Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 stycznia 2010 r.
19:20
Edytuj ten wpis

Pijany strażnik miejski spowodował wypadek

Autor: Zdjęcie autora bar bk
0 22 A A

W Nowy Rok pijany strażnik miejski z Lublina spowodował wypadek pod Puławami: podczas prywatnego wyjazdu zderzył się swoim volvo z oplem. Strażnik ma złamaną rękę, kierowca opla po badaniach w szpitalu został zwolniony do domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Do wypadku doszło 1 stycznia o godz. 19 w Chrząchówku – mówi Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji. – Kierowca volvo, Arkadiusz D., nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zderzył się czołowo z oplem. Sprawca wypadku miał 0,9 promila alkoholu i wszczęto przeciwko niemu postępowanie karne. Grozi mu do 4,5 lat więzienia.

Jeśli to postępowanie zakończy się wyrokiem skazującym, to Arkadiusz D. będzie musiał pożegnać się ze służbą. Mundur strażnika nosi od ponad 10 lat. Jego przełożeni już wiedzą, w co się wplątał.

– Po otrzymaniu od policji oficjalnego potwierdzenia przebiegu zdarzenia i udziału w nim naszego funkcjonariusza, podejmiemy odpowiednie środki prawne. Zgodne z Kodeksem pracy – zapowiada Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej w Lublinie. – Spodziewamy się, że dokument ten dotrze do nas jutro.

WPADKI STRAŻNIKÓW

• Lublin, listopad 2008 r. Strażnik miejski na służbie trzy godziny przed końcem zmiany upił się i jak gdyby nigdy nic pracował dalej. Wpadł przypadkiem po tym, jak samochód, na który się zaczaił, najechał mu na stopę i trzeba było go odwieźć do szpitala. Komenda Straży Miejskiej milczała o sprawie przez tydzień. O wszystkim dowiedzieliśmy się z listu, który dotarł do naszej redakcji.

• Kraśnik, maj 2009 r. Strażnik miejski z Lublina po pijanemu spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Zatrzymany przez policjantów nie miał siły dmuchać w alkomat. Ale miał siłę opierać się policjantom. Obezwładniony uspokoił się dopiero w policyjnym areszcie.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
futrzany / 21 marca 2011 r. o 13:34
0
www.holubiczko.pl
Avatar
bbb / 15 stycznia 2010 r. o 18:18
0
Witam. A może to ten o którym pisałam już na forum. Opowiem jak dostałam mandat koło uczelni. Zawracałam na miejscu na trawnik. Nagle ktoś zapukał to czerwony Strażnik Miejski. Powiedziałam, że już odjeżdżam, ale nagle usłyszałam wielkie uderzenie w dach pojazdu. Pan Strażnik Miejski, twierdzi że chciałam go przejechać. Był nerwowy, czerwony, może po prostu skacowany. Może to ten sam. Byłam sama kobieta można było powalić po samochodzie odważnie. Szybko wyrobić normy by znowu w spokoju odpłynąć. Jak mnie to cieszy. Może ktoś poda jakieś namiary czy numer Pana zwolnionego. Straszył mnie najpierw 500 zł, z łaski zszedł na 200 zł. Ja nie daję łapówek nie wiem na co liczył. Czerwony był jak nic, a kolega cichutki jak myszka.
Witam. A może to ten o którym pisałam już na forum. Opowiem jak dostałam mandat koło uczelni. Zawracałam na miejscu na trawnik. Nagle ktoś zapukał to czerwony Strażnik Miejski. Powiedziałam, że już odjeżdżam, ale nagle usłyszałam wielkie uderzenie w dach pojazdu. Pan Strażnik Miejski, twierdzi że chciałam go przejechać. Był nerwowy, czerwony, może po prostu skacowany. Może to ten sam. Byłam sama kobieta można było powalić po samochodzie odważnie. Szybko wyrobić normy by znowu w spokoju odpłynąć. Jak mnie to cieszy. Może ktoś poda jakieś nami... rozwiń
Avatar
były policjant / 4 stycznia 2010 r. o 18:11
0
~Antoni~ napisał:
A po co Stasiu ty tak na tą policję wydzwaniasz. Taki mądry jesteś, że gadać z tobą nie chcą i cię do straży przerzucają.

