Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 kwietnia 2011 r.
16:51
Edytuj ten wpis

PJN w Lublinie. "Kaczyński powinien odejść z polityki"

Autor: Zdjęcie autora rp
0 24 A A
Konwencja wyborcza PJN w Lublinie. Na zdjęciu Joanna Kluzik-Rostowska (Maciej Kaczanowski)
Konwencja wyborcza PJN w Lublinie. Na zdjęciu Joanna Kluzik-Rostowska (Maciej Kaczanowski)

Pełna sala w Filharmonii w Lublinie przywitała liderów Polska Jest Najważniejsza, którzy przyjechali na konwencję wyborczą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Dzięki wam wierzę, że poprowadzimy Polskę do sukcesu. Wierze, że my jako nowa partia damy alternatywę dla Polaków – mówił w niedzielę poseł Zbigniew Wojciechowski szef PJN w lubelskim okręgu wyborczym.

Dodał: - To spotkanie w Lublinie jest nową ofensywą PJN w Polsce. Nas od bliskiego programowo PiS różni to, że mamy możliwości koalicyjne. Będziemy współrządzić po jesiennych wyborach, jeśli zaufacie nam i pójdziecie do wyborów.

- Jestem przekonana, że dla dobra Polski, dla odwagi, której nam potrzeba, Jarosław Kaczyński powinien zejść ze sceny politycznej – mówiła Joanna Kluzik Rostkowska, liderka PJN. Dodała, że Donalda Tusk obiecał ciepłą wodę w kranie i jest teraz premierem "ciepłej wody w kranie i niczego więcej”. Tymczasem Polsce potrzebny jest "lamparci skok”, dobra polityka rodzinna i demograficzna, więcej wolności dla przedsiębiorców oraz wyrównywanie różnic edukacyjnych i dobra służba zdrowia.

Nie obeszło się bez złośliwości wobec PO i przede wszystkim PiS z którego wywodzą się liderzy PJN. Kiedy poseł Tomasz Dudziński zapewnił, że nie wraca do partii Kaczyńskiego, prowadzący konwencję europoseł Michał Kamiński stwierdził: - Jesteś za porządny i za inteligenty żeby wrócić do PiS.

Spośród znanych osób z Lublina na sali znaleźli się m. in. Paweł Policzkiewicz szef sanepidu w Lublinie, Józef Godlewski były prezes Herbapolu oraz Marian Król przewodniczący Solidarności w regionie. – Ja zawsze jestem za tymi, którzy mają dobre pomysły dla kraju, a tutaj takie pomysły słyszałem – odparł wymijająco Król pytany o związki z PJN.

Wojciechowski zapewnił, że do PJN przechodzą działacze z lubelskich kół PiS z Czechowa, Sławina i Sławinka.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:13
0
muszę przyznać, że jestem za***ony podejściem kilku osób. doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich. deb0308 - polecam:
Avatar
konkretny / 4 kwietnia 2011 o 12:15
0
[quote name='Aleks' timestamp='1301901011' post='458685']
Ludziku. Już prawie cztery lata rządzi peło. I ona to odpowiada za stan gospodarki, a nie PiS. Za rządów PiS-u przybyło 1,3 mln. nowych miejsc pracy, a dochody rodzin wzrosły o 30%. To są fakty. Przestań więc bredzić.
[/quote]
SLD zostawił w 1997r Buzkowi 6% pkb,otrzmał w 2001 -1%,w 2005 r. zostawił Kaczyńskiemu 7% pkb i co z tego?,jak są ludzie do pracy i wydawania.Do myślenia używa się głowy.
Avatar
Aleks / 4 kwietnia 2011 o 09:10
0
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie dostanie nawet złotówki od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Żal jest jedynie ludzi, którzy zginęli dla ojczyzny. Swoją śmiercią udowodnili Nam fakt, iż Polska to nie Europa 21 wieku. To zaścianek. W temacie Afganistanu i Iraku również mam swoje zdanie - nie Nasza wojna, nie Nasze sprawy - przelewajmy dalej krew w imię spraw USA i innych bogatych państw, a zyskamy - ciekawe co ? Kolejne nekrologi ?
[/quote]

