 listopada 2012 o 20:17
0
miał być biurowiec i parking za freeko, odkąd zrobili płatny nie byłem w tym przybytku i nadal się nie wybieram. wszystkiego dobrego.
Avatar
Woytec / 1 listopada 2012 o 20:09
0
Te 3h darmowe to fikcja! Przyjeżdżając do Plazy jakieś 30 minut przed seansem, bo "za 15 minut" przepada rezerwacja miejsc i idać do kina na seans 2h + 30 minut reklam płacimy nie 1 zł a 4 zł! To jest chore! Cinema City powinno "resetować" początkowy czas, a nie 3h za darmo, ale kolejna godzina traktowana jest jako czwarta a nie pierwsza. PARANOJA!
Avatar
ja / 1 listopada 2012 o 19:54
0
Ja tam omijam daleko te nowobogackie sklepy niby to wielka galeria a za głupi parking trzeba płacić. Za kibel też? a może za wejście do sklepu żeby nie łazić bez kupowania?
Avatar
Lbn / 1 listopada 2012 o 19:53
0
Czego się po Żydzie spodziewać? Norma.
Avatar
pixi / 1 listopada 2012 o 19:45
0
o ile pamietam placimy w plazie za to zeby nie parkowali tam okoliczni pracownicy i mieszkancy(długo) wiec ile prawdy bylo w tej strategii
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant 0 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 0 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 0

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 15 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 3

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!