Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PJN w Lublinie. \"Kaczyński powinien odejść z polityki\"

Utworzony przez wyborca 5, 3 kwietnia 2011 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Głosowałem na Dudzińskiego i tego teraz bardzo się wstydzę. a widownia to z całej Polski zjechała?papa panie Dudziński z parlamentu POsłuchaj co o panu mówią w Parczewie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pjn-/ plugawcy jakich nieznamy / oszołomy, widzą nas jak szukają głupków na ilość do swojej bandy z kombinatorem wojciechowskim na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ufam ludziom, którzy źle mówią o innych. Polsce potrzeba czynów dających poczucie bezpieczeństwa. Nie podoba mi się atakowanie ludzi z innych partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PJN jak i konkurenci sPiSku kaczego konusa nie powinni wycofywać się z polityki.Powinni rywalizować ze sobą i w ten sposób sami się wyeliminują w nadchodzących wyborach.A POpaprańców z niepanującym nad sytuacją Donkiem wyborcy też rozliczą nie głosując na niekompetentnych i oszustów,którzy to dla siebie i dla najbliższych "załatwiają" stanowiska i profity (kościoła nie wykluczając)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdolność koalicyjna 15 osób? śmiech na sali. Banda bez zasad moralnych - typowe chorągiewki. Poseł, który opuszcza partię powinien oddać mandat parlamentarny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami mają obsesje na punkcie J.K. Nie mają pomysłu na siebie - to jadą na nim. ZChN to same autorytety moralne: marciniewicz, niesiołowski (a fu), kamiński ubóstwiający pinochet'a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie "zenon" bardzo mądra wypowiedz,dodam że kto nie szanuje przeciwnika ten zawsze przegrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy zawiedzeni i rozczarowani a nie tak dawno tak przekonani o dobrodzieju p.Kaczyńskim, dziś szukają naiwniaków w Lublinie - a p. Kamiński,spuszczony minister prezydencki też dzisiaj widzi zło,nie tak dawno niemal odmawiał liturgię o prawości i bez mylności władz PiS! p.Poncyliusz minister przemysłu w rządzie p. Kaczyńskiego chciał ratować LW "Bogdankę"S.A. łącząc z Poznańską Eneą i elektrownią Kozienice,na szczęście ten "wspaniały plan" pochłonął PREZESA LW "Bogdanka" S.A. PANA STACHOWICZA a prywatyzacja powiodła się częściowo niszcząc KOZIENICE,które to dzisiaj zarząd i swoje pieniądze oddają do Poznania!! I Ci ludzie dzisiaj maja czelność przyjeżdżać do Lublina z nowymi propozycjami zwykłe SZUJE, byle gdzie ale we władzach to jest ich cel.Bez wstydu i ambicji, jak to trudno odciąć ryj od koryta!!!! LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OSZUKIWAĆ TYM HIENOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie wzorem do naśladowania jest Pan Wojciechowski! Wyczówa prądy polityczne i szybko potrafi zmienić ugrupowanie polityczne. Teraz także nie zabrakło mu refleksu: do sejmu wszedł dzięki PO kilka tygodni temu a już działa w PJN! Bardzo dobry polityczny akrobata! Nawet pomik Piłsudskiemu postawił na foli, że niby nie związany z gruntem i nie ma potrzeby wyrabiać pozwolenia na budowę. Bo gdyby okazało się, że prezyden miasta Wojciechowski nie wydał pozwolenia na pomnik działaczowi politycznemu Wojciechowskiemu to były by niezłe jaja! Nawet kasztanka Piłsudskiego zlała by się ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzięki wam wierzę, że poprowadzimy Polskę do sukcesu. Wierze, że my jako nowa partia damy alternatywę dla Polaków. To spotkanie w Lublinie jest nową ofensywą PJN w Polsce. Nas od bliskiego programowo PiS różni to, że mamy możliwości koalicyjne. Będziemy współrządzić po jesiennych wyborach, jeśli zaufacie nam i pójdziecie do wyborów - poseł Zbigniew Wojciechowski szef PJN w lubelskim okręgu wyborczym. Wojciechowski zapewnił, że do PJN przechodzą działacze z lubelskich kół PiS z Czechowa, Sławina i Sławinka" Zdzichu, w październiku 2011 wrócisz z podkulonym ogonem do lubelskiego Ratusza na garnuszek Żuka i podatników. Dostaniesz posadę państwową i skończy się kozakowanie na ul. Wiejskiej w Warszawce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS ma w swoim logo ORŁA, a PJN ma w swoim logo też ORŁA. Który orzeł jest prawdziwy ? Głosujta za orłami. Każdy orzeł to polski orzeł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenon napisał:
Nie ufam ludziom, którzy źle mówią o innych. Polsce potrzeba czynów dających poczucie bezpieczeństwa. Nie podoba mi się atakowanie ludzi z innych partii.