Nie ma to jak policja o sobie umie same dobre rzeczy pisać i nie widzi własnych błęndów... Najwyrażniej w jednostce straży miejskiej dzieje się coś nie tak bo to kolejny przypadek pijaństwa strażnika z wieloletnim stażem, powinni mieć pojazdy nie oznakowane jak w policji by mogli sie rozwozić to by do takich sytuacji nie dochodziło.A czy strażnik ma układy to sie okaże bo kto ich nie ma w Polsce ma kazdy tylko zależy na jakim poziomie. Wina jest bezwzględna strażnika .

Nie ma to jak policja o sobie umie same dobre rzeczy pisać i nie widzi własnych błęndów... Najwyrażniej w jednostce straży miejskiej dzieje się coś nie tak bo to kolejny przypadek pijaństwa strażnika z wieloletnim stażem, powinni mieć pojazdy nie oznakowane jak w policji by mogli sie rozwozić to by do takich sytuacji nie dochodziło.A czy strażnik ma układy to sie okaże bo kto ich nie ma w Polsce ma kazdy tylko zależy na jakim poziomie. Wina jest bezwzględna strażnika . rozwiń
Avatar
~Antoni~ / 4 stycznia 2010 r. o 17:34
0
A po co Stasiu ty tak na tą policję wydzwaniasz. Taki mądry jesteś, że gadać z tobą nie chcą i cię do straży przerzucają.
Avatar
Stanisław / 4 stycznia 2010 r. o 17:14
0
Stanley napisał:
To jeszcze w Polsce istnieje tak zwana straż miejska której społeczeństwo musi pilnować (przy pomocy policji) aby nie stanowiła zagrożenia na drogach i ulicach?

Policja też nie jest święta wielokrotnie to udowodniła i dalej co jaki czas udawadnia tym razem padło na strażników. Najczęśćiej ryba zaczyna psuć się od glowy i rzeczywiście to kolejny przypadek pijaństwa strażnika. W obronie moge napisac ze wielokrotnie dzwoniąc na komęde zawsze przełanczają na straz miejską więc więcej robią niż policja w naszym Lublinie a czarna owca wszędzie sie znajdzie tylko to juz kolejna.

Policja też nie jest święta wielokrotnie to udowodniła i dalej co jaki czas udawadnia tym razem padło na strażników. Najczęśćiej ryba zaczyna psuć się od glowy i rzeczywiście to kolejny przypadek pijaństwa strażnika. W obronie moge napisac ze wielokrotnie dzwoniąc na komęde zawsze przełanczają na straz miejską więc więcej robią niż policja w naszym Lublinie a czarna owca wszędzie sie znajdzie tylko to juz kolejna. rozwiń
Avatar
~Roman~ / 4 stycznia 2010 r. o 16:33
0
Jechał bo glupi i za to bedzie odpowiadał,wielu jeżdziło po alkocholu 'policjanci, celnicy,aktorzy,dziennikarze,politycy,księża' a ilu jechało co ich nie złapali zróbcie sobie rachunek sumienia i jakie wasze jest postępowanie a jakby takich rzeczy sie nie zdazały to by gazet nie bylo bo o czym to niby by pisali,niestety my Polacy lubimy sensacje.
Avatar
Hela / 4 stycznia 2010 r. o 15:30
0
Wszędzie są czarne owieczki i owce ! Wypił i wsiadł w samochód to jest brak wyobrażni. Wszędzie tak jest jednych sie każe innym pobłaża. Przestańcie psioczyć na Straż Miejska bo gdybyście nie popełniali wykroczeń to by ich nie było! Większość ludzi pewnie by się z wami zamieniła na prace bo podobno zarobki maja niskie jak na taką prace i stresują ich przełożeni domagając się wyników za każdą cene!(JEST TO NIE NORMALNE)
Avatar
kunta / 4 stycznia 2010 r. o 15:02
0
Co za głupie komentarze. Gazeta szuka taniej sensacji a wy oczywiście wierzycie ślepo w to co napisali. Nie ma znaczenia teraz kim był albo kim będzie jak wyzdrowieje bo pewnie czeka go długie leczenie i rehabilitacja. Popił w Sylwestra i wsiadł na kacu w samochód. Błąd że przecenił swoje możliwości i tyle. Teraz odpowie za swoje czyny i niech gazeta tu nie pisze że pujdzie do więzienia bo jakby byl wcześniej za to karany przez sąd to by w Straży Miejskiej nie pracował ponad 10 lat. Dostanie zapewne jakiś wyrok ale w zawieszeniu i grzywne bo wsumie tylko jemu coś się stało i tyle. Nie popieram pijaństwa na drodze ale też nie lubie bezprawia i samosądów w gazetach i na forach.
Co za głupie komentarze. Gazeta szuka taniej sensacji a wy oczywiście wierzycie ślepo w to co napisali. Nie ma znaczenia teraz kim był albo kim będzie jak wyzdrowieje bo pewnie czeka go długie leczenie i rehabilitacja. Popił w Sylwestra i wsiadł na kacu w samochód. Błąd że przecenił swoje możliwości i tyle. Teraz odpowie za swoje czyny i niech gazeta tu nie pisze że pujdzie do więzienia bo jakby byl wcześniej za to karany przez sąd to by w Straży Miejskiej nie pracował ponad 10 lat. Dostanie zapewne jakiś wyrok ale w zawieszeniu i grzywne bo... rozwiń
Avatar
Kanty / 4 stycznia 2010 r. o 13:51
0
Tomasz napisał:
Wstyd Panowie Mundurowi!!! Kiedyś takie sprawy zamiataliście pod dywan a tym razem się nie Udało!!!
Napić się ludzka sprawa, jechać po pijaku również NO ALE ŻEBY OD RAZU SOBIE RĘKĘ ŁAMAĆ- teraz widzimy komu mamy ufać!!!


