Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pikieta przed Ratuszem w obronie Marszu Równości [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Co ludziom przeszkadza, że geje przejdą w marszu równości. Nie chcesz nie patrz. Myślenie, że ludzie staną się homo od tego, że zobaczą marsz jest po prostu ku... MEGA debilizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przewodniczący klubu PiS wyszedł już do zgromadzonych przed ratuszem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale paskudne maja oni wszyscy ryje ze az sie porzygałem, zabrudziłem monitor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega debilizmem jest pisanie, że nie można zostac homo bo tak. Człowieku wyjedź poza opłotki Lublina, zobacz świat i zobaczysz coś więcej niż widzisz wieczorem w tv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne lesbijki mają takie marsze tam gdzie wasi koledzy kochanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co oni łażą ulicami miast? Pokazywać swoje zboczenia i chwalić się tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle pedałów i lezb jest w Lublinie? To po co ten protest? Wyznaczyć miejse do protestu niech sobie chodzą dookoła oczyszczalni na Hajdowie, wkońcu temat podobny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę psich odchodów na chodnikach w moim mieście i nie chcę by chorzy na gruźlicę, trąd, HIV, dżumę, cholerę, homofilię i pedofilię robili sobie marsze po moim mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tupolew już leci po komunikanty do swojej parafii dla nazioli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładne lesbijki kochają się w zaciszu swojej sypialni. Te muszą robić manifestacje i spacerować na marszach żeby ktoś je zauważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyłapać tych kolorowych dewiantów, wszystkich pedałów i lesbijki i wyeksportować do Emiratów Arabskich. Tam nauczą ich piosenki ,,parami do piekła szli, pedał z pedałem i lesbijka z lesbijką,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedały i wykolejency. Jak świat światem dupa jest od srania. Wiedza o tym moje rybki w akwarium, mój kot, pies, szczur w piwnicy a te cfele nie rozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto na PiS zagłosuje niebawem zachoruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobili w portki i dlatego nie przyszli. Widzą, że weszli na śliski temat i teraz nie wiedzą jak wybrnąć. Zróbcie referendum na temat marszu w Lublinie, kopary opadną jak zobaczą miażdżący sprzeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to v-ce prazydent Banach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się czy rodzice tych 17, 18, 19 chłopców i dziewczynek wiedzą, że ich pociechy propagują homoseksualizm ? Pewnie byliby z nich dumni jakby się dowiedzieli. Może warto ich twarze rozpropagować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak k... w ogole mozna zabronic komus wolnosci wyrazania pogladow jezeli te nie sa mowa nienawisci czy jakims totalitaryzmem... Banda pisowskich debili sredniowiecze. Brawo radni PO, brawo prezydent. Zajeli racjonalne stanowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ryba z PIS. A o czym z Wami rozmawiać, jak wy tylko opluwacie tych ludzi w imię katolickiego miłosierdzia. Zwołaliście sobie posiedzenie to sobie posiedzieliście. Brawo koalicja prezydenta żuka za niewciągnięcie się w przepychanki, jakie miałyby miejsce. Nikt nie musi na paradę przychodzić jak mu to nie odpowiada. Mi też nie odpowiada p. Tułajew, który swoje bajeczki z kolejnymi obietnicami wygłasza na Placu Litewskim, którego przebudowie On i koledzy radni z PIS tak się sprzeciwiali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi, wynoście się ze swoja sodomią i flagami Żydowskiego Obwodu Autonomicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykończyli lewacy Europę zachodnią, ale wschodnia istnieje i z niej wyjdzie ex oriente lux, co daj Boże. Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...