Ludziku. Już prawie cztery lata rządzi peło. I ona to odpowiada za stan gospodarki, a nie PiS. Za rządów PiS-u przybyło 1,3 mln. nowych miejsc pracy, a dochody rodzin wzrosły o 30%. To są fakty. Przestań więc bredzić.
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie do... rozwiń
Avatar
Wojtek / 4 kwietnia 2011 o 08:49
0
No i takich mamy w Lublinie polityków. Żenada.
Avatar
Josef46 / 4 kwietnia 2011 o 08:34
0
Nasuwa mi się przysłowie:co wart jest ptak co w swoje gniazdo s.....!Dotyczy to zdrajców z PJN,którzy weszli na scenę polityczną dzięki PIS i J.K.,a teraz starają się przy pomocy PO to środowisko oczernić.I to jednak jak ptak narobi w swoje gniazdo to dookoła śmierdzi!!! Tylko im chodzi o załapanie się do parlamentu i władzy!!!Jeszcze niech dołączy do nich budowniczy Sobczak i będzie komplet!
Avatar
obserwator / 4 kwietnia 2011 o 07:49
0
[quote name='taaprawda' timestamp='1301894908' post='458642']
Co może zaproponować PJN aby pozyskać mój głos ? PO też obiecywało ułatwienia dla przedsiębiorców, a co mamy teraz ? Jeszcze więcej utrudnień niż za rządów PIS.. Niestety większość ludzi zasiadających w sejmie to karierowicze, którzy chcą tylko utrzymać stołki.. Obawiam się, że tak też jest w przyadpku PJN
[/quote]
Już ekipa Sierakowskiej i Borowskiego kiedyś zrobiła karierę na odejściu z lsd.
Avatar
taaprawda / 4 kwietnia 2011 o 07:28
0
Co może zaproponować PJN aby pozyskać mój głos ? PO też obiecywało ułatwienia dla przedsiębiorców, a co mamy teraz ? Jeszcze więcej utrudnień niż za rządów PIS.. Niestety większość ludzi zasiadających w sejmie to karierowicze, którzy chcą tylko utrzymać stołki.. Obawiam się, że tak też jest w przyadpku PJN
Avatar
srulek / 4 kwietnia 2011 o 03:45
0
Może decyzja o zamknięciu Cukrowni Lublin była za szasów rządzenia PiSu ale faktycznie tę cukrownię zamknęli POkraki za "rzundu" Korniszona. A to jest fakt.
Avatar
monty / 3 kwietnia 2011 o 20:55
0
[quote name='lila' timestamp='1301856305' post='458421']
To zasługa negocjatorów do UE. Kto rozwiazywal cukrownie na naszym terenie? A tuski sprzedadzą jeszcze ostatni bank, kopalnie.
[/quote]
O ile pamięć mnie nie zawodzi decyzja o zamknięciu cukrowni, to sprawka "wspólników" z rządu Jarosława K. Pan Mojżesowicz był bardzo w to zaangażowany..
Avatar
lila / 3 kwietnia 2011 o 20:45
0
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie dostanie nawet złotówki od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Żal jest jedynie ludzi, którzy zginęli dla ojczyzny. Swoją śmiercią udowodnili Nam fakt, iż Polska to nie Europa 21 wieku. To zaścianek. W temacie Afganistanu i Iraku również mam swoje zdanie - nie Nasza wojna, nie Nasze sprawy - przelewajmy dalej krew w imię spraw USA i innych bogatych państw, a zyskamy - ciekawe co ? Kolejne nekrologi ?
[/quote]
To zasługa negocjatorów do UE. Kto rozwiazywal cukrownie na naszym terenie? A tuski sprzedadzą jeszcze ostatni bank, kopalnie.
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie do... rozwiń
Avatar
Deb0308el / 11 października 2016 o 14:13
0
muszę przyznać, że jestem za***ony podejściem kilku osób. doceniam pomysły, chyba pokuszę się nawet osobiście o realizację kilku z nich. deb0308 - polecam:
Avatar
konkretny / 4 kwietnia 2011 o 12:15
0
[quote name='Aleks' timestamp='1301901011' post='458685']
Ludziku. Już prawie cztery lata rządzi peło. I ona to odpowiada za stan gospodarki, a nie PiS. Za rządów PiS-u przybyło 1,3 mln. nowych miejsc pracy, a dochody rodzin wzrosły o 30%. To są fakty. Przestań więc bredzić.
[/quote]
SLD zostawił w 1997r Buzkowi 6% pkb,otrzmał w 2001 -1%,w 2005 r. zostawił Kaczyńskiemu 7% pkb i co z tego?,jak są ludzie do pracy i wydawania.Do myślenia używa się głowy.
Avatar
Aleks / 4 kwietnia 2011 o 09:10
0
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie dostanie nawet złotówki od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Żal jest jedynie ludzi, którzy zginęli dla ojczyzny. Swoją śmiercią udowodnili Nam fakt, iż Polska to nie Europa 21 wieku. To zaścianek. W temacie Afganistanu i Iraku również mam swoje zdanie - nie Nasza wojna, nie Nasze sprawy - przelewajmy dalej krew w imię spraw USA i innych bogatych państw, a zyskamy - ciekawe co ? Kolejne nekrologi ?
[/quote]