JESTEŚ TOMASZEM A UWIEŻYŁEŚ ŻE "TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO" a skąd wiesz jaki był finał poprzednich,tego typu zdarzeń ?????????
Avatar
Chłop Polski / 4 stycznia 2010 r. o 13:44
0
I WŁAŚNIE O TYM PISAŁEM,PO WASZEJ INFORMACJI O WIĘKSZYCH UPRAWNIENIACH DLA MIEJSKICH STRAŻNIKÓW.
KOMU TE UPRAWNIENIA DAJEMY ? W TEJ FORMACJI MOŻE 10% POTRAFI WŁAŚCIWIE JE WYKORZYSTAĆ... RESZTA TO PRZYPADKOWI LUDZIE PO 9-CIO MIESIĘCZNEJ SŁUŻBIE WOJSKOWEJ.CO SIĘ STANIE JEŻELI TAKI DELIKWENT Z PROMILEM W GŁOWIE I PARALIZATOREM W RĘCE ZECHCE MI LUB INNEMU BOGU DUCHA WINNEMU NIESZCZĘŚNIKOWI PRZESZUKAĆ KIESZENIE ?
Swojego czasu za PRL-u,w GS-owskiej restauracji w Turobinie zamówiłem flaki,obsługującą kelnerkę,o dość przyzwoitym wyglądzie ,poprosiłem
o przyrawy (ponieważ te na stole były wymieszane z popiołem).Kelnerka wyszła na zaplecze,po chwili wraciła komunikując mi "SEFOWA MOWIEŁA ZE SULUNE".
DO DZISIEJSZEGO DNIA OPISANE ZDARZENIE PRZYCHODZI MI NA MYŚL KIEDY MAM DO CZYNIENIE Z JAKĄŚ NIEKOMPETENCJĄ .W PRZYPADKU
STRAŻY MIEJSKIEJ TEN EPIZOD SPRZED 30-tu LATY WRÓCIŁ JAK BUMERANG.
I WŁAŚNIE O TYM PISAŁEM,PO WASZEJ INFORMACJI O WIĘKSZYCH UPRAWNIENIACH DLA MIEJSKICH STRAŻNIKÓW.
KOMU TE UPRAWNIENIA DAJEMY ? W TEJ FORMACJI MOŻE 10% POTRAFI WŁAŚCIWIE JE WYKORZYSTAĆ... RESZTA TO PRZYPADKOWI LUDZIE PO 9-CIO MIESIĘCZNEJ SŁUŻBIE WOJSKOWEJ.CO SIĘ STANIE JEŻELI TAKI DELIKWENT Z PROMILEM W GŁOWIE I PARALIZATOREM W RĘCE ZECHCE MI LUB INNEMU BOGU DUCHA WINNEMU NIESZCZĘŚNIKOWI PRZESZUKAĆ KIESZENIE ?
Swojego czasu za PRL-u,w GS-owskiej restauracji w Turobinie zamówiłem flaki,obsługującą kelnerkę,o dość przyzwoitym wygląd... rozwiń
Avatar
futrzany / 21 marca 2011 r. o 13:34
0
www.holubiczko.pl
Avatar
bbb / 15 stycznia 2010 r. o 18:18
0
Witam. A może to ten o którym pisałam już na forum. Opowiem jak dostałam mandat koło uczelni. Zawracałam na miejscu na trawnik. Nagle ktoś zapukał to czerwony Strażnik Miejski. Powiedziałam, że już odjeżdżam, ale nagle usłyszałam wielkie uderzenie w dach pojazdu. Pan Strażnik Miejski, twierdzi że chciałam go przejechać. Był nerwowy, czerwony, może po prostu skacowany. Może to ten sam. Byłam sama kobieta można było powalić po samochodzie odważnie. Szybko wyrobić normy by znowu w spokoju odpłynąć. Jak mnie to cieszy. Może ktoś poda jakieś namiary czy numer Pana zwolnionego. Straszył mnie najpierw 500 zł, z łaski zszedł na 200 zł. Ja nie daję łapówek nie wiem na co liczył. Czerwony był jak nic, a kolega cichutki jak myszka.
Witam. A może to ten o którym pisałam już na forum. Opowiem jak dostałam mandat koło uczelni. Zawracałam na miejscu na trawnik. Nagle ktoś zapukał to czerwony Strażnik Miejski. Powiedziałam, że już odjeżdżam, ale nagle usłyszałam wielkie uderzenie w dach pojazdu. Pan Strażnik Miejski, twierdzi że chciałam go przejechać. Był nerwowy, czerwony, może po prostu skacowany. Może to ten sam. Byłam sama kobieta można było powalić po samochodzie odważnie. Szybko wyrobić normy by znowu w spokoju odpłynąć. Jak mnie to cieszy. Może ktoś poda jakieś nami... rozwiń
Avatar
były policjant / 4 stycznia 2010 r. o 18:11
0
~Antoni~ napisał:
A po co Stasiu ty tak na tą policję wydzwaniasz. Taki mądry jesteś, że gadać z tobą nie chcą i cię do straży przerzucają.

