Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Te jego wyjaśnienia mają nawet jakiś sens. Dziewczyny potradfią różne rzeczy opowiadać by np wzbudzić zazdrość lub zainteresoowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pierwsza historia kiedy jakas zaklamana glupia szmata, laduje na muke chlopakow, kazdy zna chociaz jedna taka historie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego kolega jako osoba niekarana dostanie tylko zawiasy. Tobie jako recydywie grozi odsiadka. Fajnie że kolega chce to wziąć tylko na siebie ale sam się wsypałeś, że brałeś w tym udział. Sąd tej bajki nie kupi. Może koleżanka w ramach przeprosin zrobi Ci paczkę do więzienia. Znajomi muzułmanie na fejsie ha ha ha, tonący pyty się chwyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw taki twardziel Rambo, Zorro i James Bond - 3 w jednym a teraz jak grozi pójście do pierdla to skamle jak małe dziecko. Tak to przeważnie z takimi "twardzielami" bywa. Prawdziwy macho i obrońca "najbliższych mu osób" - jakich najbliższych? To w końcu tylko współlokatorka czy najbliższa bo już pogubić w tym steku kłamstw można. Żal mi cię chłopcze bo honoru i odpowiedzialności w tobie za grosz, za to cała parodia prawdziwego mężczyzny. A dziewczyna jak będzie miała "jaja" to jeszcze ciebie pozwie za upublicznianie jej wypowiedzi, którą nagrałeś, bez jej zgody. I skamleć będziesz jeszcze głośniej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle okazuje sie ze ma fotkę na fejsie z Muzułmanami. i jeszcze gdzieś jest Białorusinka i ktoś tam jeszcze? A brudas to to oczywiście była przyjacielska wskazówka dla tego Meksykanina żeby sie odświeżył bo pewnie po nocy w klubie wyglądał na przepoconego? Nie martw sie prokurator nie potrzebuje słownika języka polskiego i doskonale zna znaczenie słowa brudas w sensie przez ciebie użytym. Wcześniej był "brudas" a teraz to już "pan z Meksyku". Dobre, dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiersz patrioty   Obojentnie, jak jezd na dworze,My zawsze wstajemW lewym humorze.Najpierw wionche puszczamy matuli,Co jezd, ropucho,W gardle mnie sucho,A tyś jeszcze nie przyniesła ćwiartuli?!Potem półbuty kładziemI nie żegnając się z mamom,Idziem się spotkać z KazikiemLub Władziem,Żeby se trochę postać przed bramom.Stojem tak sobie i stojem.Nikogo my się nie bojem.Tylko nam nudno, no nie?O, wraca ze szkoły chłopię...No to co?No to mu dokopiem.Niech wie.Z przeciwka idzie dziwka.A na co ji ta grzywka?Kaziu, zajmuj się paniom...Przyhamuj, najmilsza z blondul,Zrobim ci ondul.Bendziesz, k..., jak anioł.No to my mieli ubaw z tom dziwkom,A potem my poszli do kiosku na piwko.Piwko wypilim,Odbilim uszkaI zaprawilim jednego staruszka.Całkiem dla hecy,Bez powodu.A potem spod kiosku my dali choduI w parkuW czwórkie (bo doszedł Sławek)Przerobili my parę ławek.A jak my lali,Jak my łamali,To wszystkie inne ludzie pryskali.Bo między Bugiem a OdromnysomTo najważniejsze ze wszystkich - my som!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robi w gacie, bo mu odwieszą, a w pierdlu takiego pieknego chłopca wnwt przecwelują, stad te miotanie sie i robienie z siebie idioty-ofiary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tak zwany Selective racism. Tez nie jestem za przyjęciem uchodźców ale w naszym pięknym miescie są ludzie innych wyznań i innych ras. Nie miałem nigdy problemów z nimi na dyskotekach czy w barach, mieli szacunek dla mnie i moich znajomych i dobrze sie bawili, nie było sporów czy sprzeczek. Większość ludzi pochodzenia indyjskiego czy Pakistańczycy w Lublinie są studentami medycyny którzy mieszkają w Norwegi lub Szwecji. Jest tez pare osób które są studentami z USA ale w ostatnich latach jest tam dużo Polaków który są dziećmi polskich imigrantów. Często mi mówili ze Polacy trochę narzekają ze nie są szanowani zagranica ale musimy się popatrzeć dokładnie na problem który jest w Polsce. Polak Polaka nie szanuje w kraju, wykorzystywani jesteśmy tutaj i sie dziwimy że obcokrajowcy nas wykorzystują na imigracji. t nas jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę ,że nagonka na tego pana jest mocno przesadzona.Stanął w obronie kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że lubelscy dziennikarze nie mają o czym pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Recydywa pobił człowieka i teraz spokojnie pali sobie głupa, a powinien zostać zlicytowany na odszkodowania i dostać wyrok min. 15 lat i być jbeany co noc przez współwięźniów, nawet właśnie teraz. Kamil Nubiński, kmnb@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"taki ze mnie rasista, jak z czarnego pożytek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak: znam tego człowieka z demotywatorów i nie mam o nim dobrej opinii. Jest to osoba nieuprzejma, udająca kogoś nadzwyczajnego, którą nie jest. Obraża ludzi o innych poglądach, nie stara się być miły. Ale nie chcę by miał wyrok z pójściem do wiezienia. Niech tylko ten czas, który pewnie jest przesiąknięty stresem pokaże mu, że najwyższy czas zmienić postawie i stać się innym człowiekiem. Zyskać inny system wartości i pójść nową drogą życia.  Słuchaj Piotrze jeśli to czytasz. Zmień się, bo widzisz w jakie bagno się wplatałeś chcą zaistnieć jako heros, który ma kupę siły. Nie wiem co teraz o tym myślisz, ale siedząc w domu na pewno przeglądasz wiadomości na swój temat. Zmień się, bo nie wiem jakimi wartościami się kierujesz, ale z wideo widać było, że jesteś cynikiem, osobą, która gdy jest na samej górze i wygrywa robi co chce,a gdy usuwa się grunt pokorniejesz i oczekujesz zrozumienia. Tak się nie robi. Nawet jeśli teraz ominie cię kara to z taką postawą znowu wplączesz się w kłopoty. Naprawdę weź to sobie do serca, bo teraz nie mam weny by ci palnąć tekst o życiu, ludziach, szczęściu, sytuacjach, wartościach. Zejdź z drogi, którą kroczysz, bo wiedzie cię donikąd.     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...