Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten czlowiek- japolan jest niebezpieczny , nawoluje do nienawisci. Jego komentarze to czysty hejt a nie krytyka czy uwagi.....
 Skoro tak jest to zgłoście to do prokuratury a nie zaśmiecacie forum DW swoim bełkotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten czlowiek- japolan jest niebezpieczny , nawoluje do nienawisci. Jego komentarze to czysty hejt a nie krytyka czy uwagi.....
Skoro tak jest to zgłoście to do prokuratury a nie zaśmiecacie forum DW swoim bełkotem.
 Skoro tak to ty zgłoś do prokuratury, a nie zaśmiecasz forum Dziennika swoim bełkotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ul] Japolan pisze: "
  • Prawda w oczy kole i dlatego łżecie oraz mnie nękacie! Za ile srebrników? Przez kogo płaconych?
  • Jakim trzeba być cieniasem lub wymoczkiem, by zasłużoną krytykę nazywać wzywaniem do nienawiści?!?"
  • [/ul] To co sam przyznałeś, że ten asystent co nosił teczki za profesorem to ty? To jak cię studenci krytykują to nie potrafisz znieść oceny innych? - Tak cię właśnie postrzegają osoby które miały z tobą kontakt. A po drugie nie ma innych osób na lubelskich forach, które tak zajadle krytykują i hejtem prowokują nienawiść. Z braku argumentów - argumenty personalne, obrażanie itp. Ale jak ktoś o Japolanie zacytował co ludzie o nim sądzą to już Wzywanie do nienawiści. Prawda w oczy kole. Spojrz na siebie i na swoją działalność a dopiero później krytykuj innych - bo taki język i retoryka nie przystoi pracownikowi naukowemu uczącemu młodzierz
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    Ten czlowiek- japolan jest niebezpieczny , nawoluje do nienawisci. Jego komentarze to czysty hejt a nie krytyka czy uwagi.....
    Skoro tak jest to zgłoście to do prokuratury a nie zaśmiecacie forum DW swoim bełkotem.
    Skoro tak to ty zgłoś do prokuratury, a nie zaśmiecasz forum Dziennika swoim bełkotem
     Ale co mam zgłosić? Japolan ma rację. Krytyka nie jest żadnym hejtem. Skoro uważacie inaczej to zgłoście to do prokuratury i sąd roztrzygnie. Co prezydent Żuk boi się kolejnej przegranej w sądzie?
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    Nie rozumiem braku działania miasta w zakresie organizacji rozkładów komunikacji zbiorowej. Kiedyś nawet miasto zamówiło ekspertyzę i projekt nowych rozkładów i na tym się skończyło. Tymczasem oczywista jest konieczność gruntownej przebudowy rozkładów i podzielenie tras na takie o różnych priorytetach - głównych, kursujących na najważniejszych osiach komunikacyjnych z dużą częstotliwością oraz dojazdowych, uzupełniających podstawowy szkielet.
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    [ul]   Japolan pisze: "   Prawda w oczy kole i dlatego łżecie oraz mnie nękacie! Za ile srebrników? Przez kogo płaconych?Jakim trzeba być cieniasem lub wymoczkiem, by zasłużoną krytykę nazywać wzywaniem do nienawiści?!?"[/ul]   To co sam przyznałeś, że ten asystent co nosił teczki za profesorem to ty? To jak cię studenci krytykują to nie potrafisz znieść oceny innych? - Tak cię właśnie postrzegają osoby które miały z tobą kontakt. A po drugie nie ma innych osób na lubelskich forach, które tak zajadle krytykują i hejtem prowokują nienawiść. Z braku argumentów - argumenty personalne, obrażanie itp. Ale jak ktoś o Japolanie zacytował co ludzie o nim sądzą to już Wzywanie do nienawiści. Prawda w oczy kole. Spojrz na siebie i na swoją działalność a dopiero później krytykuj innych - bo taki język i retoryka nie przystoi pracownikowi naukowemu uczącemu młodzierz
     Mlodzierz? 