Nie ma to jak policja o sobie umie same dobre rzeczy pisać i nie widzi własnych błęndów... Najwyrażniej w jednostce straży miejskiej dzieje się coś nie tak bo to kolejny przypadek pijaństwa strażnika z wieloletnim stażem, powinni mieć pojazdy nie oznakowane jak w policji by mogli sie rozwozić to by do takich sytuacji nie dochodziło.A czy strażnik ma układy to sie okaże bo kto ich nie ma w Polsce ma kazdy tylko zależy na jakim poziomie. Wina jest bezwzględna strażnika .

Nie ma to jak policja o sobie umie same dobre rzeczy pisać i nie widzi własnych błęndów... Najwyrażniej w jednostce straży miejskiej dzieje się coś nie tak bo to kolejny przypadek pijaństwa strażnika z wieloletnim stażem, powinni mieć pojazdy nie oznakowane jak w policji by mogli sie rozwozić to by do takich sytuacji nie dochodziło.A czy strażnik ma układy to sie okaże bo kto ich nie ma w Polsce ma kazdy tylko zależy na jakim poziomie. Wina jest bezwzględna strażnika . rozwiń
Avatar
~Antoni~ / 4 stycznia 2010 r. o 17:34
0
A po co Stasiu ty tak na tą policję wydzwaniasz. Taki mądry jesteś, że gadać z tobą nie chcą i cię do straży przerzucają.
Avatar
Stanisław / 4 stycznia 2010 r. o 17:14
0
Stanley napisał:
To jeszcze w Polsce istnieje tak zwana straż miejska której społeczeństwo musi pilnować (przy pomocy policji) aby nie stanowiła zagrożenia na drogach i ulicach?

Policja też nie jest święta wielokrotnie to udowodniła i dalej co jaki czas udawadnia tym razem padło na strażników. Najczęśćiej ryba zaczyna psuć się od glowy i rzeczywiście to kolejny przypadek pijaństwa strażnika. W obronie moge napisac ze wielokrotnie dzwoniąc na komęde zawsze przełanczają na straz miejską więc więcej robią niż policja w naszym Lublinie a czarna owca wszędzie sie znajdzie tylko to juz kolejna.

