Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
OD ZŁOTÓWKI NIE ZBIEDNIEJĄ, POZA TYM DOSTAJĄ 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu 500+ na potrzeby dzieci dostają, więc zawodzenie w tej sprawie to przejaw zwykłego dziadowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie 500+ min. z moich podatków to was stać. POzatym dzieci z Lublina mają darmową komunikację miejską też min. za pieniądze z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedpiściami. Jest 500+, jest darmowa komunikacja miejska dla dziatków a w dodatku okolica Globusa jest znakomicie skomunikowana kilkunastoma liniami autobusowymi i trolejbusowymi. A jak ktoś chce wygodnie wozem zajechać to trzeba bulić za przywilej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu 500+ na potrzeby dzieci dostają, więc zawodzenie w tej sprawie to przejaw zwykłego dziadowania.
  Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. I nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drenują kieszenie "plebsu" za przykładem Łupieżcy z Jakubowic.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drenują kieszenie "plebsu" za przykładem Łupieżcy z Jakubowic.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drenują kieszenie "plebsu" za przykładem Łupieżcy z Jakubowic.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...