Zgadza się to po pierwsze. Po drugie ja nie lubię chorągiewek, które na cudzym grzbiecie dostały się do koryta, a teraz z tego koryta chcą same żłopac przywileje. Mam wrażenie, że Kaczyński wiedział co robi pozbywając się Kluzikowej. Papa PJN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już tyle lat,że widziałem wiele zagrywek tak zwanych polityków, ale to nawet mnie wkurza. Pani Kluzik jakaś tam, niecały rok temu "piała" na Placu Litewskim, że tylko "serce kochającego brata" jest godnym następcą poprzedniego (mówiąc szczerze dosyć nieudanego) prezydenta i dodawała, że wieś (a mówiła to w ponad 300 tysięcznym mieście)lubelska popiera Jarosława K. Teraz kiedy staciła względy "wodza", to ma czelność przyjeżdżać tutaj i traktować zwykłych ludzi jak totalnych głupków! I jeszcze pan Wojciechowski. Ten człowiek nie ma za grosz przyzwoitości, co pokazał wielokrotnie, startując do wszystkich możliwych stanowisk z poparcia wielu różnych partii. Ale najlepszą opinię wystawił sobie ostatnim posunięciem; startując na prezydenta Lublina mówił ile chce zrobić dla nas wszystkich, jak nie udało mu się przejść do drugiej tury, to szybko zgodził się na stanowisko wiceprezydenta (u kontrkandyddata bądź, co bądź), ale szybko zmienił zdanie jak poseł Palikot rzucił mu ochłap w postaci mandatu poselskiego! Zawsze to niezła kasa a żadna odpowiedzialność (i już nie leżały mu na sercu ważne sprawy miasta)! A już trzeba być bez honoru aby wziąć mandat poselski od PO i zaraz tworzyć PJN. Żenada! Mam nadzieję, że już nikt nigdy Pana nigdzie nie wybierze! Podobnie jak PJN-U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie dostanie nawet złotówki od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Żal jest jedynie ludzi, którzy zginęli dla ojczyzny. Swoją śmiercią udowodnili Nam fakt, iż Polska to nie Europa 21 wieku. To zaścianek. W temacie Afganistanu i Iraku również mam swoje zdanie - nie Nasza wojna, nie Nasze sprawy - przelewajmy dalej krew w imię spraw USA i innych bogatych państw, a zyskamy - ciekawe co ? Kolejne nekrologi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sPeRaCz napisał:
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie dostanie nawet złotówki od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Żal jest jedynie ludzi, którzy zginęli dla ojczyzny. Swoją śmiercią udowodnili Nam fakt, iż Polska to nie Europa 21 wieku. To zaścianek. W temacie Afganistanu i Iraku również mam swoje zdanie - nie Nasza wojna, nie Nasze sprawy - przelewajmy dalej krew w imię spraw USA i innych bogatych państw, a zyskamy - ciekawe co ? Kolejne nekrologi ?
To zasługa negocjatorów do UE. Kto rozwiazywal cukrownie na naszym terenie? A tuski sprzedadzą jeszcze ostatni bank, kopalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lila napisał:
To zasługa negocjatorów do UE. Kto rozwiazywal cukrownie na naszym terenie? A tuski sprzedadzą jeszcze ostatni bank, kopalnie.
O ile pamięć mnie nie zawodzi decyzja o zamknięciu cukrowni, to sprawka "wspólników" z rządu Jarosława K. Pan Mojżesowicz był bardzo w to zaangażowany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może decyzja o zamknięciu Cukrowni Lublin była za szasów rządzenia PiSu ale faktycznie tę cukrownię zamknęli POkraki za "rzundu" Korniszona. A to jest fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co może zaproponować PJN aby pozyskać mój głos ? PO też obiecywało ułatwienia dla przedsiębiorców, a co mamy teraz ? Jeszcze więcej utrudnień niż za rządów PIS.. Niestety większość ludzi zasiadających w sejmie to karierowicze, którzy chcą tylko utrzymać stołki.. Obawiam się, że tak też jest w przyadpku PJN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaprawda napisał:
Co może zaproponować PJN aby pozyskać mój głos ? PO też obiecywało ułatwienia dla przedsiębiorców, a co mamy teraz ? Jeszcze więcej utrudnień niż za rządów PIS.. Niestety większość ludzi zasiadających w sejmie to karierowicze, którzy chcą tylko utrzymać stołki.. Obawiam się, że tak też jest w przyadpku PJN
Już ekipa Sierakowskiej i Borowskiego kiedyś zrobiła karierę na odejściu z lsd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasuwa mi się przysłowie:co wart jest ptak co w swoje gniazdo s.....!Dotyczy to zdrajców z PJN,którzy weszli na scenę polityczną dzięki PIS i J.K.,a teraz starają się przy pomocy PO to środowisko oczernić.I to jednak jak ptak narobi w swoje gniazdo to dookoła śmierdzi!!! Tylko im chodzi o załapanie się do parlamentu i władzy!!!Jeszcze niech dołączy do nich budowniczy Sobczak i będzie komplet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...