Policja też nie jest święta wielokrotnie to udowodniła i dalej co jaki czas udawadnia tym razem padło na strażników. Najczęśćiej ryba zaczyna psuć się od glowy i rzeczywiście to kolejny przypadek pijaństwa strażnika. W obronie moge napisac ze wielokrotnie dzwoniąc na komęde zawsze przełanczają na straz miejską więc więcej robią niż policja w naszym Lublinie a czarna owca wszędzie sie znajdzie tylko to juz kolejna. rozwiń
Avatar
~Roman~ / 4 stycznia 2010 r. o 16:33
0
Jechał bo glupi i za to bedzie odpowiadał,wielu jeżdziło po alkocholu 'policjanci, celnicy,aktorzy,dziennikarze,politycy,księża' a ilu jechało co ich nie złapali zróbcie sobie rachunek sumienia i jakie wasze jest postępowanie a jakby takich rzeczy sie nie zdazały to by gazet nie bylo bo o czym to niby by pisali,niestety my Polacy lubimy sensacje.
Avatar
Hela / 4 stycznia 2010 r. o 15:30
0
Wszędzie są czarne owieczki i owce ! Wypił i wsiadł w samochód to jest brak wyobrażni. Wszędzie tak jest jednych sie każe innym pobłaża. Przestańcie psioczyć na Straż Miejska bo gdybyście nie popełniali wykroczeń to by ich nie było! Większość ludzi pewnie by się z wami zamieniła na prace bo podobno zarobki maja niskie jak na taką prace i stresują ich przełożeni domagając się wyników za każdą cene!(JEST TO NIE NORMALNE)
Avatar
kunta / 4 stycznia 2010 r. o 15:02
0
Co za głupie komentarze. Gazeta szuka taniej sensacji a wy oczywiście wierzycie ślepo w to co napisali. Nie ma znaczenia teraz kim był albo kim będzie jak wyzdrowieje bo pewnie czeka go długie leczenie i rehabilitacja. Popił w Sylwestra i wsiadł na kacu w samochód. Błąd że przecenił swoje możliwości i tyle. Teraz odpowie za swoje czyny i niech gazeta tu nie pisze że pujdzie do więzienia bo jakby byl wcześniej za to karany przez sąd to by w Straży Miejskiej nie pracował ponad 10 lat. Dostanie zapewne jakiś wyrok ale w zawieszeniu i grzywne bo wsumie tylko jemu coś się stało i tyle. Nie popieram pijaństwa na drodze ale też nie lubie bezprawia i samosądów w gazetach i na forach.
Co za głupie komentarze. Gazeta szuka taniej sensacji a wy oczywiście wierzycie ślepo w to co napisali. Nie ma znaczenia teraz kim był albo kim będzie jak wyzdrowieje bo pewnie czeka go długie leczenie i rehabilitacja. Popił w Sylwestra i wsiadł na kacu w samochód. Błąd że przecenił swoje możliwości i tyle. Teraz odpowie za swoje czyny i niech gazeta tu nie pisze że pujdzie do więzienia bo jakby byl wcześniej za to karany przez sąd to by w Straży Miejskiej nie pracował ponad 10 lat. Dostanie zapewne jakiś wyrok ale w zawieszeniu i grzywne bo... rozwiń
Avatar
Kanty / 4 stycznia 2010 r. o 13:51
0
Tomasz napisał:
Wstyd Panowie Mundurowi!!! Kiedyś takie sprawy zamiataliście pod dywan a tym razem się nie Udało!!!
Napić się ludzka sprawa, jechać po pijaku również NO ALE ŻEBY OD RAZU SOBIE RĘKĘ ŁAMAĆ- teraz widzimy komu mamy ufać!!!


