Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwszy Marsz Równości przejdzie ulicami Lublina. Nie będzie zmiany terminu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2018 r. o 21:14 Powrót do artykułu
Marsz dziwolagow i psychicznie skrzywdzonych istot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie tam maszeruja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Brawo mam nadzieję że geje złoją dupy tych idiotów z onr!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryfka w pierwszym rzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to małe miasto. Filmować, fotografować, piętnować. Nie ma zgody na propagowanie zboczeń !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd, mam nadzieję ze nie przejda. co za  wstyd.  chorzy ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zablokujcie ten marsz wstydu. kto wydał pozwolenie na ten cyrk. liczymy na środowiska narodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale was cebulaki dupa (hehe) boli. ojjj boolii ;) normalni ludzie mają w *** czy przejdzie protest prostytutek, parada operatorów młotów mechanicznych czy kurła zlot satanistów. a p.oj.eby sie nudzą i nie moga zniesc tego, że ktoś ma inne poglądy niż oni. a procesja to co ? to też jest k.u.r.w.a manifestowanie swoich pogladow całemu miastu i jakoś nikt nie broni. jesteście poprostu z.j.e.b.a.n.i. tak samo jak z aborcja co kogo z was obchodzi *** jakiejs innej kobiety ? gó.w.no. ale wasze urojone pohecie wiekszosci każe wam blokować i krytykować wszystko co nie po mysli tej "wiekszosci". zgorszenie dla dzieci ? to k.u.r.w.a ich nie bierz na lubartowska w czasie tych 15 minut tego dnia to sie nie zgorsza. ja tam homo ogólnie mam w *** (hehe) ani nie będe ich wspierać bo co mnie oni obchodza, ani nie będe ich krytykować bo niby za co i z jakiej podstawy ale w życiu nie bede blokować żadnych marszow. jak chca isc katolicy niech ida, jak chca isc satanisci niech ida. ale wy patusy marsz golych lesbijek byście chcieli ale geje wam przeszkadzaja. to chyba strach przed zgwałceniem. jak zwierz. też ze strachu reaguje agresja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marsz dziwolagow i psychicznie skrzywdzonych istot.
 W takim razie idziesz razem ze swoją matką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az przyjdę popatrzeć. Ciekawe czy kogoś znajomego spotkam na "paradzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az przyjdę popatrzeć. Ciekawe czy kogoś znajomego spotkam na "paradzie"
Może księdza z twojej parafii?A nie,oni wolą dzieci. To może swojego kuzyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się dupcą po domach, ale po co ta parada ?? Liczę na bogaty materiał zdjęciowy w celu poszukiwaniu znajomych?? kontrahentów i polityków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Was tak strasznie to przeraża? Boicie się, że sami w środku tacy jesteście czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się dupcą po domach, ale po co ta parada ?? Liczę na bogaty materiał zdjęciowy w celu poszukiwaniu znajomych?? kontrahentów i polityków.
 Szukasz partnera? Może spróbuj w najbliższym kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parada zboczencow to się odbywa w każdą niedzielę w kazdym kościele. Pedofile w sutannach odprawiaja zabobony dla naiwnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro się czyta czyta te komentarze. Czy naprawdę chcecie piętnować kochające się osoby bo nie jest to wasza wizja świata :( Marsz ma za zadanie wesprzeć ich, pokazać że są ludzie którzy wiedzą że miłość jest ważniejsza niż nasze uprzedzenia i nie są osamotnieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byś tak, Damian, wpadł popedałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE JEST NORMALNE. ALKOHOLIZM NAKAZUJĄ LECZYĆ. ĆPANIE NAKAZUJĄ LECZYĆ. NA GRYPĘ SZCZEPIĆ SIĘ. GWAŁCICIELI ZAMYKAJĄ A TU PRZYZWALAJĄ PSYCHOPATOM WYCHODZIĆ NA ULICE. CZAS OBUDZIĆ ŚWIADOMOŚĆ LUDZI I LECZYĆ PATOLOGIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietna inicjatywa, w 100% popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Oni....już od kilku tygodni mam ten event wpisany do notesu i zabiorę całą rodzinę, aby od najmłodszych lat edukować moje dzieci o tym, że wśród nas (być może tuz obok) żyją ludzie pragnący być akceptowanymi za to, kim są! Posiadają niezbywalne prawo do odmienności i przykro mi, że muszą każdego dnia walczyć o poszanowanie dla własnej inności ... Chętnie pomaszeruję wraz z nimi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...