Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to jest właśnie wolność słowa i poglądów! Jak jest wszyscy wiedzą. Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita może sobie weźmie uchodźców do domu, utrzyma (umyje, ubierze, wykarmi, wyposaży w fundusze)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba żart, żyjemy chyba w komunie ze nikt nie ma prawa wyrazić własnego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd ! wolnosc slowa gdzie jest ?! precz z uchodzcami,same problemy przez nich ! w calej europie ! rzadzacy opanujcie sie ! nie szykujcie nam zaglady ! pieprzone "multi-kulti" ! a te stowarzyszenie nie powinno miec w nazwie Rzeczpospolita !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
że też ich nie chcą karać za nienawiść do białych i chrześcijan , wstyd i hańba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z MULTI-KULTI. NIE WPUŚCIMY TU ŻADNEGO CIAPATEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to są brudasy i mordercy chrześcijan. W PL jest wolność słowa także wyrażam swoje zdanie i nikomu nic do tego. w Rządzie już sie w dupach poprzewracało chyba. mordują, gwałcą, przekraczaja granice bez paszportów a wszyscy na to pozwalaja dla mnie strzelic kilku w głowe na granicy i po sprawie. tak dla przykladu. jak ja bym chcial bez paszportu do rosji wejsc to napewno by ze mną tak nie rozmawiali jak rozmawiaja inne kraje ue z uchodzcami. jeszcze pomoc oferuja masakra jakas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wniosę pismo do prokuratury ze zostałem nazwany przez grupę osób afrykańskiego pochodzenia bialasem. I zarządam kary dla tych osobników. a tak poważnie im kur.. Wolno nam nie. Wszystkich nas nie wsadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moze troche nie na temat ale ... moja mama zostala potracaona ze skotkiem smiertelnym , zloczynca dostal kare 3 lat w zawiasach , a ten tam dostal w gebe i zloczynca poszedl siedziec gdzie tu sprawiedliwosc !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygotujcie się, u nas będzie tak jak w Szwecji, Francji, Belgii, Austrii, Niemczech. Islamiści będą łazić po ulicach robiąc burdy i nikt nim nic nie zrobi a nam będą sprawy karne robić za komentarze i protesty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
guest o 15:12 nie wiesz że rasistami mogą być tylko biali ludzie XD hehe. a wg. mnie to tak naprawdę to tylko głupi ludzie nie uważają tak jak ta kobieta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wolność słowa i wypowiedzi?????? To jest dopiero mowa nienawiści taka nagonka, na tych co piszą prawdę o islamskich gwałcicielach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze napisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gazu islatinstów terorystów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do doła z ciapatymi kurwami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...