JESTEŚ TOMASZEM A UWIEŻYŁEŚ ŻE "TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO" a skąd wiesz jaki był finał poprzednich,tego typu zdarzeń ?????????
Avatar
Chłop Polski / 4 stycznia 2010 r. o 13:44
0
I WŁAŚNIE O TYM PISAŁEM,PO WASZEJ INFORMACJI O WIĘKSZYCH UPRAWNIENIACH DLA MIEJSKICH STRAŻNIKÓW.
KOMU TE UPRAWNIENIA DAJEMY ? W TEJ FORMACJI MOŻE 10% POTRAFI WŁAŚCIWIE JE WYKORZYSTAĆ... RESZTA TO PRZYPADKOWI LUDZIE PO 9-CIO MIESIĘCZNEJ SŁUŻBIE WOJSKOWEJ.CO SIĘ STANIE JEŻELI TAKI DELIKWENT Z PROMILEM W GŁOWIE I PARALIZATOREM W RĘCE ZECHCE MI LUB INNEMU BOGU DUCHA WINNEMU NIESZCZĘŚNIKOWI PRZESZUKAĆ KIESZENIE ?
Swojego czasu za PRL-u,w GS-owskiej restauracji w Turobinie zamówiłem flaki,obsługującą kelnerkę,o dość przyzwoitym wyglądzie ,poprosiłem
o przyrawy (ponieważ te na stole były wymieszane z popiołem).Kelnerka wyszła na zaplecze,po chwili wraciła komunikując mi "SEFOWA MOWIEŁA ZE SULUNE".
DO DZISIEJSZEGO DNIA OPISANE ZDARZENIE PRZYCHODZI MI NA MYŚL KIEDY MAM DO CZYNIENIE Z JAKĄŚ NIEKOMPETENCJĄ .W PRZYPADKU
STRAŻY MIEJSKIEJ TEN EPIZOD SPRZED 30-tu LATY WRÓCIŁ JAK BUMERANG.
I WŁAŚNIE O TYM PISAŁEM,PO WASZEJ INFORMACJI O WIĘKSZYCH UPRAWNIENIACH DLA MIEJSKICH STRAŻNIKÓW.
KOMU TE UPRAWNIENIA DAJEMY ? W TEJ FORMACJI MOŻE 10% POTRAFI WŁAŚCIWIE JE WYKORZYSTAĆ... RESZTA TO PRZYPADKOWI LUDZIE PO 9-CIO MIESIĘCZNEJ SŁUŻBIE WOJSKOWEJ.CO SIĘ STANIE JEŻELI TAKI DELIKWENT Z PROMILEM W GŁOWIE I PARALIZATOREM W RĘCE ZECHCE MI LUB INNEMU BOGU DUCHA WINNEMU NIESZCZĘŚNIKOWI PRZESZUKAĆ KIESZENIE ?
Swojego czasu za PRL-u,w GS-owskiej restauracji w Turobinie zamówiłem flaki,obsługującą kelnerkę,o dość przyzwoitym wygląd... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MKS Perła Lublin podejmie w hali Globus rosyjski HC Lada

MKS Perła Lublin podejmie w hali Globus rosyjski HC Lada

Zdecydowanym faworytem niedzielnej rywalizacji będą przyjezdne

Test wiedzy o Lublinie. Czy znasz stare nazwy lubelskich ulic?

Test wiedzy o Lublinie. Czy znasz stare nazwy lubelskich ulic?

Sprawdź czy znasz stare nazwy lubelskich ulic?

Ośrodek narciarski w Chrzanowie już otwarty. "Działamy na podstawie obowiązującego prawa"
Zdjęcia
galeria

Ośrodek narciarski w Chrzanowie już otwarty. "Działamy na podstawie obowiązującego prawa"

W piątek o godzinie 14 otwarty został ośrodek narciarski w Chrzanowie.

Fajsławice: Ford wpadł w poślizg i zderzył się z mazdą

Fajsławice: Ford wpadł w poślizg i zderzył się z mazdą

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów w Fajsławicach (powiat krasnostawski). 43-letni kierowca forda wpadł w poślizg i uderzył w jadącą z naprzeciwka mazdę.

Dramatyczna sytuacja pralni w czasach pandemii. "Od listopada umieramy po cichu"
Rozmowa

Dramatyczna sytuacja pralni w czasach pandemii. "Od listopada umieramy po cichu"

– To, że działamy, wynika tylko z tego, że przeznaczamy na to oszczędności całego życia. Mowa o kilkunastu tysiącach złotych miesięcznie – rozmowa z Krzysztofem Kopaczem, właścicielem Pralni Higiena w Świdniku.

