Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielęgniarki z SPSK4: "Czujemy się jak zbite psy!". Rozmowy bez efektów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lipca 2018 r. o 12:09 Powrót do artykułu
Jak zmniejszą 10 lekarzom to wytarczy na podwyżkę dla 50 pielęgniarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze zbitego psa do pielęgniarki zarabiającej po 8tysi krótka droga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PIELEGNIARKI PRACUJĄ A INNE OSOBY NA KUCHNI ADMINISTRACJA ITP OSTATNIE PODWYZKI 2008 ROK BRUTTO 2700 NIEKTÓRZY I NAJNIŻSZEJ NIE MAJĄ BEZ WYSŁUGI LAT TERAZ 100 ZL PODWYZKI I MUSZĄ PRACOWAC I SIEDZIĆ CICHO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze na jaczewskiego ze specjalizacja to 4 tys. brutto....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stanowiska np. w szpitalach, sądach, urzędach (od gminy, przez powiat, województwo aż do centrali) muszą pełnić klany rodzinne? Wcześniej był jeden (wice) dyrektor o tym samym nazwisko w SPSK 4, teraz następny. Takie "tradycje" rodzinne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy stanowiska np. w szpitalach, sądach, urzędach (od gminy, przez powiat, województwo aż do centrali) muszą pełnić klany rodzinne? Wcześniej był jeden (wice) dyrektor o tym samym nazwisko w SPSK 4, teraz następny. Takie "tradycje" rodzinne?
 Najwidoczniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze na Jaczewskiego 4 tys. brutto - podstawy wynagrodzenia, do tego dodatek stażowy, za tytuł naukowy, za noce i święta czyli dyżury medyczne, gdzie jeden dyżur świąteczny 24 godzinny to miesięczna pensja pielęgniartki. Coś jeszcze pominęłam doktorze z jaczewskiego? A te nowe samochody to z kredytu żony kupione, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mgr Piel z 10 letnim stażem pracy 2790 brutto... Więc o czym rozmawiamy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy chce godnie żyć. Praca pielęgniarki - to nie tylko zawód który jest bardzo szlachetny, wymaga poświęceń i jak najbardziej zasługuje na to to, aby być w miarę wynagradzany. Nie każdy do tego zawodu się nadaje. Ja podziwiam takie osoby i w pełni solidaryzuję się z ich żądaniami!!! Nie dziwmy się , że te kobiety, chcą za swoją pracę, mieć godziwe zarobki. Nie mogę nic powiedzieć złego, w każdym przypadku spotkałam się z pielęgniarkami, które były i empatyczne i miłe. Dlatego, uważam, że w pełni zasługują na wyższe pensje. Całym sercem się podpisuję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODO, RODO obowiązuje a pielęgniarki "muszą się obnażać publicznie" pokazując paski z wypłat, żeby udowodnić ile zarabiają. To jest straszne poniżenie dla pielęgniarek.Udowadniać, żeby społeczeństwu odsłonić prawdę, a społeczeństwo ma to wszystko gdzieś. Komentują głównie inni pracownicy niebędący pielęgniarkami. A na korytarzach niby się do siebie uśmiechamy. Tzn. uśmiechaliśmy się do siebie, ale to było za poprzedniego Dyrektora...Takiego DYREKTORA i Papieża Polaka już nigdy nie będziemy mieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy spsk1?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO STRAJKU SZYKUJĄ SIĘ LEKARZE BO JAK TU ŻYĆ ZA 30.000ZŁ MIESIĘCZNIE PIENIĄDZE ZNAJDUJĄ NA PODWYŻKI TYLKO DLA LEKARZY A INNI SĄ TYLKO DO ROBOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego podwyzki dla pielęgniarek mają byc kosztem pacjentów, ich leczenia, utrzymania, posiłków itp. Jezeli dyrektor mówi, że nie ma to chyba tak jest. Powinien jeszcze za dni strajjku niewyplacic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zarabiam 50 tys i jestem zadowolony i nie bede strajkowal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pracownik--a kto wam zabrania zrobić tak jak pielęgniarki? Może mamy nastawić głowy za innych? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys człowiek za półdarmo pracował i cieszył się że robota była a teraz - szkoda słów z takim podejściem to my kraju nie odbudjemy zrozumcie to wreszcie , skąd nasz rzad ma brac na to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co kasa pielęgniarkom? Kasa jest dla partyjnych elit PiS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gosc-- niech rząd i kosciol sobie odejmie to będzie dla wszystkich potrzebujacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy spsk1?
 Jak moja żona urodzi, potem chodźby potop, możecie se strajkować do usr..j śmierci. z jednej strony rozumiem pielęgniarki, ale z drugiej też płacę składki i mam ograniczony dostęp do świadczeń, mimo że składka ta sama. Jak zwykle w naszym kraju, co by nie było, płatnik składek MUSI być poszkodowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys człowiek za półdarmo pracował  i cieszył się że robota była a teraz - szkoda słów z takim podejściem to my kraju nie odbudjemy  zrozumcie to wreszcie , skąd nasz rzad ma brac na to wszystko
Może zlikwidować 500+, przestać utrzymywać patologie, która przez ten program jeszcze się powiększa, a przeznaczyć te pieniądze na podwyżki dla uczciwie pracujących, albo chociaż niepełnosprawnych 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...