Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsze wyroki za cofnięte gazomierze

Utworzony przez LBN, 20 listopada 2013 r. o 13:58 Powrót do artykułu
No i tu ludzie za kilkadziesiąt tysięcy złotych pójdą siedzieć, mimo że PGNiG też ich okradało cenami za gaz, a Tusk i jego kolesi mimo że kradnią miliardy i to na oczach społeczeństwa żją dalej na wolności czyjąc się bezkarni... To jest własnie Polska... dobrze że z tąd uciekłem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa i wyjedziesz. Gdyby więcej takich bezmuzgowców i ludzi o podobnej moralności wyjechało, to może tu zrobiłoby się trochę lepiej. To jest właśnie Polska, bo bardzo wielu z nas uważa, że my możemy kraść, tylko ONI nie. Ci ONI są za wszystko odpowiedzialni. A kim ONI są?. Pewnie masz nadzieję, i słusznie, że tam gdzie jedziesz złodziej jest złodziejem. Jak większość będzie tak myślało i odpowiednio postępowało, to nie trzeba będzie wyjeżdżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co prawda mnie chodzi o światło, bo mam taryfę weekendową G12 i skrócono mi o jedną godzinę korzystania  tańszej energii tj. wcześniej miałam od godz. 22-6 i od 13-16 tańszą, w tej chwili mam od 22-6 i od 13-15 a nie do 16, i jak zawierałam umowę to tak było, dlaczego zmieniają mi godziny pomimo, że nie mam z nimi zerwanej umowy, co na to prawo, bo to jest dla mnie bezprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...