Czas na intensywne granie. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin zacznie od wyjazdu do Gdańska

Czas na intensywne granie. Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin zacznie od wyjazdu do Gdańska

Trzy spotkania w tydzień – taki plan na najbliższe dni mają koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Podopieczne Krzysztofa Szewczyka rozpoczną te zmagania w sobotę (godz. 13) od wyjazdowego meczu z DGT AZS Politechniką Gdańską

Wiercą pod Świnoujściem. Tunel połączy wyspy Uznam i Wolin

Wiercą pod Świnoujściem. Tunel połączy wyspy Uznam i Wolin

Coraz bardziej zawansowana jest budowa potężnej maszyny do budowy tunelu w Świnoujściu. W ukończonej w listopadzie ubiegłego roku komorze startowej po stronie wyspy Uznam znalazła się już cała głowica urabiająca. Pod koniec lutego mają rozpocząć się próby, a drążenie ma ruszyć w marcu.

Biała Podlaska: Nie na wszystkich górkach w parku można zjeżdżać
galeria

Biała Podlaska: Nie na wszystkich górkach w parku można zjeżdżać

Od kilku dni górki w parku Radziwiłłowskim przeżywają oblężenie. To tutaj najlepiej zjeżdża się na sankach. A śniegu póki co, nie brakuje. Jednak urzędnicy przypominają, że nie wszędzie można szaleć na sankach.

Na szczepienia przeciw COVID-19 zarejestrowało się niemal 130 tys. seniorów

Na szczepienia przeciw COVID-19 zarejestrowało się niemal 130 tys. seniorów

Do tej pory zarejestrowało się na szczepienia przeciw Covid-19 127 tys. 796 seniorów powyżej 80. roku życia - poinformował w piątek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

Szczepienia COVID-19. Gdzie najwięcej zaszczepionych osób w Lubelskiem?

Szczepienia COVID-19. Gdzie najwięcej zaszczepionych osób w Lubelskiem?

W Polsce wykonano już w sumie 410 480 szczepień przeciw COVID-19. Dzienna liczba szczepień w kraju to 44 298, a w woj. lubelskim 2 795.

Zamość. Pijany kierowca został też przebadany narkotestem

Zamość. Pijany kierowca został też przebadany narkotestem

36-latek, którego zamojscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierował autem pod wpływem alkoholu. Znajdował się także pod działaniem narkotyków. Mieszkaniec gminy Zamość wkrótce usłyszy zarzuty.

Lubelskie: Dzisiaj rusza ośrodek narciarski w Chrzanowie. Co z pozostałymi?

Lubelskie: Dzisiaj rusza ośrodek narciarski w Chrzanowie. Co z pozostałymi?

Właściciele ośrodków narciarskich mają dość lockdownu. Dzisiaj, po dłuższej przerwie, działalność wznawia "Narciarski Raj" w Chrzanowie. Do rozpoczęcia sezonu przygotowują się także pozostali przedsiębiorcy. W sobotę wyciągi uruchomi Bałtów. Podobny krok rozważa Stacja Kazimierz.

"Leżał cicho, przykryty stertą słomy". 58-latkowi nie udało się ukryć przez policjantami

"Leżał cicho, przykryty stertą słomy". 58-latkowi nie udało się ukryć przez policjantami

58-letni mężczyzna od września ubiegłego roku ukrywał się, bo nie chciał trafić na dwa lata do więzienia. Mieszkańcowi gminy Milanów (powiat parczewski) udawało się uniknąć odsiadki aż do wczoraj.

LUK Politechnika Lublin chce wygrać pierwszy mecz w tym roku

LUK Politechnika Lublin chce wygrać pierwszy mecz w tym roku

LUK Politechnika Lublin zagra u siebie z MCKiS Jaworzno, a Polski Cukier Avia Świdnik zmierzy się także we własnej hali z BBTS Bielsko-Biała. Lublinianie rozpoczną mecz w sobotę o godzinie 14, świdniczanie trzy godziny później

Program TV 15-17 stycznia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
15 stycznia 2021, 20:00

Program TV 15-17 stycznia 2021. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Weekend w naziemnej telewizji cyfrowej przebiegnie pod znakiem klasyków. Będą takie filmy jak "Vera Cruz", "Thelma i Louise" czy słynny animowany "Gdzie jest Nemo". Nie zabraknie także nowości, m.in. pojawi się dramat gangsterski "Boss". Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!