Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany strażnik miejski spowodował wypadek

Utworzony przez ~xyz~, 3 stycznia 2010 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Czy to nie ten co łapał za parkownie w nieprawidłowych miejscach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie nie potepiam straznikow ani ich nie chwale za ich dosc niewdzieczna prace..mysle ze nie jednemu z nas sie zasluzyli i nie jednemu z nas podpadli za tzw.zle parkowanie dla przykladu.szkoda mi feceta za jego glupi wybryk ale mam nadzieje ze bedzie miec teraz duzo czasu na przemyslenie tego co zrobil..a Panowie w mundurach róbcie swoje i nie upijajcie sie w pracy a co dopiero jezdzic samochodem.z powazaniem Lublinianin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, to ten co gania babcie handlujące pietruszką. tubtin - miasto flustracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Straż Miejska od 24 grudnia ma zwiększone uprawnienia,to o co krytykujacym chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd Panowie Mundurowi!!! Kiedyś takie sprawy zamiataliście pod dywan a tym razem się nie Udało!!! Napić się ludzka sprawa, jechać po pijaku również NO ALE ŻEBY OD RAZU SOBIE RĘKĘ ŁAMAĆ- teraz widzimy komu mamy ufać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze jak to możliwe, że jeszcze nie został zwolniony z pracy? W gazetach o tym piszą, a Pan Gogol czy jak tam on się nazywa, musi czekać na potwierdzenie z policji? Już coś kręcą! Za kraty ze śmieciem tak jak z każdym pijanym kierowcą! Prawa to tym burakom z SM powinni zabierać a nie dodawać. Strach się bać jak teraz będą cwaniakowali na ulicach. I mogę dać sobie ręke odciąć że bezpodstawne przeszukania będą nagminnym zjawiskiem w tym roku tak jak w poprzednim karanie za złe parkowanie w miejscach gdzie mogliby dać upomnienie. No ale kasiore trzeba trzepać bo inaczej premii świątecznych nie będzie. A co do "obywatela lublina" chyba coś Ci się pomyliło i to na dodatek grubo jeżeli mówisz o wybryku. Jazda po pijaku nie jest wybrykiem. To jest świadome działanie kierowcy i to zapewne nie pierwszy raz. Nikt go nie potrafił złapać więc policjantów wyręczyły warunki pogodowe. No i mamy kolejnego pijanego do dodania w statystykach do tych bezrobotnych, rowerzystów i fizycznych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o umieszczenie go w statystykach złapanych pijanych kierowców - strażnik miejski, przyszły bezrobotny. No chyba że to ważny pociołek i sprawe się wyciszy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze w Polsce istnieje tak zwana straż miejska której społeczeństwo musi pilnować (przy pomocy policji) aby nie stanowiła zagrożenia na drogach i ulicach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upił się bo nie jadł służbowej zupy z wkładką. Teraz zamiast na zwolnienie lekarskie z naszych składek i podatków powinien odśnieżać ulubione miejsce parad SM - Plac Litweski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może być problem ze zwolnieniem tego pana, ma baaaaaaaaaaardzo szerokie plecy, to jego nie pierwszy taki wybryk, ale zobaczymy.A co SM to prosze nas nie mierzyć jedną miarą.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE OD DZIŚ WIADOMO RZE STRASZ MIEJSKA JEST HLUBOM LUBLINA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są księża i Księża, strażnicy miejscy i Strażnicy Miejscy itd. Nie można oceniać wszystkich jednakowo... Znam kilka osób ze SM i są spoko, ale jest tez paru - porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I WŁAŚNIE O TYM PISAŁEM,PO WASZEJ INFORMACJI O WIĘKSZYCH UPRAWNIENIACH DLA MIEJSKICH STRAŻNIKÓW. KOMU TE UPRAWNIENIA DAJEMY ? W TEJ FORMACJI MOŻE 10% POTRAFI WŁAŚCIWIE JE WYKORZYSTAĆ... RESZTA TO PRZYPADKOWI LUDZIE PO 9-CIO MIESIĘCZNEJ SŁUŻBIE WOJSKOWEJ.CO SIĘ STANIE JEŻELI TAKI DELIKWENT Z PROMILEM W GŁOWIE I PARALIZATOREM W RĘCE ZECHCE MI LUB INNEMU BOGU DUCHA WINNEMU NIESZCZĘŚNIKOWI PRZESZUKAĆ KIESZENIE ? Swojego czasu za PRL-u,w GS-owskiej restauracji w Turobinie zamówiłem flaki,obsługującą kelnerkę,o dość przyzwoitym wyglądzie ,poprosiłem o przyrawy (ponieważ te na stole były wymieszane z popiołem).Kelnerka wyszła na zaplecze,po chwili wraciła komunikując mi "SEFOWA MOWIEŁA ZE SULUNE". DO DZISIEJSZEGO DNIA OPISANE ZDARZENIE PRZYCHODZI MI NA MYŚL KIEDY MAM DO CZYNIENIE Z JAKĄŚ NIEKOMPETENCJĄ .W PRZYPADKU STRAŻY MIEJSKIEJ TEN EPIZOD SPRZED 30-tu LATY WRÓCIŁ JAK BUMERANG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Wstyd Panowie Mundurowi!!! Kiedyś takie sprawy zamiataliście pod dywan a tym razem się nie Udało!!! Napić się ludzka sprawa, jechać po pijaku również NO ALE ŻEBY OD RAZU SOBIE RĘKĘ ŁAMAĆ- teraz widzimy komu mamy ufać!!!