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    Tak jest na większości linii. Nie rozumiem. Lublin nie chce korków ale obcinając ilość linii w tym nie pomoże. Mieszkańcy plus studenci przesiądą się z autobusów do samochodów i zarząd Transportu zbiedniej. Ludzie nie będą wykupywać biletów i stracą kasę. Takie postępowanie Zarządu jest nieracjonalne i nie proporcjonalne do zapotrzebowań.
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    • Słyszałem podczas zajęć z pedagogiki o pozywaniu o alimenty nauczycieli za to, że ... nie dopilnowali uczniów na wycieczce, podczas której uczniowie "bawili się w doktora", i to skutecznie.
    • Czy będą wytaczane analogiczne pozwy w związku z tłokiem w pojazdach lubelskiej komunikacji miejskiej? Pytanie częściowo wiąże się z dowcipem, który kilkanaście lat temu przypomniano w filmie pod tytułem Kamieniak:
    1. W zatłoczonym autobusie nastolatka krzyczy do koleżanek, że chyba zajdzie w ciążę.
    2. Koleżanki pytają o to, z kim.
    3. Tamta odpowiada, że nie wie, bo nie może się odwrócić.
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    • Słyszałem podczas zajęć z pedagogiki o pozywaniu o alimenty nauczycieli za to, że ... nie dopilnowali uczniów na wycieczce, podczas której uczniowie "bawili się w doktora", i to skutecznie.
    • Czy będą wytaczane analogiczne pozwy w związku z tłokiem w pojazdach lubelskiej komunikacji miejskiej? Pytanie częściowo wiąże się z dowcipem, który kilkanaście lat temu przypomniano w filmie pod tytułem Kamieniak:
    1. W zatłoczonym autobusie nastolatka krzyczy do koleżanek, że chyba zajdzie w ciążę.
    2. Koleżanki pytają o to, z kim.
    3. Tamta odpowiada, że nie wie, bo nie może się odwrócić.
     Jak to z kim? Z Japolanem..
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    • Słyszałem podczas zajęć z pedagogiki o pozywaniu o alimenty nauczycieli za to, że ... nie dopilnowali uczniów na wycieczce, podczas której uczniowie "bawili się w doktora", i to skutecznie.
    • Czy będą wytaczane analogiczne pozwy w związku z tłokiem w pojazdach lubelskiej komunikacji miejskiej? Pytanie częściowo wiąże się z dowcipem, który kilkanaście lat temu przypomniano w filmie pod tytułem Kamieniak:
    1. W zatłoczonym autobusie nastolatka krzyczy do koleżanek, że chyba zajdzie w ciążę.
    2. Koleżanki pytają o to, z kim.
    3. Tamta odpowiada, że nie wie, bo nie może się odwrócić.
    Jak to z kim? Z Japolanem..
    [ul] [li]Pudło![/li] [li]Poza tym aktorzy zabiegają o możliwość zagrania w filmie, który reżyseruje pan Zdeněk Troška (przykładem jest pani Lucie Bila, która bardzo starała się o rolę Cyganki w Babich Wrzaskach); ja zaś aktorem nie jestem.[/li] [li]Przyjmuję do wiadomości wyznanie - błędem jednak jest łączenie go ze mną.[/li] [/ul]
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    Cała komunikacja miejsca w Lublinie leży. W ferie I wakacje bardzo mało autobusów. Dlaczego nikt nie pomyśli o ludziach którzy tez musza dojechać do pracy ? Stare ledwo jadące autobusy. Wszędzie oszczędności, a bilety drogie. Przykre jest to co mówią o nas inni. Lublin to wschod i zacofanie. Szkoda, że nie dążymy do lepszych zmian...
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    komunikacja miejska do Zawieprzyc ? może dalej do Parczewa ? to jakieś nieporozumienie
     Jakby były kursy do Parczewa to już w Zawieprzycach nie można by się było wcisnąć.
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    Więcej bezpłatnych przejazdów dla starych bab i uczniów to na pewno MPK będzie miało pieniądze, żeby zwiększyć ilość kursów xD w kwestii starych bab to one jeżdżą bez przerwy i bez sensu i tylko miejsce zajmują osobom, które faktycznie muszą gdzieś pojechać
    Zgłoś do moderatora
    Cytuj
    Odpowiedz
    Strona 4 z 4

    Dodaj odpowiedź:

    Przerwa techniczna ... ...