Ludziku. Już prawie cztery lata rządzi peło. I ona to odpowiada za stan gospodarki, a nie PiS. Za rządów PiS-u przybyło 1,3 mln. nowych miejsc pracy, a dochody rodzin wzrosły o 30%. To są fakty. Przestań więc bredzić.
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie do... rozwiń
Avatar
Wojtek / 4 kwietnia 2011 o 08:49
0
No i takich mamy w Lublinie polityków. Żenada.
Avatar
Josef46 / 4 kwietnia 2011 o 08:34
0
Nasuwa mi się przysłowie:co wart jest ptak co w swoje gniazdo s.....!Dotyczy to zdrajców z PJN,którzy weszli na scenę polityczną dzięki PIS i J.K.,a teraz starają się przy pomocy PO to środowisko oczernić.I to jednak jak ptak narobi w swoje gniazdo to dookoła śmierdzi!!! Tylko im chodzi o załapanie się do parlamentu i władzy!!!Jeszcze niech dołączy do nich budowniczy Sobczak i będzie komplet!
Avatar
obserwator / 4 kwietnia 2011 o 07:49
0
[quote name='taaprawda' timestamp='1301894908' post='458642']
Co może zaproponować PJN aby pozyskać mój głos ? PO też obiecywało ułatwienia dla przedsiębiorców, a co mamy teraz ? Jeszcze więcej utrudnień niż za rządów PIS.. Niestety większość ludzi zasiadających w sejmie to karierowicze, którzy chcą tylko utrzymać stołki.. Obawiam się, że tak też jest w przyadpku PJN
[/quote]
Już ekipa Sierakowskiej i Borowskiego kiedyś zrobiła karierę na odejściu z lsd.
Avatar
taaprawda / 4 kwietnia 2011 o 07:28
0
Co może zaproponować PJN aby pozyskać mój głos ? PO też obiecywało ułatwienia dla przedsiębiorców, a co mamy teraz ? Jeszcze więcej utrudnień niż za rządów PIS.. Niestety większość ludzi zasiadających w sejmie to karierowicze, którzy chcą tylko utrzymać stołki.. Obawiam się, że tak też jest w przyadpku PJN
Avatar
srulek / 4 kwietnia 2011 o 03:45
0
Może decyzja o zamknięciu Cukrowni Lublin była za szasów rządzenia PiSu ale faktycznie tę cukrownię zamknęli POkraki za "rzundu" Korniszona. A to jest fakt.
Avatar
monty / 3 kwietnia 2011 o 20:55
0
[quote name='lila' timestamp='1301856305' post='458421']
To zasługa negocjatorów do UE. Kto rozwiazywal cukrownie na naszym terenie? A tuski sprzedadzą jeszcze ostatni bank, kopalnie.
[/quote]
O ile pamięć mnie nie zawodzi decyzja o zamknięciu cukrowni, to sprawka "wspólników" z rządu Jarosława K. Pan Mojżesowicz był bardzo w to zaangażowany..
Avatar
lila / 3 kwietnia 2011 o 20:45
0
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie dostanie nawet złotówki od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Żal jest jedynie ludzi, którzy zginęli dla ojczyzny. Swoją śmiercią udowodnili Nam fakt, iż Polska to nie Europa 21 wieku. To zaścianek. W temacie Afganistanu i Iraku również mam swoje zdanie - nie Nasza wojna, nie Nasze sprawy - przelewajmy dalej krew w imię spraw USA i innych bogatych państw, a zyskamy - ciekawe co ? Kolejne nekrologi ?
[/quote]
To zasługa negocjatorów do UE. Kto rozwiazywal cukrownie na naszym terenie? A tuski sprzedadzą jeszcze ostatni bank, kopalnie.
[quote name='sPeRaCz' timestamp='1301855661' post='458411']
Czy PJN czy PiS, czy nawet inne ugrupowanie polityczne nie doprowadzi do tego, aby "szaremu" obywatelowi się poprawiło. Drogi cukier, drogą żywność zawdzięczamy tylko i wyłącznie wojnie politycznej PO-PiS-u. Pan J.Kaczyński oraz P. D.Tusk doprowadzają Nas do ruiny. Natomiast ciągłe "trąbienie" o Smoleńsku nie przynosi nic dobrego. Odszkodowania dla tragicznie zmarłych ?? W imię czego. Prosty obywatel, gdy nie jest ubezpieczony nie do... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 435 39

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 16 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!