JESTEŚ TOMASZEM A UWIEŻYŁEŚ ŻE "TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO" a skąd wiesz jaki był finał poprzednich,tego typu zdarzeń ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupie komentarze. Gazeta szuka taniej sensacji a wy oczywiście wierzycie ślepo w to co napisali. Nie ma znaczenia teraz kim był albo kim będzie jak wyzdrowieje bo pewnie czeka go długie leczenie i rehabilitacja. Popił w Sylwestra i wsiadł na kacu w samochód. Błąd że przecenił swoje możliwości i tyle. Teraz odpowie za swoje czyny i niech gazeta tu nie pisze że pujdzie do więzienia bo jakby byl wcześniej za to karany przez sąd to by w Straży Miejskiej nie pracował ponad 10 lat. Dostanie zapewne jakiś wyrok ale w zawieszeniu i grzywne bo wsumie tylko jemu coś się stało i tyle. Nie popieram pijaństwa na drodze ale też nie lubie bezprawia i samosądów w gazetach i na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie są czarne owieczki i owce ! Wypił i wsiadł w samochód to jest brak wyobrażni. Wszędzie tak jest jednych sie każe innym pobłaża. Przestańcie psioczyć na Straż Miejska bo gdybyście nie popełniali wykroczeń to by ich nie było! Większość ludzi pewnie by się z wami zamieniła na prace bo podobno zarobki maja niskie jak na taką prace i stresują ich przełożeni domagając się wyników za każdą cene!(JEST TO NIE NORMALNE)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał bo glupi i za to bedzie odpowiadał,wielu jeżdziło po alkocholu 'policjanci, celnicy,aktorzy,dziennikarze,politycy,księża' a ilu jechało co ich nie złapali zróbcie sobie rachunek sumienia i jakie wasze jest postępowanie a jakby takich rzeczy sie nie zdazały to by gazet nie bylo bo o czym to niby by pisali,niestety my Polacy lubimy sensacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanley napisał:
To jeszcze w Polsce istnieje tak zwana straż miejska której społeczeństwo musi pilnować (przy pomocy policji) aby nie stanowiła zagrożenia na drogach i ulicach?
Policja też nie jest święta wielokrotnie to udowodniła i dalej co jaki czas udawadnia tym razem padło na strażników. Najczęśćiej ryba zaczyna psuć się od glowy i rzeczywiście to kolejny przypadek pijaństwa strażnika. W obronie moge napisac ze wielokrotnie dzwoniąc na komęde zawsze przełanczają na straz miejską więc więcej robią niż policja w naszym Lublinie a czarna owca wszędzie sie znajdzie tylko to juz kolejna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co Stasiu ty tak na tą policję wydzwaniasz. Taki mądry jesteś, że gadać z tobą nie chcą i cię do straży przerzucają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Antoni~ napisał:
A po co Stasiu ty tak na tą policję wydzwaniasz. Taki mądry jesteś, że gadać z tobą nie chcą i cię do straży przerzucają.
Nie ma to jak policja o sobie umie same dobre rzeczy pisać i nie widzi własnych błęndów... Najwyrażniej w jednostce straży miejskiej dzieje się coś nie tak bo to kolejny przypadek pijaństwa strażnika z wieloletnim stażem, powinni mieć pojazdy nie oznakowane jak w policji by mogli sie rozwozić to by do takich sytuacji nie dochodziło.A czy strażnik ma układy to sie okaże bo kto ich nie ma w Polsce ma kazdy tylko zależy na jakim poziomie. Wina jest bezwzględna strażnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...